Різновиди воріт: оптимальний варіант з урахуванням українських зим

Різновиди воріт: оптимальний варіант з урахуванням українських зим - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Відкатні ворота мають численні переваги, які пояснюють їхню популярність як у Європі, так і в нашій країні. Зазначимо хоча б дві переваги: ​​по-перше, щоб зрушити полотно, не доведеться прикладати жодних зусиль, і по-друге, автоматика для воріт рівноцінна за вартістю електроприводу для розпашних воріт (оскільки встановлювати автоматику потрібно на кожну зі стулок).

Вирізняють такі типи відкатних воріт:

  • підвісні;
  • консольні;
  • що переміщаються по рейці.

Давайте розглянемо переваги та недоліки кожного з різновидів.

Підвісні відкатні ворота

Такі конструкції добре відомі нам ще із радянських часів. Над отвором встановлюється балка, якою на роликових візках переміщається полотно. Підвісні ворота відкотів найчастіше використовувалися для огородження території промислових підприємств. Їх можна побачити і сьогодні: конструкція дуже довговічна, тож деякі екземпляри збереглися досі. Мінусів у такого типу воріт два:

вони будуть досить дорогими, особливо в порівнянні з іншими типами конструкцій;
через балку отвір буде обмежений за висотою.

Ворота відкатні, що переміщаються по рейці

Такі ворота – найпростіші та недорогі. Полотно встановлюється на колеса, але в дорозі укладається рейку. У вертикальному положенні ворота утримує скоба з роликами зверху на стовпі. Конструкція нагадує залізничне полотно із вагонами.

Такі ворота підійдуть навіть для великих отворів і вимагатимуть зовсім небагато місця для відкату. Проте їх використання в Україні з її сніговими та морозними зимами серйозно обмежене. Справа в тому, що для функціонування воріт відкатних по рейці необхідно регулярно очищати проїзд від будь-яких перешкод, у тому числі снігу. Негативно позначаться на довговічності конструкції та сильні вітри. На жаль, у наших умовах рейка на землі — не найпрактичніше рішення, тому такий тип воріт не має великої популярності.

Ворота відкатні консольного типу

Найскладніші з технічної точки зору саме такі ворота оптимальним чином підходять для холодного клімату. Їхня конструкція не передбачає використання ні балок, ні рейок. Ворота можна встановити досить щільно до землі, притому навіть сніг заповнить весь простір між землею і нижньою кромкою воріт, вони все одно будуть працювати.

Полотно консольної брами нависає над дорогою і кріпиться до балки, яка за допомогою роликових візків закріплена на фундаменті. Останній розташований збоку від в’їзду. Несуча балка консольної брами може бути розміщена зверху, в середині або знизу дверного полотна.

Особливістю всіх різновидів воріт є необхідність у вільному місці збоку від паркану, куди об’їжджатиме полотно. На відміну від підвісних або «рейкових» різновидів, яким потрібний простір, що дорівнює ширині отвору, консольні потребують 120-200%. Ще однією перешкодою може стати піднесення рельєфу на шляху руху полотна: якщо воно є, то встановити ворота не вдасться.

Який би тип відкатних воріт ви не вибрали, вони будуть менш міцними, ніж розстібні ворота: наприклад, вантажівка на повному ходу зможе їх протаранити. Щоб захиститись від зловмисників, фахівці радять встановити додатково систему відеоспостереження або хоча б недорогі датчики, які при наближенні до воріт увімкнуть світло.

Ще одна важлива деталь, на яку потрібно звернути увагу, – ширина проїзду. Якщо до приватного будинку або складу веде вузька дорога і необхідно буде здійснювати поворот, врахуйте це під час встановлення стовпів для воріт. Бажано зробити отвір широким – тоді із заїздом не виникне жодних проблем!

Дивіться також інші види в’їзної брами за посиланням.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів