Сендвіч панелі: що це таке і де використовувати?

ІНШЕ
Сендвіч панелі: що це таке і де використовувати? - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Панельна методика виготовлення будівельних матеріалів займає провідні позиції на ринку. Згодом через комплексність та об’єднання технічно поліпшених компонентів матеріалу, сендвіч-панелі завоювали довіру, так як їх набагато простіше встановлювати і вводити в експлуатацію. Якщо Ви нічого не знаєте про структурні елементи матеріалу і про сендвіч-панелі в цілому, давайте розберемося для початку що таке сендвіч панелі? І чому підйомні гаражні ворота складаються з цього матеріалу?

Що таке сендвіч панелі?

Сендвіч-панелі складаються з 3 шарів, як звичайний сендвіч. Але замість хліба і начинки — листи металу і утеплювач. Така технологічна структура дозволяє добре затримувати тепло, тому сендвіч-панелі використовуються при будівництві будинків і у виробництві гаражних воріт. Як будівельний матеріал, сендвіч-панелі міцні: не запалюються, витримують механічні пошкодження. Ворота з цього матеріалу популярні через високий експлуатаційний ресурс і мають усі переваги, що і сендвіч-панелі. Автоматика для гаражних воріт з сендвіч-панелей служить відмінним доповненням для ефективної роботи.

Види сендвіч-панелей

Коли Ви розібралися, що таке сендвіч-панелі, потрібно ознайомитися з їх асортиментом. Які бувають види сендвіч панелей? Існує 3 види поділів матеріалу:

Сфера застосування: для стін і покрівельні сендвіч-панелі

Що таке сендвіч-панелі? Стінну панель використовують для утеплення будівель, гаражів і будь-яких інших об’єктів. Якщо Ви хочете утеплити будинок, то робіть вибір на користь сендвіч-панелей. Вони мають гарну вогнестійкість, а металеве покриття міцне і енергозберігаюче. Сендвіч-панелі також використовують для перекриття даху. Для покрівлі вони служать герметизатором тепла і надають даху міцності за рахунок ущільнювача.

Товщина сендвіч панелей

Хороші теплоізоляційні властивості сендвіч-панелям надає мінеральна вата. Як матеріал вата має високу ефективність в питаннях енергозбереження. При виробництві утеплювача, рівень поглинання вологи з повітря знижується до показника 0,5%. Мінеральний компонент не горить, він навпаки ізолює вогонь. Тому сендвіч-панелі використовують не тільки для облицювання стін, але і у виробництві воріт. Товщина ущільнювача може бути різною: 60 мм; 80 мм; 100 мм; 120 мм; 150 мм; 200 мм; 250 мм. Щоб правильно підібрати панелі, необхідно врахувати який тип будівлі або гаража Ви хочете теплоізолювати. І обов’язково враховуйте кліматичну зону і Ваше місце розташування.

Крім мінерального волокна, сендвіч-панелі наповнюють ще іншими матеріалами:

 • скловолокно — пружний матеріал, який виготовляють з мінеральних волокон. Він має хороші звукоізоляційні властивості, незаймистий, екологічно чистий;
 • пінополістирол — наповнювач, що володіє хорошою звукоізоляцією і водонепроникністю. Не піддається хімічній дії;
 • пенополіізоціанурат — вид набивання з пінополіуретану. Він поєднує в собі властивості ППУ і вогнестійкість. Величезний плюс — високий рівень стійкості до механічної деформації панелі. Також матеріал не боїться корозії;
 • пінополіуретан — наповнювач володіє гарною ланцюговою реакцією з бетоном, будь-якими металами, цеглою та склом. Не піддається ні вогню, ні хімічним реакціям і міцний по відношенню механічної деформації.

Різновид форм панелей

Існує кілька модифікацій сендвіч-панелей:

 • основна форма – пряма. Оздоблення стін відбувається за допомогою цих панелей;
 • кутова модифікація потрібна для облицювання кутів будівель. Є ще два типи кутових: з асиметричними розмірами і з симетричними.

Як роблять сендвіч панелі

Сендвіч панелі: що це таке і де використовувати? - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Якщо Вас цікавить як проходить процес формування 3-х шарового матеріалу сендвіч-панелей, ВСВ-Групп розкладає по поличках всі етапи виробництва. В процесі виготовлення дуже важливо дотримуватися відповідність стиків між панелями. Адже саме герметичне прилягання забезпечує хорошу теплоізоляцію. Випуск готової панелі може здійснюватися повністю в автоматичному або в напівавтоматичному режимі. Якщо співробітники виробництва виконують частково складання панелей, то їх вартість буде трохи вище через фактор мануальної збірки.

Чи готові дізнатися на які етапи розділене виробництво сендвіч-панелей?

 1. Для початку формують листи з допомогу розмотування рулонного металу.
 2. Після цього, листи покривають антикорозійним покриттям, щоб метал довше зберігав свої властивості.
 3. Наступний етап – це надання форми. Лист проходить через спеціальний механізм, який формує профіль і стики для замків.
 4. Щоб з’єднати наповнювач з металом наноситься шар клею.
 5. Найвідповідальніший момент – приєднання мінерального волокна до металу. Це потрібно зробити так, щоб не залишалося ніяких щілин і прогалин. Наповнювач повинен впритул приклеїтися до листу. Поверх волокна наливають наступний шар клею, щоб приєднати другий лист металу.
 6. Коли панель зібрана, її поміщають в спеціальний прес, де відбувається процес полімеризації клею.
 7. На виході з пресової машини, виходить готова сендвіч-панель.

Процес здається досить простим, але насправді дуже копітким. Через те, що потрібно чітко дотримуватися всіх правил проклейки і збору, необхідно уважно стежити за процесом. Похибка браку  автоматизованої збірки дуже маленька, якщо порівнювати з ручною.

Плюси і мінуси сендвіч панелей

Плюси:

 • швидкий монтаж і установка;
 • знижує витрати на будівництво за рахунок оптимальної ціни на матеріал порівняно з іншими;
 • можна зводити стіни в будь-який час року;
 • немає необхідності наймати вантажну техніку для розвантаження і підйому панелей;
 • щільність наповнювача забезпечує хорошу теплоізоляцію і шумоізоляцію;
 • всі види наповнювачів є вогнестійкими.

Мінуси:

 • неправильно обрана товщина згодом не буде давати 100% енергозберігаючого ефекту;
 • для зон з високою сейсмічною активністю сендвіч-панелі не достатньо стійкі, тому краще розглядати варіант будівельного матеріалу щільніше;
 • різкі зміни температурного режиму можуть вплинути на герметизацію замкових стиків.
 • необхідність додатково обробляти покриття панелей, щоб зробити їх ще більш стійкими.

Переваги сендвіч панелей

Зазвичай клієнтів зачаровує доступність і легкість в установці. Але також є ще ряд інших переваг, на які варто звернути увагу при покупці:

 1. Комфортні кліматичні умови за рахунок теплоізоляції.
 2. Наявність широкого діапазону кольорів категорії RAL.
 3. Універсальність експлуатації: для виготовлення воріт, облицювання будинків, промислових будівель.
 4. Функція шумоізоляції.
 5. Високий рівень безпеки: стійкість до вогню і хімічних речовин.
 6. Не піддаються процесу корозії.
 7. Не потребують додаткових оздоблювальних роботах. Будівля може зберігати відмінний зовнішній вигляд протягом довгих років.

Де використовують сендвіч-панелі

Матеріал сендвіч-панелей використовують для будівництва будинків, облицювання промислових об’єктів і складів з метою зниження тепловтрат. Застосовувати сендвіч-панелі можна в будь-якій галузі. Зараз цей будматеріал використовують активно підприємства по виробництву комірних систем різних модифікацій. Можна придбати секційні гаражні або промислові ворота, виготовлені з сендвіч-панелей. Вони набагато ефективніше в плані підтримки мікроклімату всередині приміщення. Взимку секційні ворота з сендвіч-панелей будуть якраз до речі. Високий рівень теплоізоляції допомагає зберігати тепло навіть в саму люту зиму.

Якщо у Вас є необхідність або бажання встановити ворота з сендвіч-панелей, звертайтеся до нас. Менеджери ВСВ-Груп знають як допомогти Вам з вибором і визначити потрібний тип воріт для Вашого гаража.

 


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?