Секційні гаражні ворота – надійний захист гаража

Секційні гаражні ворота – надійний захист гаража - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Якщо ви вирішили влаштувати гараж, не обійтися без воріт, які і від угону автомобіль захистять, і комфортні умови проживання забезпечать. Найбільш практичним, економічним та зручним варіантом буде зупинитися на секційних гаражних воротах. Вони відрізняються значним переліком переваг:

  • Не займають корисне місце у самому гаражі або на прилеглій території під час відкриття. Конструкція взагалі дуже компактна і встановлюється за отвором, тому дозволяє трохи збільшити площу гаража.
  • Безпечні у використанні. Сучасні пристрої (особливо автоматичні) ніколи не зашкодять ні автомобілю, ні людям, які можуть опинитися в отворі під час опускання стулок.
  • Забезпечують оптимальний мікроклімат. Секційні гаражні ворота герметично закривають отвір, тому тепло зберігається всередині приміщення.
  • Привабливі та різноманітні. Яким би складним не був дизайн-проект вашого будинку, вдасться підібрати конструкцію, яка оптимально впишеться в екстер’єр.

Якщо ви вже переконалися, що кращого варіанту, ніж секційні ворота, вам не знайти, настав час вибирати конкретну модель. Щоб не залишитися розчарованим, обов’язково зважте на наступні моменти.

  1. Міцність. Щоб ворота ефективно справлялися зі своїм головним завданням – захистом майна, необхідно підібрати модель з надійною конструкцією. Чим товщі панелі, з яких складено полотно, тим вище якість воріт в цілому. Переконайтеся, що сталеві петлі використовуються, а планки щільно прилягають один до одного завдяки ущільнювачам.
  2. Теплоізоляційні характеристики. Незалежно від того, проведено опалення в гараж чи ні, за допомогою секційних воріт вдасться створити комфортні для автомобіля умови. Найбільш «теплими» будуть ворота, у яких сендвіч-панелі мають товстий шар піни. Значення має наявність ущільнювача по контуру полотна. Бажано, щоб останній був виготовлений з гуми, не схильної до перепадів вологості і температур: інакше ущільнювач швидко потріскається, і конструкція втратить герметичність.
  3. Стійкість до агресивних атмосферних впливів. Йдеться насамперед про корозію. Щоб захистити від неї браму, виробник обов’язково повинен наносити на деталі спеціальні порошкові покриття. Від того, наскільки вони якісні, безпосередньо залежатиме термін служби воріт.
  4. Безпека. Щоб запобігти пошкодженню автомобіля або травмам людей, ворота повинні відповідати певним стандартам. Наприклад, елементи полотна повинні з’єднуватись таким чином, щоб ніде не могли прищемити руку або палець. Виробник зобов’язаний передбачити механізми блокування полотна у випадку, якщо вийдуть з ладу пружини.

Контакти ви знайдете на цій сторінці, також Ви можете замовити виклик замірника та зворотний дзвінок!


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів