Стаття про відкатні ворота

Стаття про відкатні ворота - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Ворота відкатні консольного типу – дуже популярний і зручний тип воріт. За такої конструкції металеве полотно рухається вліво або вправо по роликових візках. З огляду на свої особливості, подібні ворота не вимагають багато простору на ділянці або в отворі — стулки просто ховаються за огорожі.

Також відкатні ворота — незамінний варіант, якщо потрібно організувати заїзд на територію під гострим кутом. Відсутність виступаючих частин дозволяє заїхати у отвір без загрози автомобілю. Такі ворота також є стійкими до механічних навантажень: вони легко витримують підвищений тиск, сильні пориви вітру та іншу дію навколишнього середовища.

Хороша автоматика зробить використання воріт не тільки практичним, але і зручним. Електропривод приведе в рух полотно за натисканням на спеціальну кнопку на огорожі або брелоку, або після спрацьовування датчика тиску. У разі відключення електрики стулки можна відсунути вручну, застосувавши аварійне розблокування приводу.

Вибір відкатних воріт

Приступаючи до вибору воріт, зверніть увагу на їх характеристики та призначення. Основною характеристикою таких конструкцій є полотно, яким заповнюється металевий профіль або алюмінієвий каркас. Ворота можуть бути виконані з металевої фільонки, сендвіч-панелей, профнастилу та алюмінієвих штакетів. Кожен із цих варіантів суттєво відрізнятиметься візуально. Ось чому один із оптимальних способів вибрати відкатні ворота – фото. Вже на вигляд ви зможете визначити, яка конструкція буде більш виграшно виглядати на ділянці.

Фото відкатних воріт, які представлені на нашому сайті, демонструють готові результати роботи компанії «ВСВ-Груп». Усі зразки є прикладними рішеннями, встановленими реальних об’єктах.

Виробники відкатних воріт

Ми працюємо тільки з тими брендами, які заслужили на довіру українських споживачів. Серед таких на першому місці стоїть білоруська компанія “Алютех”. Ми пишаємось тим, що першими можемо запропонувати модель воріт Алютех ADS400. Величезна варіативність у компонуванні цих воріт дозволяє підібрати рішення на будь-який смак та гаманець.

Відкатні ворота «КАСКАД» виготовляються із штампованої металевої фільонки. Товщина полотна становить 1,8 мм, що свідчить про міцність та надійність усієї конструкції. Завдяки податливості матеріалу кожне замовлення можна виконати в індивідуальному дизайні.

Який би з варіантів ви не вибрали, наші відкатні ворота відгуки отримують найкращі. Зв’яжіться з менеджером вже зараз, щоб переконатися у якості обслуговування та спроможності запропонованих рішень.

За додатковою консультацією телефонуйте:
+38 (044) 334-42-77
+38 (050) 149-49-29
+38 (067) 698-98-94


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів