Секційні ворота: 13 впроваджень, про які повинен знати кожен

Секційні ворота: 13 впроваджень, про які повинен знати кожен - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Компанія ВСВ-груп підготувала дайджест новинок 2015-2016 року. Ми розповімо про нововведення та технологічний прогрес, економічність та ефективність, а також дамо практичні поради.

Гаражні ворота серії TREND

У 2015 році вийшла доступна серія гаражних секційних воріт, призначена для неопалюваних приміщень та регіонів з помірним кліматом. Товщина сендвіч панелі складає 40 мм, що лише на 5 мм відрізняється від серії CLASSIC. Роликові кроншетні та петлі виготовлені з оцинкованої сталі, які також як і нержавіючі призначені для тривалої експлуатації. Максимальні розміри воріт цього класу – 6000х3000 мм. Балансування полотна забезпечують пружини розтягування або торсіонні пружини, стандартний ресурс яких становить до 25 000 циклів підйом/опускання.

Асортимент кольорової гами складає 13 кольорів, з яких 10 стандартних, а 3 – під дерево. Існує 5 малюнків сендвіч-панелей: з гладкою текстурою або тисненням S-, M-, L-гофра, а також тиснення у вигляді мікрохвилі або фільонки.

Додаткові опції воріт економ-класу:

 • 3 види вбудованої хвіртки – з низьким порогом 100 мм, плоским порогом 18 мм, стандартним порогом 145 мм.
 • Механізм розблокування приводу.
 • Хвіртка у фасаді.
 • Ригельний замок.
 • Фальш-панель.
 • Скління.
 • Система ручного підйому.
 • Ґрати для вентиляції.
 • Автоматизація отвору.

Промислові ворота серії PROTREND

Серія TREND адаптувалася і до промислових воріт, щоб мати конкурентні переваги в промисловій сфері. Товщина панелі складає 40 мм, а кронштейни та петлі зроблені з оцинкованої сталі. Розміри становлять до 7000х6000 мм. Існує 10 типів монтажу. Стандартний ресурс експлуатації таких воріт становить до 100 000 циклів.

Секційні ворота: 13 впроваджень, про які повинен знати кожен - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Асортименти квітів трохи зменшився, порівняно з гаражною серією, але є можливість забарвлення за бажанням клієнта. Всього 10 стандартних кольорів та 2 типи малюнка: мікрохвиля та S-гофр.

Додаткові опції таких промислових воріт ідентичні TREND-ам, але з доповненням: встановлення ланцюгового редуктора та панорамного скління.

Кутові стійки TREND у кольорі RAL8017 за ціною

Стандартний колір забарвлення рами воріт – білий, але дбаючи про естетичність та враховуючи побажання клієнтів, є можливість фарбування рами у будь-які кольори RAL, або в колір шоколаду RAL8017 за акційною ціною.

Нові стандартні типи сендвіч-панелей

Серед новинок виділяють і стандартизовані типи панелей, що прискорює виробництво вибраних вами воріт. Тепер можна вибрати тип поверхні – гладкий або з тисненням, сірий антрацит або білий, S-, M-, L-гофра або мікрохвиля і не чекати на свої ворота з позначкою “На замовлення”.

Фарбування обрамлень вбудованої хвіртки

Також виробники додали опції фарбування хвірточних обрамлень у будь-який колір по RAL. Колір ручки можна також вибрати – чорний, коричневий або срібний. Стандартними є коричневий колір обрамлення та срібло.

Модернізація низьких монтажів

Для захисту від обриву троса було модернізовано конструктиви шківа – збільшено його виліт щодо кутової стійки. Для промислових воріт виліт становить на 8 мм більше (37 мм), для гаражних – на 10 мм (39 мм).

Щоб збільшити зносостійкість тросу та створили трос із полімерною серцевиною. Така перевага дозволить продовжити ресурс експлуатації.

Посилена комплектація для воріт шириною понад 5 метрів

Щоб поліпшити характеристики воріт міцності і збільшити довговічність у користуванні, виробники розширили бічну накладку для воріт і поставили ролики зі сталевим коліщатком.

Нижні кронштейни із натягом троса

Перевагами такого нововведення стали: зниження трудовитрат на монтаж воріт, захист від обриву троса, а також зручність та економія часу регулювання натягу троса в процесі експлуатації.

Захисні кожухи для пружин розтягування

Секційні ворота: 13 впроваджень, про які повинен знати кожен - фото - статья на блоге компании ВСВ-ГруппЩоб уникнути затискання та знизити рівень шуму під час роботи воріт, були розроблені захисні кожухи – вони обволікають пружини розтягування по всій довжині.

Заглушки для герметизації панелей S- та M-гофр

Для додаткової герметизації та поліпшення теплофізичних властивостей воріт було створено заглушки. Таким чином навіть у найхолодніших куточках нашої планети можна буде насолодитися теплом та затишком.

Анодована панорамна брама

Наступна новинка, яка доводить прагнення покращеної якості у виробництві панорамних воріт. Стандартний колір таких профілів – сріблястий, але для зручності можна підібрати тон із палітри з 9 кольорів.

Гратчасте заповнення для панорамних воріт

Тепер серія AluPro та AluTrend поповнилася новим заповненням – ґратами. Така новація дозволить відмінно вентилювати приміщення, не затримуючи вогкість.

Виділили три види:

 • Грати сталеві тягуючі створені з оцинкованої сталі товщиною в 4 мм. Перетин вентиляційних прорізів складає 58%.
 • Сталева решітка 40х40 мм також виготовлена з оцинкованої сталі з товщиною 4 мм. Переріз вентиляційних прорізів становить 83%.
 • Перфорований алюмінієвий лист товщиною 1,6 мм виготовлений з перфорацією 8-12 мм. Переріз вентиляційних прорізів 40%.

Секційні ворота: 13 впроваджень, про які повинен знати кожен - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Стійке до подряпин скління для панорамних воріт.

Для серій AluPro, AluTrend, AluTherm було розроблено подвійне скління. Для стійкості до подряпин та зовнішніх факторів використовується SAN-пластик зі спеціальним антиабразивним покриттям. Скло не боїться численних чисток і тривалий час стійке до різноманітних пошкоджень. Тепер панорамне скління не з акрилу, як раніше, а з SAN-пластика. Також була вдосконалена клеєна конструкція склопакета. Серед переваг новинки можна виділити – покращена герметизація, стійкість до деформацій та відмінні теплоізолюючі властивості.


У цій статті ви дізналися про низку новинок у серії секційних воріт, які дозволяють продовжити якісну експлуатацію, а також допомагають вибрати економічніші варіанти гаражних та промислових воріт. Якщо у вас залишилися питання – ми з радістю відповімо вам!


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів