Швидкісні ворота — економія ресурсів виробництва

Швидкісні ворота — економія ресурсів виробництва - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Кожен власник бізнесу бореться з цим як тільки може. Але не завжди вдається зробити це ефективно — запобігти витоку обігріву робочого приміщення. Порушення температурного режиму є причиною додаткових витрат на електроенергію. Ці витрати покриваються за рахунок підвищення вартості продукту. Такий хід подій завдає удару компанії по конкурентній рентабельності. Завищена ціна буде лякати покупця, і Ви своїми руками відправите їх до конкурента. Щоб уникнути цього, потрібно знайти спосіб як зберегти температурні умови без шкоди для виробництва. І з цим завданням найкраще впораються швидкісні ворота. Покращена конструкція і механізм роботи швидкісних воріт допомагають підприємствам підтримувати раціональні витрати ресурсів в будь-який час року. Монтувати їх можна як всередині, так і ззовні будівлі.

Де і за яким принципом вони працюють?

Швидкісні ворота встановлюють там, де є постійний потік вантажного транспорту. Вони стали справжнім порятунком для промислових і харчових виробництв, логістичних центрів і складів, автомийок і паркінгів. Особливість їх роботи полягає в швидкому відкритті-закритті і також у механізмі напрямних. Вони встановлюються уздовж дверного отвору і забезпечують безперебійний рух транспорту і персоналу. Такі ворота можна виготовити під будь-який тип отвору незалежно від геометричних пропорцій. Для виробництва конструкції напрямних використовують якісні метали — алюміній і сталь.  Полотно воріт виготовляють з міцних сендвіч-панелей, високоміцного пластика і твердих ПВХ-матеріалів.

Швидкісні ворота — економія ресурсів виробництва - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Типи швидкісних воріт

Якщо Ви вже готові придбати швидкісні ворота, варто розглянути всі можливі варіанти і їх різновиди. Це допоможе не помилитися у виборі.

Секційні швидкісні ворота

Принцип їх роботи не відрізняється від звичайних гаражних воріт: полотно рухається вгору по напрямних під стелю. Але є одна особливість … Можна забути про те, що взимку Вам доведеться розчищати сніг, щоб він не перешкоджав роботі воріт. Завдяки тому, що швидкісні ворота не займають додаткового простору, при монтажі всі “вільні” проміжки заповнюють пінополіуретаном. Тому вони так добре затримують тепло всередині. А щоб максимально виключити всі можливі варіанти тепловтрати, під них підкладають спеціальну гумову прокладку.

Рулонні ворота

Конструкція рулонних воріт працює аналогічно. Але полотно не піднімається під стелю, а згортається в короб. Щоб забезпечити високий рівень експлуатації, полотно виготовляють з міцного ПВХ-матеріалу. При відкритті і закритті, рулон намотується по алюмінієвих ламелях, всередині яких є пінополіуретан. Заповнюючи всі дрібні щілини, він робить ворота щитом від холодних потоків вітру. Рулонні ворота можна виготовляти висотою до 10 метрів. Це дуже зручно для виробництв з великими ангарами. І перевага таких воріт в тому, що вони не займають багато місця, адже в процесі роботи згортаються в валик. Якщо Вам потрібно забезпечити вентилювання усередині, можна встановити швидкісні рулонні ворота з перфорацією. Це також гарантує гарну оглядовість.

Поворотно-підйомні

Такий тип швидкісних воріт — це єдиний механізм. Процес експлуатації полягає в тому, що полотно приймає горизонтальне положення при відкритті, вертикальне — при закритті. Починаючи свій хід, така конструкція відкривається на ⅓, тому варто попередньо розрахувати відстань транспорту від воріт. Завдяки своїй монолітності, такі ворота відрізняються особливою міцністю і теплоізоляцією.

Переваги установки швидкісних воріт:

  • підтримка і регуляція потрібно температурного режиму;
  • можливість зонування території;
  • високий рівень транспортної прохідності;
  • виготовлення під прорізи різних розмірів;
  • стійкі до всіляких механічних навантажень;
  • проста і нескладна установка.

Як зручно експлуатувати швидкісні ворота?

Швидкісні ворота — економія ресурсів виробництва - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Кожен вид швидкісних воріт може управлятися автоматично. Механічно ними теж можна управляти, але в цьому випадку потрібнк пряме залучення фізичної сили. Щоб забезпечити зручний рівень роботи персоналу, потрібно відрегулювати швидкість відкриття і закриття воріт згідно потреб підприємства. Доцільно встановити автоматичне керування, адже Вам не доведеться відволікатися від виробничого процесу. До того ж, автоматизовані ворота мають функцію “відновлення”. Вона полягає в наступному: коли ворота виходять з напрямних, то в наступному циклі механізм поверне їх на місце. Для бездоганної роботи можна забезпечити конструкції додатковими “плюшками”: блок управління, лазерний сканер та інфрачервоні решітки.

Швидкісні ворота — це інноваційне рішення для заощадження енергоефективності. Великі підприємства вважають за краще встановлювати саме такий тип воріт, щоб підтримувати мікроклімат і теплоізоляцію всередині. Застосування такого типу воріт дає ряд переваг: інтенсифікацію праці, швидке і ефективне виконання плану вантажних робіт. І головне — експлуатувати їх можна в будь-яку пору року незалежно від погодних умов.

Щоб визначитися який тип воріт Вам потрібен, звертайтеся за консультацією до нашого відділу продажів. Менеджер допоможе обрати швидкісні ворота, щоб вони задовольняли всі потреби підприємства.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів