Ролетні ворота: універсальність у кожному сантиметрі

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Ролетні ворота: універсальність у кожному сантиметрі - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Як кажуть, ворота – обличчя вашого будинку, і це не варто ігнорувати. Ролетний профіль стане чудовим “обличчям” ваших володінь, адже він завжди був оптимальним і, головне, універсальним варіантом для дверей, вікон, воріт та гаражів. Зручність таких систем говорить сама за себе: ролети скручуються в короб вгорі, не займаючи зайвого місця. Такий варіант особливо практичний для заміських будинків із невеликою площею ділянки; у гаражах, де по стелі проходять дроти чи труби; а також у промисловій діяльності.

Головною функцією, яку виконують роль вороту, є захист від проникнення небажаних осіб. Також невід’ємною функцією є енергоефективність – збереження оптимальної температури у приміщенні. Ролетні ворота можуть бути як автоматичні, так і з ручним керуванням. Автоматика оснащена рядом опцій, які полегшать і зроблять комфортнішим управління воротами (детальніше ви можете ознайомитися в стаття про автоматику). Граничні розміри для ролетних систем до 21 кв.м та шириною до 7 метрів.

Переваги ролетних воріт

 • Мінімум деформацій. Завдяки якісному пінозаповненню без бульбашок профіль стійкіший до навантажень.
 • Енергоефективність є важливим фактором при виборі продукції. Після випробувань у термокамері, були досягнуті такі результати: ролетний профіль можна порівняти з 15 см цегляною стіною; склом, товщиною 13 см; або пінобетоном 5 см. Також ви можете ознайомитися про енергоефективність захисних ролет.
 • З перших рук. При створенні ваших ролетів використовується тільки первинний сплав алюмінію. Якість матеріалу підтверджена численними тестами та дослідженнями.

Роллетные ворота: универсальность в каждом сантиметре фото 4

 • Останній штрих. Лакофарбове покриття, яким фарбують профілі роликової прокатки, також має відмінні оцінки за результатами досліджень і випробувань. Таке покриття не вигорятиме і деформуватиметься на сонці та при перепадах температур. Стійкість до тріщин, сколів, розтягу, а також до корозії. Якщо профіль екструдований – глянсове покриття збережеться надовго блискучим. Також не потрібно переживати при догляді за ролетною брамою, покриття профілю витримає вплив миючих та інших агресивних засобів.
 • Стійкість до поривів вітру. Вся продукція проходить на заводі ретельну перевірку, яка підтверджується сертифікатами якості та нормативними документами.
 • Розмаїття вибору. Профілі роликової прокатки можуть бути з м’яким та твердим пінним наповненням, а також оглядовими або вентиляційними профілями.

Роллетные ворота: универсальность в каждом сантиметре фото 2

Після вибору профілю ви можете сміливо приступити до вибору кольору. Широка палітра не дозволить відхилитися від дизайну фасаду вашого будинку чи магазину. Є можливість фарбування бічних кришок, шини та напрямних у вибраний тон.

Способи монтажу ролетних систем

Рольворота можна монтувати як із захисним коробом, так і за допомогою консоль. Відмінність між техніками в тому, що кріплення на консолях є бажаним для встановлення всередині будівлі.

З захисним коробом розрізняють такі види монтажу:

 1. Накладка на внутрішню частину стіни
 2. Вбудований монтаж із коробом назовні здійснюється
 3. Встановлення ролетних систем коробом усередину
 4. Комбінований монтаж коробом назовні
 5. Комбінований монтаж коробом усередину

Роллетные ворота: универсальность в каждом сантиметре фото 3

Найчастіше монтаж здійснюється на етапі планування об’єкта. Це полегшує як саму установку, так і зручність для замовника.

Ви можете скористатись нашим «Розрахунок вартості», щоб бути в курсі актуальних цін на якісні ворота.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів