Принцип роботи автоматичних воріт

Принцип роботи автоматичних воріт - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Автоматичні ворота – дуже зручне рішення для організації доступу на закриту територію, будь то склад, прибудинкова ділянка, гараж або ангар. Оснастити автоматикою можна ворота будь-якої конструкції: розстібні, відкатні, секційні, підйомні і навіть звичайні ролети. При цьому працюватимуть вони за дуже схожим механізмом: сигнал від керуючого пристрою спрямовується на контрольну схему, яка, у свою чергу, передає його приводним механізмам. Звідти інформація буде надіслана устаткуванню, яке приведе в рух стулки. Полотна, що спираються на несучу раму, виконають поставлене завдання.

Основними елементами, завдяки яким функціонують автоматичні відкатні ворота та інші різновиди систем, є:

  • Пульт дистанційного керування.
  • Радіоприймач, який посилено вбудованою антеною.
  • Електродвигун (блок управління).
  • Обладнання для трансляції імпульсів.

Процес відмикання та закривання автоматичних воріт

Розпашні автоматичні ворота від vsv-group.com.ua
Основу автоматики для воріт представляють приводні механізми лінійного або важільного типу. Перші можуть бути електромеханічними (у цьому випадку активізація відбувається за допомогою пов’язаної з редуктором черв’ячної передачі) або гідравлічними (гайка, що контролює стулки воріт, запускається циліндром, який керується насосом). Важельні мають іншу схему роботи: тут механізм приводиться в рух за рахунок стрижня, що обертається, який поміщений в колону.

Як діють відкатні ворота з автоматикою

Відкатні автоматичні ворота від vsv-group.com.ua
Відкатні промислові ворота мають інше рішення – кнопковий привід рухається роликовими блоками. Вони ходять по розташованим у профільній балці С-подібного перерізу монолітним кареткам за допомогою мобільних напрямних. Така конструкція дуже проста та надійна, тому користується великою популярністю серед покупців.

Варто відзначити, що ворота відкатні можуть оснащуватися широким переліком додаткового обладнання, яке робить їх ще більш функціональними і зручними у використанні. Зокрема є можливість встановити сигнальні лампи, датчики контролю стану, механізми блокування.

Принцип дії автоматичних секційних воріт

Якщо говорити про секційні моделі воріт, то тут основним керуючим елементом буде торсійний привід. Як тільки автоматика отримує сигнал з пульта дистанційного керування або посту охорони, цей привід починає піднімати ламелі. Плавно переміщаючись по бокових рейках, вони намотуються на розташований зверху вал, доки не згортаються в тугий рулон. Щоб забезпечити рівномірність руху, використовуються зовнішні вузли, що обертаються на підшипниках. А опорою конструкції є кронштейн. Покупці мають можливість замовити секційні ворота, які управляються не тільки пультом, але і магнітною картою, замковим вимикачем або електронним ключем.

Також Ви можете замовити зворотний дзвінок або викликати замірника прямо у нас на сайті! Поспішайте поставити собі високоякісні ворота від компанії ВСВ-Груп.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів