Порівняння секційних гаражних воріт брендів Hormann, Doorhan, Alutech

Порівняння секційних гаражних воріт брендів Hormann, Doorhan, Alutech - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Поради експерта: обираємо найтепліші і міцні секційні ворота для гаража

Якщо ви мрієте про ідеальний гараж – сухий, теплий, надійно захищений від негоди і зловмисників, доведеться ретельно подумати про вибір секційних воріт. Саме вони найбільшою мірою визначають тепловтрати і взломостійкость приміщення. Сьогодні ми попросили головного інженера «ВСВ-Груп» розповісти, які ворота найбільш надійні і міцні. Для порівняння візьмемо продукцію трьох популярних в Україні брендів: німецькі секційні ворота Hormann (Херман), російські Doorhan (Дорхан) і білоруські Alutech (Алютех).

Розбираємо сендвіч-панелі «по кісточках»

Перш за все, давайте подивимося, з чого збирають полотно воріт. Часто покупці дивуються, чому одні ворота істотно міцніше інших, якщо виглядають вони однаково. Вся справа в конструкції панелей: у всіх трьох брендів є свої особливості.

Компанія Hormann представляє кілька видів гаражних секційних воріт:

  • Двостінні гаражні секційні ворота LPU 67 Thermo і LPU 42 гарантують відмінну теплоізоляцію. Також ворота мають тихий хід, що забезпечує більш міцний і тривалий період експлуатації.
  • Одностінні гаражні секційні ворота LTE 42 ідеально підходять для окремо розташованих гаражів, які не потребують теплоізоляції. Якщо ваш будинок оброблений деревом, то ідеальним рішенням для вас стануть секційні ворота Hörmann з покриттям з масивної деревини тип LTH 42.

Для гаражів, що примикають до будинку, краще встановлювати двостінні секційні ворота. Разом з LPU 42 хорошою теплоізоляцією, LPU 67 Thermo теж володіють всіма характеристиками, якими повинні володіти сучасні будівельні конструкції: висока теплоізоляція завдяки секціям з термічним поділом з коефіцієнтом теплоізоляції 0,33 Вт / (м² · К) *, хороша герметизація проміжків між секціями подвійними манжетних ущільненнями і ідеальне подвійне покриття ущільнення, яке також компенсує нерівності підлоги і знижує втрати енергії.

Більш складну конструкцію мають сендвіч-панелі гаражних воріт серії Prestige від ТМ Алютех. Товщина панелей – 45 мм, до того ж заповнені вони пінополіуретаном щільністю 46-47 кг / м³. Листи металу з’єднуються і зверху, і знизу, а панелі кріпляться один до одного саморізами таким чином, щоб з’єднувати чотири шари металу. Також у Алютех є ще одна серія воріт Trend. За своїми характеристиками вони трохи поступаються Prestige, але є досить хорошим бюджетним варіантом. Седвіч-панелі товщиною 40 мм (трохи менше, ніж у Prestige). Також мають теплоізоляцією в 0,74 м² ° C / Вт. Такий же величиною володіє стіна з червоної цегли в 55 см.

Всі секційні ворота Doorhan діляться на дві великі категорії, в залежності від способу врівноваження полотна: ворота з пружинами розтягування і ворота на основі торсіонного механізму. Панелі Doorhan мають ще більш складну конструкцію. Для виробництва будь-яких воріт, навіть відкатних та розпашних, використовуються стандартні сендвіч-панелі товщиною 40 мм. На відміну від інших виробників, бренд пропонує панелі з несуцільним контуром. Листи металу і пінополіуретану розділені вставкою з Енергофлекс. За рахунок цього відсутня місток холоду між вулицею і приміщенням, тому ворота можуть похвалитися відмінними показниками теплоізоляції при меншій товщині сталевих листів і панелі.

Про те, наскільки теплими і герметичними є гаражні секційні ворота Hormann, Doorhan і Alutech, можна судити за даними таблиці:

Hormann

Doorhan

Alutech

Теплоізоляція

1,0 Вт/(м²·K)

1,1 м²*С/Вт

1-1,5 м²*С/Вт

Звукоізоляція

21-25 дБ

24 дБ

21-24 дБ

Водонепроникненість

3 класс

3 класс

2 класс

Повітронепроникненість

3 класс

4 класс

5 класс

LPU 67 Thermo мають на 30% вищу теплоізоляцію в порівнянні з гаражними секційними воротами LPU 42. За рахунок прекрасної звукоізоляції секцій LPU шум дорожнього руху (бл. 80 дБ (A)) знижується до звичайної помірному рівні гучності (бл. 55 дБ (A) ). Секції воріт LPU настільки стійкі, що Вашим воротам не страшний ураганний вітер, що дме зі швидкістю до 120 км / ч. Завдяки ущільнень по периметру між полотном воріт і направляючими, а також ущільнень між секціями, вода практично не потрапляє всередину, коли ворота закриті.

Ворота Prestige від Алютех мають також гарну теплоізоляцію. 1,0 v² ° С.Іт – коефіцієнт опору теплопередачі в воротах виробника. Такий же величиною володіє стіна з червоної цегли в 60 см.

Ворота представлених 3-х виробників підходять для опалювальних приміщень; для приміщень з підвищеною вологістю; для регіонів з холодним кліматом.

Для того, щоб коректно підібрати секційні гаражні ворота для регіонів з холодним кліматом необхідно провести аналіз свого вітрового регіону і погодних умов місця проживання.

Погода в домі

Наступний пункт, на який завжди потрібно звертати увагу при виборі гаражних воріт, – стійкість до атмосферних впливів. Зокрема, нас цікавить здатність протистояти вітровим навантаженням. Саме ураганний вітер часто є причиною пошкодження полотна. Враховуючи, що велика частина території нашої країни знаходиться в 3-му вітровому районі, а деякі прибережні регіони навіть в 4-м.

Якщо розглядати рулонні або підйомні ворота Hormann, для гаражів, то по вітровому навантаженню на полотно вони відповідають 3 класу. А ось конструкцій Doorhan присвоєно 2 клас. Справа в тому, що через не суцільний контур панелей ворота Doorhan менш стійкі до ударних навантажень, тому при сильних поривах або попаданні важких предметів можуть деформуватися.

Ворота Алютех мають високий показник вітрової стійкості. Домогтися такої відповідності конструкцій 4 класу по вітрових навантаженнях компанії Алютех вдалося (480 Па – це швидкість вітру близько 28,3 м / с) за рахунок великої товщини панелей і надійного їх скріплення між собою. Ноу-хау виробника є особлива конфігурація панелей, що забезпечує самоцентрування: завдяки цьому вони щільно прилягають один до одного, підвищуючи герметичність і міцність полотна. Отже, якщо ваш гараж знаходиться на відкритій і добре продувній території, варто задуматися про воротах ТМ Алютех. Але знову таки все залежить від особливостей Вашого вітрового регіону.

Стороннім вхід заборонено

Тепер поговоримо про безпеку гаража. З точки зору забезпечення захисту секційні ворота Hormann є одними з кращих. На них встановлюється запобіжний пристрій для запобігання підсаджування, яке входить в упор направляючої шини і надійно фіксує полотно.

Злом воріт Алютех також стане складним завданням. По-перше, вони оснащуються ригельним замком. По-друге, панелі мають велику товщину і надійно скріплені між собою, тому пошкодити їх практично неможливо. Але  спеціальних механізмів захисту від підсаджування виробник не пропонує.

Якщо говорити про воротах Doorhan, то захист від злому буде найслабкішим місцем. Через особливу ​​конструкцію панелей вони не так стійко витримують механічні навантаження.

Підвищити безпеку воріт вдасться завдяки автоматиці. На відкатні і секційні ворота Hormann встановлюються фірмові системи ProMatic і SupraMatic, які вважаються одними з найнадійніших на ринку. Ворота Doorhan отримують автоматику Sectional – вона розробляється фахівцями компанії і виробляється в Китаї. А ось Alutech пропонує покупцям на вибір рішення від брендів Nice (Італія), Marantec (Німеччина) і AN-Motors (Китай). Вони відрізняються за ціною, ресурсу та опцій, притому вся продукція має гідну якість.

Висновок

Перш ніж купувати ворота, уважно сформуйте список своїх вимог до продукту. Тоді Вам буде набагато легше зрозуміти який бренд і сегмент воріт вам ідеально підходить для вашого вітрового регіону, а також який діапазон звукоізоляції Вам необхідний. І не варто забувати про фактор теплоізоляції. Адже якщо Ваш гараж – це частина будинку, і якщо Вам важливо максимально зберегти тепло всередині, тоді обирайте ворота з найвищим показником ізоляції. І не забувайте, що найякісніше не завжди дороге.

Звертайтеся до нас за консультацією і ми допоможемо вибрати Ваш оптимальний варіант!

 


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів