Секрет економії: як вибрати гаражні ворота, які забезпечать збереження тепла

Секрет економії: як вибрати гаражні ворота, які забезпечать збереження тепла - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Загальновідомо, що головні тепловтрати відбуваються через віконні та дверні отвори. А оскільки гаражні ворота зазвичай найбільші в будинку, саме їхнє утеплення дозволить найсерйозніше заощадити на електроенергії.

Продукція бренду Alutech за теплоізоляційними властивостями вважається однією з найкращих на ринку. Давайте розглянемо, за рахунок чого воротам Алютех вдається знизити електроспоживання.

Щоб забезпечити хорошу теплоізоляцію, виробник повинен взяти до уваги низку параметрів:

  • конструктивні особливості панелей, у тому числі складається полотно;
    їх товщину;
  • матеріал, форму та особливості розташування гумових ущільнювачів;
  • будову системи напрямних.

Сендвіч панелі

Головна передумова, що гаражні ворота матимуть хорошу термоізоляцію — якісні сендвіч-панелі. Їх конструкція однакова: це два з’єднані металеві листи, які зсередини заповнені піною (найчастіше використовується пінополіуретан). Саме від товщини шару заповнення найбільшою мірою залежить здатність воріт утримувати тепло. Традиційно виготовляються панелі з товщиною 20-45 мм.

Alutech виготовляє гаражні ворота з сендвіч-панелей товщиною 45 мм. За теплоізоляційними характеристиками їх можна порівняти з цегляною стіною товщиною 60 см. Цього більш ніж достатньо навіть для північних регіонів нашої країни.

Конструктивні особливості панелей також дуже важливі. У “Алютех” листи створюють замкнутий контур. Це дозволяє забезпечити самоцентрування, а панелі стають міцнішими. Елементи щільно стикуються, тому виходить практично монолітне полотно, яке ефективно утримує тепло всередині приміщення.

Напрямні

Завдяки продуманій конфігурації системи направляючих ворота щільно прилягають до отвору та стін. Гарантією відсутності проміжків є роликові кронштейни, які допомагають впоратися навіть із серйозними нерівностями підлоги, стелі або стін.

Ущільнювачі

Від конфігурації ущільнювачів і використовуваного матеріалу також залежать ізоляційні можливості воріт. «Алютех» застосовує несхильний до механічних впливів EPDM-ущільнювач, який розміщується на панелях і вздовж усього периметра воріт. Бічні та верхні контури мають дві пелюстки, а нижній — особливу форму, що дозволяє компенсувати нерівності основи.

Виготовляються ущільнювачі з спеціальних каучуків. Їхня унікальність полягає в тому, що вони зберігають еластичність, пружність і не тріскаються навіть при сильних заморозках або високій вологості. Купуючи продукцію Alutech, ви можете не сумніватися, що приміщення буде герметично будь-якої пори року.

Випробування на практиці

Компанія Alutech готова не на словах, а на ділі довести чудові теплоізоляційні характеристики воріт. По-перше, вони відповідають вимогам, встановленим СНІП, причому підходять для використання у найсуворіших регіонах СНД та Балтійських країн.

По-друге, вся продукція проходить випробування у лабораторіях. Зокрема, секційні ворота тестувалися у приватних акредитованих лабораторіях при розташованому у Болгарії Науково-дослідному інституті, Білоруському науково-дослідному інституті будівництва, Санкт-Петербурзькому архітектурно-будівельному університеті. Ознайомитись із сертифікатами відповідності ви можете на сайті виробника.

Контакти ви знайдете на цій сторінці, також Ви можете замовити виклик замірника та зворотний дзвінок!


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів