Рафштори – сучасне рішення проблеми сонцезахисту

Рафштори – сучасне рішення проблеми сонцезахисту - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

З настанням спекотного літа особливої ​​актуальності набувають питання захисту від сонячного світла. Асортимент рішень, представлених на ринку, досить широкий: це і традиційні жалюзі, і римські штори та фасадні жалюзі – рафштори.

Останні є, по суті, жалюзі зовнішнього використання. Рафштори встановлюються зовні приміщення – за склом або віконним отвором. Зовнішній вигляд будівлі від цього лише виграє, оскільки він набуває сучасних стильних рис.

Цей спосіб захисту від сонця стає все більш популярним: їх встановлюють у квартирах та офісах, у виробничих будинках та в установах громадського користування. Більшість новобудов спочатку обладнується під монтаж рафштору, і це обумовлено не тільки сучаснішим екстер’єром, а й підвищенням енергоефективності. Такі сонцезахисні системи знижують витрати на кондиціювання приміщень влітку та їхнє обігрів взимку, тому їх установка повністю виправдана економічно.

Зовнішні жалюзі, що встановлюються перед вікном, є щитом, що не дозволяє склу нагрітися, а потім передати своє тепло повітрю кімнати. Звичайні внутрішні системи цієї проблеми не вирішують. Завдяки цьому приміщення, обладнані рафшторами, в спеку прогріваються в середньому на 5 °С менше. З іншого боку, взимку використання таких конструкцій сприяє теплозбереженню. Помічено також, що зловмисники вважають за краще не мати справу з об’єктами, обладнаними рафшторами.

Переваги використання рафштор

Фукціональність, ергономічність і простота експлуатації, що визначили все більшу популярність рафштор, обумовлені такими якостями:

  • це сучасні системи керування світлом, які можуть бути повністю автоматизовані та не вимагати у процесі своєї експлуатації додаткових зусиль;
  • витрати на встановлення зовнішніх жалюзі окупаються досить швидко: вони знижують навантаження на кондиціонери та вентилятори, забезпечуючи економію електрики;
  • вони не лише забезпечують приватність, захищаючи від сторонніх поглядів, а й служать для додаткової шумоізоляції;
  • взимку температура в приміщеннях із зовнішніми сонцезахисними конструкціями вище за інших рівних умов;
  • вони не захаращують внутрішній простір, дозволяючи безперешкодно використовувати підвіконня;
  • вони прості у догляді та у звичайних умовах здатні самоочищатися за допомогою атмосферних опадів;
  • ефективно керують світлом – від легкого розсіювання до повного затемнення;
  • мають антивандальні якості, оскільки розглядаються зловмисниками як додаткову перешкоду;
  • несуть декоративну функцію завдяки різноманітності дизайнів, відтінків та текстур напрямних шин та світлозахисних ламелей.

В цілому, перелічені переваги рафштору поступово призводять до відмови від звичайних внутрішніх жалюзі.

Конструктивні особливості фасадних жалюзі

Конструкція рафштор включає ламелі, які з’єднуються «драбинкою». Напрямок руху ламелей може задаватися або направляючими балками або тросиками. Якщо є необхідність усунути рафштори, вони ховаються в спеціальний короб, розташований над вікном.

Конструкційні особливості різних типів рафштор, їх міцність і довговічність обумовлені специфікою напрямного механізму (шини або тросики), формою та шириною ламелів (так звані C, Z, S-ламелі, профіль яких нагадує відповідну букву), а також способом приведення в дію ( мотор, шнур чи ручка). Управління може бути як загальним, так і групами рафштор. Двигун, своєю чергою, управляється кнопкою чи пультом, можливе також налаштування автоматики, коли інформація з датчиків світла і вітру впливає положення ламелей.

Автоматичні конструкції з моторним керуванням добре інтегруються із системою «Розумний дім», вони забезпечують дбайливу та ефективну експлуатацію фасадних жалюзі, а також максимально спрощують процес використання.

Таким чином, якщо стоїть вибір між рафшторами та традиційними жалюзі, перевагу варто віддати першим: зручним, ефективним та економічним.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів