Скільки коштують якісні промислові секційні ворота?

Скільки коштують якісні промислові секційні ворота? - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Щоб забезпечити безпеку промислового об’єкта, не обійтися без воріт, які обмежуватимуть доступ на територію об’єкта. Оптимальним вибором для підприємства будь-якої сфери діяльності стануть секційні ворота. Такі огорожі використовуються на автостоянках та складах, мийках та у виробничих цехах. Міцні, функціональні, практичні, вони чудово справляються із завданням захисту від зловмисників та герметизації приміщень, гармонійно вписуючись в екстер’єр будівлі.

Відмінності промислових воріт від побутових

Загалом промислові ворота секційного типу мало відрізняються від установлюваних у приватних будинках. Вони також оснащуються автоматикою, яка робить експлуатацію у рази зручнішою. Однак є й низка специфічних особливостей.

По-перше, це матеріали. Промислові об’єкти зазвичай припускають широкі отвори, відповідно, вага конструкції буде суттєво вищою. Звідси випливає необхідність збільшення міцності воріт. Тому для виготовлення промислових моделей застосовуються матеріали з підвищеною зносостійкістю та довговічністю.

По-друге, ресурс роботи. Якщо звичайні, такі як, наприклад, в’їзна брама відкривають у середньому кілька разів на день, то промислові — набагато частіше. Відповідно, вони розраховані на інтенсивну безперервну роботу: і механічна частина, і автоматика виготовляються із найнадійніших матеріалів. Побутові моделі просто не витримали високих навантажень і швидко вийшли з ладу.

Нарешті, для важких та великих промислових конструкцій подвійно важливо передбачити особливі заходи безпеки, щоб за будь-яких екстремальних обставин вони працювали без збоїв.

Також при проектуванні промислових воріт часто необхідно враховувати особливості діяльності підприємства. Наприклад, для складів, де зберігаються харчові продукти, важлива хороша теплоізоляція. А якщо на підприємстві встановлено дорогу техніку, виріб потрібно оснастити додатковими протизламними системами.

Що являють собою промислові секційні ворота?

Підйомні секційні ворота виготовляються із сендвіч-панелей. Їх товщина – 40-45 мм. Вони складаються з оцинкованих сталевих листів, простір між якими заповнений щільним пінополіуретаном. Щоб захистити конструкцію від негативних атмосферних впливів, поверхня обробляється порошковою фарбою та полімерними покриттями. Щоб запобігти втратам тепла, полотно воріт постачають по кромці герметичним ущільнювачем (найякіснішими матеріалами для нього вважаються термоеластопласт або EPDM). За рахунок цього вдається гарантувати до 10 років від наскрізної корозії.

Завдяки конструктивним особливостям, промислові ворота забезпечують хорошу температурну ізоляцію. Щоб зробити цей показник ще вищим, деякі компанії-виробники використовують технологію, що дозволяє позбутися так званих «містків холоду»: для цього потрібно, щоб зовнішні та внутрішні сталеві листи не торкалися.

Пропонуються різні варіанти підйому полотна. Якщо висота невелика, використовується стандартний. При низькому підйомі барабан може бути розташований як спереду, так і ззаду. Можна передбачити навіть похилий підйом. Для промислових конструкцій використовуються подвійні ролики та профіль із високоміцної сталі.

Троси, що відповідають за опускання та піднімання полотна, незалежні один від одного, так що при обриві одного другого утримуватиме вага воріт. Їхній запас міцності перевищує номінальний як мінімум у кілька разів. Спеціальна засувка на замку, що врізається в полотно, запобігає можливості випадкового внутрішнього блокування. Конструкції забезпечуються захисними пристроями для зупинки полотна під час обриву троса, руйнування пружини. Додатковий протизламний захист щільно заблокує при спробах зловмисників проникнути всередину. Вироби абсолютно безпечні в експлуатації ще й тому, що всі гострі кути загнуті всередину, а сталеві троси заглиблені у спеціальну канавку. Інерційні пружини в залежності від моделі розраховані на 25-100 тисяч циклів відкриття/закриття.

Від чого залежить ціна на промислові секційні ворота?

Насамперед на вартість конструкції впливає тип виробу та його розмір. Промислові секційні ворота можуть бути відкатними або підйомними, а їх розміри варіюватимуться до 8 метрів завширшки і 10 — заввишки. Звичайно, безпосередньо залежить ціна промислових воріт і від репутації компанії-виробника. Так, продукція німецьких компаній обійдеться дорожче, російських істотно дешевше. Зазначимо, що сьогодні вітчизняні компанії випускають конструкції відмінної якості, які не поступаються імпортним аналогам.

Зрештою, вартість промислових секційних воріт залежить від комплектації. Конструкцію можна оснастити хвіртками, вікнами, склінням. Є автоматичні системи бюджетного чи елітного класу. Великий вплив на ціну робить і ступінь безпеки: чим надійніше ворота, тим більше за них доведеться заплатити.

Контакти ви знайдете на цій сторінці, також Ви можете замовити виклик замірника та зворотний дзвінок!


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів