Сонцезахисні маркізи: комфорт завжди у моді

Сонцезахисні маркізи: комфорт завжди у моді - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Яскраве сонце починає розігрівати промені. А ми з вами вже готуємось до пляжного сезону, купуючи новинки 2016 року. Незмінним трендом літа залишається сонцезахист, у будь-якому її вигляді.

Маркізи – важлива складова заміського будинку, квартири, кафе, ресторану та іншого приміщення. Це чудовий захист від спекотного та спекотного сонця з натуральних тканин.

Види маркіз

Серед асортименту зовнішнього сонцезахисту виділяють:

3 основні переваги

Всі переваги сонцезахисних систем можна представити у трьох напрямках:

  1. Дизайн фасаду. За допомогою різноманітності тканин і текстур ви зможете доповнити ваш інтер’єр, який не відрізнятиметься від загальної ідеї. Для підприємств цікавою функцією буде друк на маркізах рекламної інформації чи логотипів.
  2. Затінення – головна перевага маркіз. Захист від прямих сонячних променів та безперешкодна вентиляція, якій сприяє натуральність тканин.
  3. Додатковий простір – купуючи сонцезахисні маркізи, ви створюєте додатковий майданчик для відпочинку та дозвілля, на якому може розташуватися все, що душа забажає: від гойдалок до тенісного столика.

На що звернути увагу?

Дослідивши ефективність різних видів сонцезахисту, було доведено, що маркізи поглинають більше тепла. Якщо розглянути на прикладі, то на відміну від внутрішніх систем різниця температура була в 5°С.

Додаткові можливості

Маркізними системами можна управляти як вручну, і з допомогою автоматики. Серед автоматичних систем виділяють настінну кнопку, яка подає сигнал відкриття/закриття. Пульт дистанційного керування набагато зручний, адже сигнал проходить крізь бетонні стіни та на відстані до 20 метрів. Якщо немає перешкод, сигнал подається до 300 метрів.

Модернізація сонцезахисних систем за допомогою сонце-вітрового датчика та датчика опадів зробить ваш відпочинок комфортнішим. Програма сама вираховує, який поріг освітленості та сили вітру та при граничних значеннях включається функція відкриття/закриття. Дощовий датчик вимірює кількість опадів і за сильних гроз автоматично закриває маркізи, блокуючи дистанційне керування.

Тканини для сонцезахисних маркіз

Маркізи виготовлені з якісних тканин, які прослужать тривалий час. Усі матеріали проходять ретельну перевірку та дослідження, а також відповідають вимогам міжнародних стандартів. Поверхні тканин обробляються спеціальними наночастинками, що перешкоджає проникненню ультрафіолетових частинок і є бар’єром для вологи.

Функція самоочищення – сприяє тривалому використанню без миття. Тканина залишається чистою і без пилу, а також стійка до грибків, цвілі та гниття. Тести показали, що маркізи залишаються в ідеальному стані навіть за збільшення кількості промислових і міських викидів.

Доведено, що всі матеріали екологічно чисті і не становлять небезпеку для здоров’я людини.

Є можливість вибирати не тільки колір та дизайн, а й матеріал, з якого виготовлений сонячний захист для вашого будинку. Існують тканини на поліестеровій основі, акрилові та прозорі матеріали. Усі вироби виробляються

Докладніше про різні типи маркіз можна ознайомитись у розділі Маркізи.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів