Перевантажувальний міст: механіка проти гідравліки

Інше
Перевантажувальний міст: механіка проти гідравліки - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

На сьогоднішній день докове обладнання є невід’ємним атрибутом складського приміщення. Ці пристрої суттєво полегшують здійснення процесів розвантаження, сортування, складування та зворотного завантаження товарів в авто. Одним із них є перевантажувальний міст, який часто ще називають зрівняльна платформа або «доклевелер».

Зрівняльний міст створений для плавного та безперешкодного переміщення вантажів з місця зберігання продукції безпосередньо до кузова транспортного засобу. Є компенсуючим регулятором від перепаду висот між цими двома постами перевантажувальних робіт.

Як і інші види перевантажувального обладнання, доклевелери бувають декількох видів і підбираються індивідуально залежно від:

  • інтенсивність експлуатації докового обладнання;
  • особливостей отвору, який виступає приймальним пунктом; • наявність електроенергії на об’єкті;
  • бюджету.

Різновиди доклевелерів

Вирівнювачі за принципом дії:

  1. Гідравлічні.
  2. Механічні.

Залежно від монтажу вони вбудовуються в приямок або кріпляться на краю вертикального зберігання. Платформи мають різні розміри та місткість, щоб задовольнити всі вимоги будь-якого приймально-перевантажувального пункту. Далі у статті ми розглянемо особливості кожної та опишемо ситуації, у яких варто застосувати той чи інший вид.

Гідравлічні перевантажувальні мости

Гідравлічний доклевелер складається з опорних балок, майданчика, козирка (аппарелі) та двох гідроциліндрів, які відповідають за рух цього козирка та підняття платформи вгору.

За принципом переміщення аппарелі розрізняють два види гідравлічних доклевелерів – поворотні або телескопічні (висувні).

Перевантажувальний міст: механіка проти гідравліки - фото 2

Як працює

При натисканні кнопки на блоці управління, зрівняльна платформа максимально високо піднімається, потім аппарель прямо висувається (телескопічна) або повертається та перекидається (поворотна). Після цього платформа опускається до підлоги кузова транспортного засобу до того моменту, як досягне з ним одного рівня.

Коли використовуємо

Для більшості випадків та підприємств можна використовувати універсальну платформу з поворотною апареллю. Висувні застосовуються для реалізації нестандартних рішень: наприклад, коли необхідно точно позиціонувати аппарель у кузові, щоб забезпечити можливість обслуговування завантаженої вантажівки, або потрібно обслуговувати різний транспорт при бічній парковці.

Механічні зрівняльні платформи

Перевантажувальний міст механічного типу також виготовляється із сталі. Конструкція візуально має схожість із гідравлічними мостами, якщо не враховувати відсутність гідроциліндричної системи. Експлуатація цього типу перевантажувального обладнання здійснюється працівниками вручну за допомогою ланцюгової тяги для підняття платформи. Потім оператор просто спускає її на дно вантажівки або у збережене положення.

Застосовуються на об’єктах, де немає можливості встановити гідравлічну систему через відсутність можливості підключення до електромережі.

Відкидні мости

Відкидні мости механічні є бюджетною перевантажувальною установкою, що усуває невелику різницю висот (до 360 мм) між будинком та вантажівкою. З відмінностей можна виділити те, що монтаж проводиться не в приямок, а безпосередньо до краю приймального пункту і те, що вирівнювач має вертикальне положення зберігання. Ця функція забезпечує вільний доступ до зони навантаження для легкого очищення, знижуючи ризик потрапляння сміття або шкідників до будівлі.

Конструкція відкидного мосту складається з трьох основних елементів – платформи, аппарелі та системи балансувальних пружин. Відкидання відбувається за допомогою спец. ручки. Розрізняють два основні їх типи – стаціонарні та ковзаючі по рейці.

Перевантажний міст: механіка проти гідравліки - фото 3

Підходять для об’єктів, де необхідна обробка харчових продуктів та напоїв, для холодного зберігання та інших застосувань, що потребують контролю довкілля чи безпеки. Коли він не використовується, док-станція зберігається у вертикальному положенні, дозволяючи верхнім дверям закриватися на підлогу ями.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів