Система «Розумний дім» CAME hei – технологія, яка випереджає майбутнє

Інше
Система «Розумний дім» CAME hei – технологія, яка випереджає майбутнє - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

У наш час технології розвиваються щохвилини. Інновації створюються для того, щоб наше з вами життя стало легшим, комфортнішим і зручнішим. Хто б у 20 столітті міг подумати, що ми можемо спілкуватися з людьми з іншого континенту без жодних труднощів, облаштовувати свої будинки за допомогою одного кліку мишкою, а всі заощадження «вміщуються» в якусь тоненьку пластикову картку.

Будівельна сфера ніколи не відставала від ІТ-тенденцій і доказ цього – автоматизація всіх процесів. Революційним рішенням стала система «Розумний дім» – на одній панелі зібрані всі необхідні завдання, які раніше доводилося вирішувати за допомогою багатьох аксесуарів.

На ринку існує безліч комплексних систем управління, але на окрему увагу заслуговує система «Розумний будинок» CAME hei! Почавши з автоматизації ворітних систем, продовживши ролетами та маркізами, італійська компанія вирішила інтегрувати свої рішення та створити одну панель, яка координуватиме роботу всієї автоматики всередині та зовні вашого будинку. Тепер кожен електричний пристрій може стати частиною комплексу – незамінної системи для сучасного життя.

“Розумний будинок” повинен проектуватися на стадії будівництва або ремонту і передбачає дуже кропітку роботу. Для початку створюється ескізний проект, в якому докладно описано кожну деталь, місце її розташування та функцію. Також у проекті розказано про взаємодію всіх елементів. Після узгодження ескізу, розробляється робочий план, що являє собою картинку вашого вже “розумного” будинку з розробленими сценаріями та всіма комплектуючими, які будуть потрібні для створення вашої домашньої системи автоматизації. Тільки продумані та чіткі кроки щодо створення інтеграційної системи – запорука якісної, довговічної, надійної та безперебійної роботи всього функціоналу.

Управління системи – це зручні та звичні нам гаджети. За допомогою мобільного телефону, планшета або стаціонарного комп’ютера, за умови підключення до Інтернету, ви зможете без обмежень керувати вашим будинком на відстані: забули закрити ворота або вимкнути світло, все це можна виправити. Настінна сенсорна панель hei Touch дозволить керувати автоматизованою системою всередині будинку. Щоб не відрізнятиметься від дизайну приміщення, є можливість вибрати рамки для екрану. А реальні фотографії ваших приміщень допоможуть вам в управлінні системою «Розумний дім».

Створіть свій сценарій CAME hei

За допомогою сценаріїв ви створюєте комплекс дій, спрямованих на оптимізацію безлічі рухів в один.

«Нікого немає вдома»

Система автоматично закриває гаражні та в’їзні ворота, ролети та жалюзі, включає охоронну сигналізацію та техбезпеку, відеоспостереження, зберігає оптимальну температуру в будинку, вимикає електричні прилади, яким не обов’язково бути увімкненими, а також світло.

«Повернення додому»

При запуску відновлюються всі функції, які ви записали в цей сценарій. Охоронна та технічна сигналізації відключаються, температура в будинку відновлюється до комфортної, за бажанням відкриваються ролети/жалюзі/маркізи. Відповідно до вашого звичного способу життя hei може включити телевізор, музику, камін або світло в окремих кімнатах.

«Лягаю спати»

Лише однією клавішею ви створите затишну та комфортну обстановку для сну: вимкнення світла та електроприладів, закриття ролет або маркіз, створення комфортного мікроклімату в будинку. Увімкненою залишається лише технічна безпека, яка дасть сигнал про неполадки та сигналізацію (оповіщення та відеозйомка на території зовні та всередині будинку).

Комплексна автоматизація

За допомогою системи hei управління автоматикою стане на рівень легшим і зручнішим, незалежно від того – знаходитесь ви поруч або на відстані від будинку.

Для в’їзних та гаражних воріт відкриття або закриття воріт стане набагато зручніше за допомогою сенсорної панелі або стандартного настінного пристрою. Якщо ви забули закрити ворота і знаходитесь далеко від дому – можна керувати системою з мобільного телефону або ПК через Інтернет.

Ролетні системи та маркізи інтегруються за допомогою сценаріїв. Ви налаштовуєте відкриття всіх ролет, жалюзі або маркіз, або ж за бажанням відкриваєте/закриваєте окремі секції за допомогою стаціонарної панелі або віддалено з мобільного/комп’ютера.

Безпека під час кожного руху

Безпека є невід’ємним елементом автоматичної системи hei.

 • Охоронна сигналізація, оснащена датчиками та детекторами, дозволяє убезпечити від несанкціонованих проникнень. Інтеграція з системою «Розумний дім» дає можливістьть визначити, з якого приймача йде сигнал тривоги, а відеокамери моментально виводять зону, де відбувається рух. Оповіщення про проникнення ви також отримуєте на телефон, планшет або комп’ютер – ви завжди будете в курсі того, що відбувається всередині та зовні вашого будинку.
 • Оптимізація енергоспоживання. CAME hei аналізує надмірне споживання в мережі та усуває проблему, щоб уникнути навантажень та збою в мережі. Система дбає про техніку, яка може постраждати при відключеннях електрики.
 • Технічна тривога – це будь-які збої, пов’язані з витоком води або газу, короткого замикання, а також пожежі. Датчики реагують на низку факторів, пов’язаних з технічними несправностями в будинку і відразу ж повідомляють власника про проблему через SMS або e-mail, щоб швидше уникнути проблеми та не призвести до масштабних аварій.

Рішення для комфорту

Інтеграційна система hei дбає, щоб ви жили у своєму будинку з комфортом, тому розробила ряд функцій, що сприяють цьому.

 • Освітлення. Ви можете вибрати сценарій або натисканням на сенсор вимкнути/ввімкнути/приглушити світло у всьому будинку або в окремих приміщеннях. Також є функція планування часу. З RGB світильниками та регулюванням кольору ви створите унікальну атмосферу.
 • Клімат. Завдяки комплексній інтеграції, весь будинок буде у вас на долоні. Один пристрій, незалежно, перебуваєте вдома, на прогулянці або на роботі, створить оптимальну температуру за заданими параметрами. Функцію клімату також включають у сценарії.
 • Звук. Коли хочеться розслабитись, ви можете налаштувати будь-який звуковий прилад на задану гучність та отримувати насолоду від улюбленої мелодії.

Керування системою «Розумний дім» дозволить інтегрувати:

 1. В’їзна брама
 2. Комплексне керування звуком
 3. Гаражні ворота
 4. Охоронна сигналізація
 5. Оптимізація енергоспоживання та підтримка технічної безпеки
 6. Комплексне управління освітленням
 7. Роллетні системи
 8. Система керування кліматом
 9. Маркізні системи
 10. Комплексне управління зовнішнього освітлення
 11. Іррегаційна система

Якість на першому місці

Представляючи продукцію, ми завжди дбаємо про якість, щоб ви насолоджувалися довговічністю і надійністю придбаного товару.

Сертифікат EN-tested вказує на те, що вся продукція проходить ретельну перевірку відповідно до вимог європейських стандартів. А знак оригінальності говорить про походження всіх комплектуючих – 100% італійське виробництво, яке стійке до електромагнітних перешкод, температурних та погодних перепадів, а також тестується на зношування деталей.

Кваліфіковані менеджери компанії ВСВ-груп з радістю допоможуть вам у виборі, а також детальніше розкажуть про всі переваги системи CAME hei. Ми рекомендуємо звертатися тільки до фахівців.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів