Секційні ворота Ryterna, Doorhan, Hormann, Alutech: погляд професіонала

Секційні ворота Ryterna, Doorhan, Hormann, Alutech: погляд професіонала - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Асортимент доступних українцям гаражних секційних воріт зростає з кожним роком, і підібрати найкраще рішення для будинку стає складним завданням. Щоб визначити, якому бренду віддати перевагу, ми зустрілися з комерційним директором ТОВ ТПК «ВСВ-Груп» Олександром Володимировичем Антоменюком та попросили його відповісти на запитання (компанія «ВСВ-Груп» вже понад 15 років працює на ринку України та займається поставками різних типів воріт, ролет, сонцезахисних систем по всій країні).

Перший крок до ідеального гаража

— Доброго дня, Олександре Володимировичу. Розкажіть, будь ласка, з чого потрібно почати вибір</a > (підбір) гаражних воріт?

– З визначення розмірів отвору. Ідеальний варіант – запросити замірника: є багато тонкощів, в яких розуміється тільки фахівець, починаючи від матеріалу, з якого виготовлені стіни, і закінчуючи нерівностями стелі та підлоги. А ось прикинути вартість воріт можна, вимірявши висоту та ширину отвору.

vorota-VSV

– І на які бренди варто звернути увагу?

— Я відзначив би чотири компанії, найширше представлені на ринку: це російська компанія Doorhan, литовська Ryterna, німецька Hormann і білоруська Alutech.

— Вони належать до одного цінового сегмента?

— Ні, традиційно вважається, що Doorhan — це бюджетні гаражні ворота. до середнього цінового сегмента, а Hormann – преміального. Проте сьогодні кордони дуже розмиті. Наприклад, Alutech має серію воріт Trend, які коштують навіть дешевше, ніж продукція Doorhan. Тому я завжди рекомендую клієнтам відштовхуватися від експлуатаційних характеристик: все ж таки гаражні ворота – це серйозне вкладення, встановлюються вони не на один рік.

alutechКлючові особливості вибору

– Давайте поговоримо про характеристики. На які слід звернути першорядну увагу?

— Факторів, які впливають на вибір, чимало. Почну з особливостей сендвіч-панелей – ад них залежить і надійність, і ізоляційні характеристики гаражних воріт. У компаній Ryterna, Hormann і Alutech вони мають схожу конструкцію і є з’єднаними зверху і знизу сталевими листами, заповненими поліуретаном (так званий суцільний контур). А ось у Doorhan панелі розділені посередині вставкою з енергофлексу – за рахунок цього у них відсутні містки холоду.

Sendvich-paneli-Doorhan

Сендвіч-панелі Doorhan

Зазначу, що між панелями перших трьох брендів також є різницю. У воротах Рітерна та Херман панелі мають товщину 40 мм, тоді як у Алютех – 45 мм. Важлива і щільність пінополіуретану: від неї залежать характеристики міцності. За цим показником виграють ворота Ryterna та Alutech: у них щільність поліуретану становить 46-47 кг/куб.м.

panel-alutech— А якщо оперувати конкретними цифрами, у яких воріт показники вищі?

— По теплоізоляції найкращими будуть гаражні ворота російської та білоруської компаній. Так, у Doorhan коефіцієнт опору теплопередачі становить 1,1 м ² С/Вт, у Alutech – 1 м ² С/Вт. Щоб ви розуміли — це показники, які можна порівняти з цегляною стіною завтовшки 60 см. У Ryterna ворота не такі теплі — коефіцієнт становить 0,5 м²*С/Вт. Дещо вище характеристики і у Hormann.

Про твердість секційних воріт може сказати такий показник, як вітрова стійкість. Тут поза конкуренцією Алютех. Ворота відповідають 4 класу вітрового навантаження, тобто. витримують пориви вітру понад 28,3 м/с. В інших брендів характеристики слабші – 2-3 клас. Найгірше показують ворота Дорхан: панелі з несплошним контуром погано справляються з серйозними механічними навантаженнями. На жорсткість особливо важливо звертати увагу мешканцям прибережних регіонів: якщо полотно воріт недостатньо міцне, при ураганному вітрі воно може серйозно деформуватися.

— Хочеться, щоб ворота були не тільки надійними, а й гарними. Як із цим справи у розглянутих брендів?

– За дизайн можна не переживати – тут вибір шикарний у всіх компаній. Можна підібрати ворота в будь-якому відтінку на палітрі RAL, є і більш екзотичні варіанти. Наприклад, у Рітерни ворота представлені у 8 відтінках деревини, починаючи від чорного та закінчуючи золотистим. Варіантів малюнка та фактури панелей також достатньо і в Алютеха: це і смуга, і фільонка, і макросмуга, і мікрохвиля. Упевнений, проблем з відсутністю варіантів, що підходять по дизайну, не зіткнеться жоден покупець.

dizain -panelei-alutech

— Давайте підіб’ємо підсумки. Які ворота ви вважаєте оптимальним вибором?

– Відштовхуючись від характеристик, легко помітити, що ворота Алютех виграють практично за всіма показниками. Вони відмінно підходять для експлуатації в нашій країні – теплі, надійні, з гарним антикорозійним захистом. Мені як директору компанії, що займається навіть установкою воріт, подобається, що вони прості в монтажі. Навіть за таким показником, як ремонтопридатність, вони виграють у німецького та литовського брендів. Тож я рекомендую покупцям звернути увагу саме на ворота Alutech. Докладніше про них можна почитати на сайті нашої компанії: //www.vsv-group.com.ua/vorotnye- sistemy/garazhnye-vorota.

До речі, і за ціною, ворота Алютех будуть оптимальним вибором. Якщо взяти розцінки для воріт шириною 3000 мм і висотою 2300 мм з торсіонною пружиною, то у Дорхан вони коштуватимуть 589 євро, Рітерна — 675 євро, Херман — 974 євро. Серія Алютех Classic коштуватиме 668 євро, а Trend – 575 євро. Як бачите, аналогів Alutech за співвідношенням ціни та якості просто немає.

 

Розрахувати, скільки коштуватимуть ворота для вашого гаража, ви можете прямо зараз: на сайті «ВСВ-Груп» є зручний калькулятор.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів