ПВХ завіси – особливості, переваги та експлуатація виробів

Інше
ПВХ завіси – особливості, переваги та експлуатація виробів - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

ПВХ завіси активно використовуються для облаштування складських та виробничих приміщень. Завдяки цим конструкціям вдається зберігати тепло всередині приміщень у холодну пору року. Плівка відрізняється доступною ціною та простотою експлуатації. Завіси з ПВХ можуть застосовуватися для поділу простору на зони. Теплова ПВХ-завіса стійка до негативних впливів довкілля.

Особливості

Незважаючи на конструкційну простоту, завіса має високу ефективність. Виріб складається зі смуг ПВХ, які фіксуються на карниз у отворі. Спеціальний матеріал перекриває вихід та зберігає тепло всередині приміщення.

Експлуатація

Можна виділити такі причини, через які ПВХ завіси активно експлуатуються на виробництві, у торгових приміщеннях:

  • вироби перешкоджають утворенню протягів;викл
  • чають влучення бруду та пилу всередину приміщення;
  • пластикова штора є надійним бар’єром для комах влітку.

Перелічені якості особливо важливі, якщо на виробництві здійснюється виготовлення харчової, косметичної та іншої продукції, до якої висувають підвищені вимоги. Незважаючи на те, що завіси забезпечують надійний захист від перелічених факторів, вони також дозволяють безперешкодно проникати у приміщення як працівникам, так і різною технікою.

Основні види

Термоштор може виготовлятися з різних типів плівки. Найчастіше використовується прозорий, а також кольоровий та ребристий матеріал. Він може мати різну ширину та товщину.

Прозору плівку рекомендовано застосовувати у приміщеннях, де переміщуються не лише робітники, а й техніка. Такий матеріал дозволить бачити, що або хто знаходиться по той бік отвору. Якщо потрібно захистити місце від сторонніх очей, доцільно вибирати кольорову ПВХ-плівку. Для огородження зони, де проводяться зварювальні роботи, підійде плівка із ультрафіолетовим фільтром. Матеріал часто застосовують для огородження ділянки зварювання у виробничих цехах. Плівка з ребристою поверхнею використовується для облаштування транзитних зон, через які проходить технологічний транспорт та інша техніка. Ребра забезпечують стійкість матеріалу до розтягування. Гладку ПВХ-плівку вибирають, коли вхід/вихід використовують лише робітники. Вартість такого матеріалу трохи дешевша.

Що стосується товщини, то це важлива особливість, яку слід враховувати при виборі найбільш підходящої ПВХ-завіси. Щоб перекрити проріз великого розміру, через який переміщується техніка, рекомендується вибирати матеріал більшої густини. Такі завіси мають триваліший термін експлуатації.

“Перехльостування” смуг – важливий параметр

“Перехльостування” смуг заслуговує на окрему увагу. Цей параметр передбачає відсоток перехльостування рядом смуг, що знаходяться. Завдяки цьому досягається оптимальна густина перекриття. Класичним є перехльостування в 50%, що забезпечує подвійне перекриття отвору. І тут кожна смуга закриває сусідню смугу наполовину. Подібне розташування стрічок забезпечує необхідний захист від шкідливих факторів (пилу, холодного повітря, комах, протягів). При цьому важливо розуміти, що чим вищий відсоток перехльосту, тим більшою є вартість готового виробу.

Параметри карнизів

Карниз – це основний елемент кріплення, від якості якого також залежить надійність ПВХ завіси. Універсальні конструкції підходять для всіх типів плівки. Єдиний параметр, який розрізняє вироби – матеріал виконання. Для виготовлення карнизів застосовують оцинковану чи нержавіючу сталь. Вироби можуть фіксуватися на отвір або під отвір.

Якщо приміщення обладнується для випуску харчової, фармацевтичної продукції, необхідно вибирати карнизи з нержавіючої сталі. Оцинковані конструкції можуть використовуватись у будь-яких приміщеннях. Вартість карнизу з нержавіючої сталі є вищою. При монтажі завіси слід враховувати особливості отвору. Установка під отвір або на отвір не позначається на особливостях експлуатації виробів. При виборі оптимального способу кріплення краще порадитись з монтажниками.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів