Ролети: незамінні та практичні

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Ролети: незамінні та практичні - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Про незамінність та практичність ролет, говорять багато. Давайте і ми з Вами розберемося в призначення цього обладнання. Захисні ролети широко використовуються як для будинків, квартир, так і для офісних приміщень та магазинів.

Не дарма захисні ролети назвали захисними, адже головна функція, яку вони несуть це захищати Вас і ваше майно від зловмисників, хуліганів, злому та недоброзичливих поглядів. Закриті ролети забезпечать цілісність і безпеку будинку поки Вас немає, і сховають Вас від поглядів роззяв.

Ще одна перевага ролет – їх властивість адаптуватися під кожну пору року. У холодні пори року вони зберігають тепло в приміщенні. Правильно розмістивши їх у віконному або дверному отворі, ви зберігаєте близько 50% тепла, і ніякі зимові холоди Вам не страшні.

У теплу ж пору року ролети не тільки захищають вас від яскравого сонця, але також від перегріву приміщення. Захисні ролети зберігають температуру офісу або квартири в межах норми, що дозволяє економити електроенергію необхідну для роботи вентиляції та кондиціонерів.

Варто звернути увагу, що ще ролети використовують як засіб ефективної звукоізоляції офісу або житлового приміщення. Встановивши їх, Ви більше не почуєте галасливих машин та криків під вікнами. З їх допомогою, гучність у вашій квартирі не перевищуватиме 15 дБ. Спокійний сон гарантований навіть найчутливішим до звуку, молодшим членам сім’ї.

Також величезним плюсом є легкість у догляді, ролети миються і очищаються досить просто, Вам не доведеться прикладати багато зусиль.

Розглянемо захисні ролети з боку пожежної безпеки. На відміну від звичайних решіток, які Ви не зможете швидко зняти у разі надзвичайної ситуації, ролети – легко та швидко відкриються з нутрії, звільняючи прохід для евакуації. А якщо у Вас встановлені автоматичні ролети, їх можна приєднати до датчиків пожежної сигналізації, що призведе до автоматичного відкриття при спрацьовуванні сигналізації. Також Ви можете встановити автоматику для автоматичної системи аварійного відкривання.

І давайте не забувати, що навіть настільки практичні захисні ролети можна креативно оформити. Нотка фантазії – і Ваш будинок/магазин/офіс наповниться затишком і комфортом, а також набуде нового оригінального вигляду.

Часто запитують:
автоматика для воріт
алютех ворота
вибір теплової завіси


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів