Стаття про розпашні ворота

Стаття про розпашні ворота - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Розпашні ворота – найтрадиційніша форма організації доступу на територію. Конструкція передбачає наявність двох стулок, що кріпляться на петлі. Сучасні петлі виготовляються за підшипниковою технологією, що гарантує плавний хід профілю та відсутність скрипів у процесі експлуатації. Стулки можуть відкриватися або назовні, або всередину, на вибір замовника.

Ворота розстібні вимагають наявності вільного простору біля отвору. Проте перевірена часом конструкція, що гарантує надійність та безпеку, приваблює безліч покупців.

У базовому рішенні стулки встановлюються без додаткових пристроїв та технологій. Навіть такий варіант забезпечує надійний захист від несанкціонованого доступу на ділянку. Якщо ж ви хочете, щоб ворота були ще зручними, оснастите їх автоматичним приводом. В даному випадку вам знадобиться комплект автоматики для воріт – по одному приводу на кожну стулку і блок управління.

Варіанти виготовлення

Металопрофіль огорожі може заповнюватися різними матеріалами: металевою фільонкою, сендвіч-панелями, профнастилом. Від вибраного варіанта залежатимуть не тільки фізичні властивості виробу, але його зовнішній вигляд. Найдоступніший спосіб оцінити, як виглядають відкатні ворота — фото. На нашому сайті представлені фото воріт, встановлених спеціалістами «ВСВ-Груп». Усі об’єкти реальні, а рішення є робочі зразки.

Одним з найбільш вдалих варіантів організації в’їзної брами, яку ми часто радимо нашим клієнтам, стануть вироби виробництва компанії «Алютех» із серії ADS400. Виготовлені з висококласного алюмінієвого профілю з антикорозійним полімерним покриттям, вони відрізняються надійністю та зносостійкістю та прослужать як мінімум 15 років. Покупці мають можливість самостійно вибрати заповнювач полотна із більш ніж 20 різновидів.
Важливою перевагою відкатних воріт серії ADS400 є привабливий зовнішній вигляд: виробник пропонує широкий асортимент відтінків, у тому числі і унікальні забарвлення, що імітують натуральну деревину. Цікавим рішенням стало використання прихованого кріплення: за рахунок цього підвищується вандалостійкість.

Не менш важливими є і характеристики виробу. Так, ворота зі штампованої металевої фільонки, які також називають ворота з металопрофілю являють собою рішення преміум-класу. Вони легкі, міцні та надійні. При їх виробництві застосовується зварювання, герметизація та шліфування зварювальних швів, а фарба наноситься на автомобільну ґрунтовку. Ця технологія виготовлення гарантує тривалий термін служби та збереження привабливого зовнішнього вигляду надовго.

При виготовленні воріт з сендвіч-панелей застосовується той же матеріал, що і для секційних гаражних воріт. Подібний підхід дозволяє виконати обидва вироби в єдиному ансамблі та досягти дизайнерської досконалості.
Ворота з профнастилу – найдоступніші за ціною. Їх вибирають також і через легкість відновлення: у разі пошкодження замінюється лише зіпсована ділянка, без демонтажу всієї конструкції.

Щоб визначитися з типом воріт, що підходять під ваші завдання, зв’яжіться з менеджером компанії «ВСВ-Груп». Кваліфікований співробітник проконсультує з усіх питань, що цікавлять, а також розрахує проектну вартість робіт.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів