Поличні стелажі

ІНШЕ
Поличні стелажі - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Поличні стелажі витримують велику вагу і відрізняються міцністю. З їх допомогою мінімізується займана площа і забезпечується доступ до предметів, розміщених на полицях. Наша компанія виготовляє і монтує металоконструкції різних видів. У даній статті ми розглянемо переваги поличних стелажів, а також їх особливості.

Стелажі поличні вантажні – надійність і зручність

Стелажі поличні вантажні – металеві конструкції, виготовлені з оцинкованої сталі. Вони складаються зі стійок і полиць, кількість яких залежить від побажань клієнта. При виготовленні продукції стійки встановлюються у вертикальному напрямку. Після цього до них кріпляться полки. Для такої мети передбачені спеціальні зачепи. Модульні стелажі для складу створюються з урахуванням майбутнього навантаження.

  • Для виготовлення полиць використовується лист металу різної товщини. Для збільшення міцності під полицями встановлюється підсилювач. У будь-якому випадку гарантується висока якість продукції.

Стелажі поличні вантажні відносяться до систем збірно-розбірного типу. Такі стелажі швидко збираються в єдину конструкцію і встановлюються в приміщенні. При необхідності вироби розбираються і встановлюються в іншому місці. На це йде трохи часу. Стелаж промисловий знаходить застосування в різних сферах: приватні майстерні, гаражі, логістичні центри, супермаркети, невеликі магазини. Модульні стелажі використовуються для розміщення великих вантажів.

Їм характерні значні переваги:

  • оптимізація складського простору – за допомогою універсальних систем економиться вільна площа і забезпечується зберігання великої кількості товарів;
  • різноманітність конфігурацій – вироби виготовляються з урахуванням особливостей конкретного об’єкта. Фахівці розробляють ефективні рішення, а потім впроваджують їх у життя;
  • високі характеристики – на полиці може зберігатися 500 кг вантажу. При цьому одна секція витримує 3500 кг. В кожному випадку визначається навантаження і відповідно до такої інформації проектується надійна система;
  • стійкість до зовнішнього середовища – метал покривається порошковою фарбою. Можна замовити вироби, пофарбовані в сірий і синій колір. При бажанні конструкція забарвлюється в колір, який цікавить клієнта. Вона успішно експлуатується протягом 8-10 років;
  • прийнятна ціна продукції – вартість систем доступна. Це пов’язано з кількома моментами: використання сучасного обладнання, виробництво виробів у власних будинках, невеликі витрати на маркетинг.

Стелажі універсальні поличні – зберігання різних вантажів

Стелажі універсальні поличні застосовуються майже повсюдно. До головних об’єктів належать супермаркети, архіви, бібліотеки, станції техобслуговування автомобілів, бази оптового типу. Вони підходять як для зберігання документації, так і будівельних товарів, продуктів харчування та інших. Розміщення вантажів відбувається насипом або попередньо поміщаючи в ящики / коробки.

Архівні стелажі використовуються для довгострокового зберігання документації та невеликих предметів. Вони встановлюються в спеціально підготовлених приміщеннях. Для зручності експлуатації системи доповнюються ергономічним штурвалом з ручкою. За допомогою такого елемента здійснюється механічне управління.

Як клієнти вибирають стелажі універсальні поличні?

Все залежить від особливостей об’єкта. Для використання в супермаркетах, на оптових базах підходять системи, що складаються зі стійок і полиць. При облаштуванні архівів актуальні пересувні системи. Вони оснащуються колесами і при бажанні доповнюються висувними ящиками, меж-поличним перекриттям, замками для закриття доступу. У нас є необхідні комплектуючі для металевих стелажів. Це дозволяє створювати системи будь-яких конфігурацій, виходячи з вимог до системи зберігання разносортних або однотипних товарів.


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?