Шлагбаум на варті вашого майна

Шлагбаум на варті вашого майна - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Як не день, то новий квартал. На сьогодні житлові будинки та комплекси проростають, як гриби після дощу. Купуючи квартиру, основний акцент сил і часу ми витрачаємо на ремонти, не здогадуючись, що хтось стежить за тим, що відбувається.

Статистика показує, що найчастіше крадіжки відбуваються у нещодавно заселених будинках, кварталах та житлових комплексах, адже цінні речі вивозять на машинах.

Шлагбауми є найефективнішим засобом захисту від потоку машин і перешкодою в’їзду/ виїзду небажаних автомобілів Також перевагою є економність рішення – адже автоматика купується не однією людиною, а цілим житловим кварталом. Таким рішенням ви зможете комплексно підійти до безпеки свого майна.

Серед найпоширеніших та якісних виробників шлагбаумів є Nice, AN-motors, CAME. Найчастіше купують автоматику AN-motors, оскільки вона доступна за ціною і поступається якості своїм старшим братам.

Як підійти до вибору?

До вибору шлагбауму ви маєте підійти дуже відповідально. По-перше, потрібно вибрати довжину стріли, яка перекриватиме в’їзд на територію комплексу. Розмір може змінюватись від 2,5 метрів до 12 метрів. Якщо проїзд ширший, можна буде поставити дві стріли: на в’їзд та виїзд. Також потрібно завжди враховувати місце для пішоходів.

По-друге, завжди потрібно враховувати потік машин – яка інтенсивність відкриття/закриття буде на добу. Нормальна інтенсивність становить близько 50%. Наприклад, якщо повний цикл «вгору/вниз» становить 10 секунд, то в хвилину можна буде відкривати шлагбаум не більше 3 разів. Це передбачено для того, щоб привід не перегрівався та продовжував тривалу роботу. Виробники автоматики рекомендують завищувати можливості приводу для більш продуктивного використання.

По-третє, яке керування вибрати? Є кілька способів доступу до захищеної території через шлагбаум. Перший спосіб – це пульт дистанційного керування, яким ви зможете на відстані здійснювати відкриття або закриття. Він зручний тим, що зупинка перед шлагбаумом не потрібна, а дистанція реагування варіюється в залежності від того, якого виробника ви виберете. Другий спосіб – це ключ або кнопка. У цьому випадку безпека території може гарантувати лише ключ, який буде мати мешканців. Кнопка, на жаль, є варіантом масового в’їзду. Третій спосіб – магнітні карти. Коли авто під’їжджає до шлагбауму, водій повинен торкнутися зчитування, і тільки тоді буде можливість заїхати на територію. Цей спосіб незручний тим, що потрібно зупинятися і шукати карту, як це часто буває. Найзручніший – четвертий спосіб, який використовує функцію Hands Free. Комфортне відкриття без зайвих рухів – це картка, яка дає сигнал шлагбауму відкритись та закритися.

По-четверте – це якісна установка, монтаж та програмування, яке потрібно довірити лише спеціалізованим майстрам.

Щоб повністю убезпечити проїзд до території шлагбаум може бути доповнений такими елементами, як комплексне освітлення та лампи, різного виду опори та пристрої безпеки.

Освоївши всі нюанси вибору шлагбауму для житлового багатоквартирного будинку, ви зможете підібрати оптимальний та найголовніше якісний товар, який прослужить для вас та ваших сусідів довгі роки.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів