Серія ролет Prestige: профілі і особливості

Серія ролет Prestige: профілі і особливості - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Плануєте будівництво або ремонт будинку в сучасному стилі? Але не знаєте як досягти естетичного і привабливого зовнішнього вигляду свого дому? Рішення вже знайдено завдяки функціональним можливостям і широкій палітрі кольорів, ролети серії Prestige ідеально впораються з цією роллю. Вони підійдуть до фасаду будь-якої будівлі, підкреслюючи його унікальність і оригінальний стиль. Більш того, ролети дуже зручні в експлуатації, а також енергоефективні.

Prestige – це якість перевірена часом

Висока якість ролет ТМ Алютех підтверджено сертифікатами України і Республіки Білорусь. Також вони повністю відповідають вимогам ЄС з питань безпеки продукції при експлуатації. Якість підтверджена сертифікатами і протоколами випробувань міжнародними лабораторіями і науково-дослідними центрами Бельгії, Швейцарії, Німеччини і Швеції.

Переваги ролет Prestige:

  • Підвищена вітрова стійкість 

Роллети стійкі до ударних та вітрових навантажень до 850Па (можна порівняти зі швидкістю вітру до 37 м/с)

  • Енергоефективність 

Завдяки установці ролет тепловтрати знижуються на 30% і більше. Цей показник може бути до 50% у випадку використання термопрофілю AR/41T.

  • Стійкість до злому

Роллети відповідають класу зломостійкості P1.

  • Регулювання освітлення

Перфоровані профілі дають можливість регулювати світловий потік. Розсіяне світло, яке потрапляє через отвори, створюють у приміщенні приємну напівтемряву.

  • Естетичний зовнішній вигляд

Більше 10 років щоденної експлуатації завдяки підвищеній міцності конструкцій та високій стійкості двошарового лакового покриття до стирань.

  • Індивідуальний дизайн

Широка кольорова гама – понад 19 кольорів, а також відтінки, що імітують породи дерева: дуб, горіх, вишня.

Prestige – це ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт і безпеку. Ця серія є продуктом міжнародного рівня, володіючи високою якістю. Ролети виготовляють з профілів роликової прокатки, які мають відмінні тепло- і шумоізоляційні характеристики.

Система 2-в-1 – додаткова опція серії Prestige – вбудована москітна сітка

Така система – це ідеальне рішення для практичних господарів. Подвійний захист ролет з антимоскітної сіткою – етофункціональное рішення, що, на рівні зі звичайними функціями, має дуже важливе призначення: захищає приміщення від комах, пилу, частинок сміття і тополиного пуху (що дуже важливо для алергіків).

Встановивши ролети з антимоскітної сіткою, можна насолоджуватися свіжим повітрям в будь-який час дня і ночі, навіть коли будинок розташований біля води, парку або в лісі.

Функціональні переваги системи 2-в-1:

  1. Зручний монтаж і компактність. Монтаж ролет забирає менше часу. Взимку сітка може перебувати в коробі в згорнутому вигляді.
  2. Плавність руху. Зручний механізм гальмування забезпечує плавне підняття сітки.
  3. Вітрова стійкість. Щільне прилягання сітки в направляючих шинах, а також спеціальна кутова вставка-щітка забезпечують надійну роботу і стійкість до вітру.
  4. Тривалий термін експлуатації. Висока якість профілів і комплектуючих гарантують надійність і безпеку.

Гарантована безпека – ролетні профілі Prestige

Для виробництва профілів Prestige використовують стрічку строго встановленої товщини (> 0,33 мм). Це гарантує стійкість готових конструкцій. Профілі можуть бути виготовлені з перфорацією або без.

Профілі ролетні роликової прокатки:
Профілі роликового плющення «АЛЮТЕХ» виготовляються з алюмінієвої стрічки з поліуретановим покриттям з інтегрованими частинками поліаміду (ПУР / ПА). Поліамідні частки відрізняються більшою твердістю і стійкістю до стирання.
Пенозаполненіе профілів роликової прокатки «АЛЮТЕХ» рівномірне, без пір і порожнин. Це гарантує високу стійкість профілів до навантажень і мінімізує деформацію.

Для виробництва профілів роликової прокатки і роллформінгових захисних коробів завжди використовується стрічка строго встановленої товщини. Це гарантує стабільні характеристики.

Стабільна геометрія ролетних профілів, захисних коробів та інших комплектуючих гарантують якісне сполучення всіх деталей ролети. Це забезпечує відсутність зазорів, виступаючих частин, сприяє безперебійній роботі приводу і довгому терміну служби ролети.

AR / 40 (N) – профіль алюмінієвий з м’яким пінним наповненням з двошаровим лакофарбовим покриттям. Профілі можуть бути з перфорацією і без перфорації. Перфоровані профілі мають вузькі отвори уздовж верхньої замкової частини. Розсіяне світло, що проникає крізь отвори, створює приємну напівтемряву.

AR / 41T (N) – енергоефективний профіль. Основна особливість даного профілю – двостороння забарвлення. З одного боку – стандартний колір, з іншого – спеціальне сріблясте термо-покриття з великою кількістю алюмінієвих частинок, які забезпечують більш високий коефіцієнт тепловідображення і, як наслідок, сприяють збереженню тепла всередині приміщення.

AR / 555 (N) – профіль алюмінієвий з м’яким пінним наповленням з двошаровим лакофарбовим покриттям. Профілі можуть бути з перфорацією і без перфорації. Перфоровані профілі мають вузькі отвори уздовж верхньої замкової частини. Розсіяне світло, що проникає крізь отвори, створює приємну напівтемряву.

Захисні короби

«Алютех» виробляє і пропонує широкий асортимент захисних коробів: 20 і 45 градусні, круглі і напівкруглі, систему вбудованих коробів. Великий вибір типорозмірів коробів – від 125 до 405 мм дозволяє встановлювати ролети на прорізи різних розмірів. В асортименті представлені алюмінієві роллформінговие і екструдовані захисні короби.

Круглі і напівкруглі підкреслять плавність ліній і гармонійність елементів фасаду, прекрасно доповнять дерев’яні будинки. Серія 20 і 45 – це класичне рішення для будинків з чіткою геометрією. .

Вбудований короб серії SB-I
Короб прихований в ніші віконного або дверного отвору. Завдяки особливій системі установки всередині прорізу вся ролетних конструкція органічно впишеться в екстер’єр будь-яких будівель: історичних міських кварталів, офісних будівель і житлових будинків. Це ідеальний варіант, якщо ви плануєте будувати або реконструювати будинок.

Якщо у Вас залишилися питання щодо функціональності і характеристики серії Prestige, Ви можете звернутися до нас за консультацією!


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів