Поради експертів щодо вибору зручних і довговічних гаражних воріт

Поради експертів щодо вибору зручних і довговічних гаражних воріт - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Ще 10-15 років тому людина, яка хотіла замовити гаражні ворота, була практично позбавлена можливості вибору конструкцій. Встановлювалися, як правило, розстібні ворота, найчастіше навіть без автоматики. Сьогодні ж компанії ринку пропонують десятки варіантів, тож потенційний замовник має альтернативу вибору. Як правильно вибрати гаражні ворота – зручні у використанні та довговічні? Відповісти на це питання ми попросили експертів – фахівців, які займаються монтажем воріт.

Визначаємось з моделлю

Існує кілька видів воріт: розпашні, зсувні, складні, підйомно-поворотні, рулонні та секційні. Найчастіше, саме останні є оптимальним вибором. Вони міцні, забезпечують хорошу тепло- та звукоізоляцію, естетичні, а також дозволяють легко встановити автоматику.

Поради експертів щодо вибору зручних і довговічних гаражних воріт - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Необхідно знати, що секційні гаражні ворота вам не підійдуть, якщо:

  • стіни виконані із слабонесучих блоків: полістеролбетону, бризаліту, пустотілої цегли, деяких пінобетонів: вони можуть не витримати динамічних навантажень (проблема вирішується зміцненням стін);
  • проріз має більше 6 м завдовжки і 3 м заввишки;
  • відхилення вертикалі стіни перевищує 5 мм завдовжки;
  • стеля та притолока гаража мають суттєві перепади на рівні, по них проходять комунікації відкритого типу.

У всіх інших випадках, секційні ворота можна порекомендувати як найкращий варіант. Вони вважаються найстійкішими до злому та гарантують надійну герметизацію отвору. На відміну від орних або підйомно-поворотних, секційні ворота не вимагають зазору перед отвором, тому підходять для встановлення на ділянці з необхідністю економії вільного місця.

П’ять факторів, про які не можна забувати

1. Наявність хвіртки. Якщо ви плануєте використовувати гараж ще й як склад для зберігання речей, то щоразу, дістаючи інструменти або коробки з речами, ви стикатиметеся з проблемою відкриття важких дверей. В цьому випадку вам допоможе встановлення хвіртки у воротах. Фахівці відзначають, що хвіртку можна зробити будь-якого типу, навіть рулонного чи секційного. Можливо, естетичнішим вам здасться варіант бічних дверей в гаражі, виконаних з того ж матеріалу, що і ворота.

Поради експертів щодо вибору зручних і довговічних гаражних воріт - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

2. Системи автоматики. Якісна автоматика для воріт забезпечує високий рівень безпеки та надійності. Встановити її на етапі монтажу буде набагато простіше, ніж вже встановлені конструкції. Для спрощення експлуатації гаражних воріт, радимо замовити в комплекті систему керування з пультом дистанційного керування, систему захисту від затискання та інші корисні опції.

Поради експертів щодо вибору зручних і довговічних гаражних воріт - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

3. Теплоізоляція. Майте на увазі, що підйомно-поворотні, відкатні, рулонні ворота не підходять для створення теплого гаража: температура всередині буде всього на 10-15 ° вище, ніж зовні. Якщо гараж розташований у приватному будинку та ви хочете заощадити на опаленні, краще відразу вибирайте ворота з високим коефіцієнтом опору теплопередачі. Визначитися з «теплою» моделлю буде легко:

  • порівняйте товщину полотна та щільність наповнювача;
  • перевірте наявність ущільнювачів по контуру воріт (бажано, щоб вони мали дві пелюстки);
  • переконайтеся, що сталеві листи з лицьового боку та зсередини утворюють суцільний контур (для секційних воріт).

Поради експертів щодо вибору зручних і довговічних гаражних воріт - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

4. Захист від корозії. Фахівці кажуть, що правильно вибрати гаражні ворота допоможе перевірка всіх елементів щодо антикорозійної обробки. У переважній більшості випадків полотно матиме полімерне захисне покриття. Переконайтеся, що петлі та роликові кронштейни виготовлені з нержавіючої сталі, що направляють оброблені цинковим покриттям, а полотно пофарбоване з обох боків.

Поради експертів щодо вибору зручних і довговічних гаражних воріт - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

5. Додаткові опції. Часто замовники навіть не здогадуються про можливість встановлення у воротах вікна та вентиляційних решіток, а також замків та внутрішньої засувки. Перед придбанням воріт, уточніть у продавця всі доступні опції – і вам не доведеться запрошувати спеціалістів і витрачати гроші на монтаж у готових воротах.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів