Профілі для захисних ролет: як вибрати оптимальний

Профілі для захисних ролет: як вибрати оптимальний - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

При покупці захисних ролет або ролетних воріт і ґрат найбільш важливе питання, з яким стикаються всі замовники, – вибір профілю. Найчастіше пропонуються пінонаповнені та екструдовані. Вони відрізняються і за вартістю, і за своїми характеристиками, і далеко не кожен клієнт зможе відразу розібратися, у чому полягають переваги та недоліки кожного з варіантів. Давайте розглянемо, що є подібні профілі і який варіант кращий.

Конструктивні відмінності

Найпоширеніші на нашому ринку — пінонаповнені профілі. Вони виготовляються із алюмінієвої або сталевої смуги товщиною 0,3-0,5 мм. Вони ще називаються профілями роликової прокатки, оскільки для надання потрібної конфігурації пропускаються через систему вальців. Фінальний етап виробництва – заповнення заготівлі пінополіуретаном. За рахунок «начинки» профілі та отримують свої характеристики: вони відрізняються високою міцністю та надійністю, хорошими ізоляційними характеристиками, при цьому важать зовсім небагато.

Екструдовані профілі виготовляються інакше. Розігрітий до рідкого стану метал алюмінію в екструдері проходить через фільєру. В результаті після остигання складу виходить екструдований профіль. Його стінки мають товщину 1-1,5 мм. Відмінною особливістю є наявність внутрішніх ребер жорсткості. За міцністю та зносостійкістю такі профілі перевершують аналоги. Але є в них і кілька мінусів: наприклад, велика вага та найгірші ізоляційні характеристики.

Переваги та недоліки пінонаповнених профілів

Спочатку розглянемо, за які переваги варто віддати перевагу саме цьому різновиду. Отже, це:

  1. Невелика вага. За рахунок цього ворота можна оснастити недорогими системами керування. Крім того, механічні навантаження на деталі будуть меншими, а значить, конструкції будуть довговічнішими.
  2. Відмінні ізоляційні характеристики. За рахунок пінополіуретану забезпечується хороша теплоізоляція. Фактично ролета стане додатковою тепловою камерою, що захищає приміщення від холоду з вулиці. У довгостроковій перспективі вдасться отримати більшу вигоду за рахунок зменшення рахунків за опалення. Конструкції з пінонаповнених профілів зможуть похвалитися гідною звукоізоляцією. Закривши ролети на ніч, ви захистите будинок від гучних компаній, звуків траси, собак, що гавкають.
  3. Доступна вартість. Знизити ціну вдається завдяки більш простій технології виготовлення та використання дешевих механізмів підйому.

Є у пінозаповнених профілів та недоліки. Це:

  1. М’якість. Товщина стінок у профілів зовсім невелика, тому навіть несильний удар каменем може залишити глибоку вм’ятину. Якщо ж сталося зіткнення або хтось навмисне намагався пошкодити ролети, не обійтися без заміни ламелів чи рихтування. Не виключено, що конструкція взагалі вийде з ладу.
  2. Протирання. Якщо ролети використовуються тривалий час, то в місцях, де напрямна шина стикається з профілями, можливе відшаровування від піни. В результаті відбувається затирання і ролети перестають працювати.
  3. Шум. Оскільки конструкція важить зовсім небагато, то при сильному вітрі є можливість появи вібрації і, відповідно, шуму. При штормах можливе навіть видування полотна з напрямних: жорсткість у профілів невисока.

Переваги та недоліки екструдованих профілів

Ціліснотягнуті профілі позбавлені більшості недоліків пінонаповнених. За рахунок товстих стінок на них буде дуже складно залишити вм’ятину, тому за захисними характеристиками вони виграють у кілька разів. Термін служби ролет буде значно вищим завдяки більшій міцності та надійності конструкції. Додаткова жорсткість дозволить при однаковій висоті полотна перекрити отвір більшої ширини. Стійкість до негативних атмосферних впливів у екструдованих профілів також набагато вища.

Серед мінусів конструкцій можна відзначити велику вагу. Це зобов’язує встановлювати дорогі механізми керування. Єдиний доступний ручний варіант – пружинно-інерційний механізм, але його можна використовувати лише для невеликих за площею полотен. Виходом стає використання автоматики. З огляду на це зростає і ціна ролет. На вартість також впливає і кількість матеріалів, що витрачаються: все ж товщина цільнотягнутих профілів у кілька разів більша. Нарешті, як ми вже згадували, вони мають гіршу шумо-і теплоізоляцію, але в даному випадку різниця не надто велика, так що їй можна знехтувати.

Як бачимо, і пінонаповнені, і екструдовані профілі мають свої переваги і недоліки. Якщо на установку ролет виділено обмежений жорсткими рамками бюджет, то ваш вибір перші. Ціліснотягнуті виявляться в 1,5-2 рази дорожче. Але у випадку, коли в пріоритеті саме захисні властивості, екструдовані профілі не мають конкурентів.

Контакти ви знайдете на цій сторінці, також Ви можете замовити виклик замірника та зворотний дзвінок!


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів