Ремонт воріт та сервісне обслуговування автоматичних систем

Ремонт воріт та сервісне обслуговування автоматичних систем - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Які б дорогі та міцні ворота ви не придбали, обійтися без сервісного обслуговування не вдасться. Знос у процесі експлуатації неминучий, і лише грамотний догляд та своєчасне запрошення фахівців допоможуть зберегти ворота у доброму стані на довгі роки. При цьому абсолютно не важливо, чи йдеться про гаражні ворота, в’їзні конструкції, шлагбауми або автоматичні приводи: періодичне сервісне обслуговування стане запорукою безпроблемної роботи.

Подвійно важливо не заощаджувати на сервісному обслуговуванні власникам промислових моделей. Чим із більшою циклічністю працюють конструкції, тим важливіше своєчасно їх обслуговувати. Саме тому для перевірки шлагбаумів та воріт на паркінгах, у торгових центрах, на складах та заводах рекомендують запрошувати фахівців як мінімум двічі на рік – перед початком осіннього та весняного сезонів.

Як слідкувати за воротами?

Найбільш уразливими елементами секційних воріт є:

  • Панелі. Їх слід перевіряти на наявність пошкоджень. Деформації ведуть до порушення герметичності, відповідно, ворота перестають забезпечувати тепло- та звукоізоляцію. Погнуті панелі легко замінити на нові, тому ремонтні роботи будуть виконані в найкоротші терміни. Щоправда, коли пошкоджено велику кількість планок, легше повністю замінити полотно воріт.
  • Торсіонні пружини. Від їх стану залежить легкість відкривання та закривання полотна. Необхідно регулярно регулювати баланс пружин, причому настроювання проводиться фахівцями з урахуванням особливостей конкретних воріт. Справа в тому, що під впливом ваги полотна пружини згодом розтягуються. Це негативно позначається не тільки на зручності відкриття та закриття, але й на автоматиці: після регулювання робота приводу полегшується, відповідно, він служить довше.

Обов’язковою частиною сервісного обслуговування секційних воріт є мастило всіх елементів, що крутяться. Якщо говорити про ремонтні роботи, то найчастіше доводиться стикатися з наступними неполадками:

  • Пружини, що лопнули торсіонні. Оскільки їхній ресурс обмежений, після відпрацювання певного циклу відкриттів/закривань вони ламаються. Щоправда, заміна не становить великої проблеми. Для того, щоб встановити нові пружини, достатньо вказати фахівцям, який номер біля гаражних воріт, ліва або права пружина вийшла з ладу, якою є її довжина, діаметр і товщина дроту.
  • Поломка кріплення воріт. Зносу сильно піддаються такі елементи, як ролики та бічні петлі.

Обов’язки обслуговуючої компанії

Звичайно, вищезазначеним списком поломки воріт не обмежуються. Саме тому оптимальним способом запобігти або усунути несправності запросить фахівців. Зокрема, трапляються випадки, коли з ладу виходить автоматика: у цьому випадку її простіше забрати на діагностику в спеціалізований центр, а не лагодити на місці.

Перш ніж взяти ворота на обслуговування, співробітники компанії повинні оглянути ворота, оцінити їх стан та комплектацію. Після цього встановлюється індивідуальна періодичність сервісного обслуговування, яка залежить від умов експлуатації.

До кожного типу воріт є певні технічні норми. Зокрема, виробники вказують, коли необхідно проводити заміну тих чи інших деталей. На обладнання заводиться технічний паспорт, куди після проведення обслуговування чи ремонту вноситься відповідна позначка.

Зверніть увагу, що спроби самостійного ремонту можуть лише посилити поломку та призвести до необхідності дорогих робіт. Звертайтеся до професіоналів – і ворота прослужать протягом багатьох років!


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів