Розумний будинок: як змусити автоматику працювати замість вас

Розумний будинок: як змусити автоматику працювати замість вас - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Розумний будинок на слуху вже не перший рік: під ним розуміють автоматичні системи, об’єднані в єдиний комплекс. Управління технікою стає простим і приємним завданням, а будинок – ідеальним місцем для роботи та відпочинку. Давайте розберемося, які системи забезпечують комфортне життя і як вони працюють?

Ваш домашній керуючий

В основі роботи системи лежать три елементи:

  1. Пульт керування. У його ролі можуть виступати вимикачі, клавіатури, мобільні пристрої. Деякі системи керуються голосом чи хлопками долонь. Ви можете віддавати команди навіть за межами будинку: для цього використовують Інтернет, SMS, дзвінки на голосове меню тощо.
  2. Центральний елемент або контролер. Це «мозок» Розумного будинку, який контролює всю систему.
  3. Устаткування, що керується. Це може бути будь-яка побутова техніка, освітлювальне обладнання, охоронна система, датчики температури та вологості та ін.

Щоб функціонувати у комплексі, елементи системи мають обмінюватись інформацією. Надсилати сигнали вони можуть за кабелями або бездротовим способом (Wi-Fi, радіоканал). Елементи можна від’єднувати або приєднувати залежно від необхідності вирішення конкретних завдань. Контролер може бути встановлений у будь-якому зручному місці. Функції елементів не важко змінити: наприклад, перетворивши вимикач на регулятор.

Як працює Розумний дім?

Давши команду за допомогою пульта управління, ви подаєте сигнал контролеру. У ньому закладено сценарії виконання завдань. Контролер передає команду до виконання певного пристрою. Як тільки обладнання почало виконувати завдання, сповіщення про це надходить на контролер, а той повертає сигнал на пульт керування.

Головний плюс системи Розумний будинок – можливість повністю доручити керування пристроями автоматики. Так, вбудовані датчики контролюватимуть параметри і за заданими сценаріями підключатимуть ті чи інші функції. Розумний будинок вивчить ваші звички і сам регулюватиме, яке обладнання коли потрібно активувати. Втім, у вас збережеться опція керувати технікою та в ручному режимі.

Як це працює на практиці? Допустимо, ви перебуваєте на роботі, і несподівано на вулиці похолоднішало. Зміна рівня освітленості та падіння температури Розумний будинок зрозуміє, що потрібно опустити жалюзі, закрити вікно або включити в кімнаті обігрів. До того ж вам на телефон прийде SMS про виконані дії. Ви повернетеся до затишної, теплої квартири!

Розумний будинок: як змусити автоматику працювати замість вас

Не варто думати, що витрати електроенергії через автоматику зростуть: навпаки, вони зменшаться! Скільки разів ви забували вимкнути кондиціонер або залишали телевізор працюючим, виходячи з дому? Розумний будинок відключить електроприлади, що не використовуються, і підключить опалення або кондиціонер лише тоді, коли це буде дійсно необхідно.

Розумний будинок подбає і про безпеку житла. Наприклад, якщо в мережі сталося замикання або спалах, система автоматично припинить подачу електроенергії та негайно повідомить вас про проблеми.

Керувати можна не лише окремими приладами, але й цілими модулями – наприклад, відкриваючи або закриваючи жалюзі у всьому будинку. За рахунок цього ви заощадите чимало часу та сил!


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів