Три способи захистити вікна і вітрини магазину: вибираємо кращий

Три способи захистити вікна і вітрини магазину: вибираємо кращий - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Бутики, автосалони, кафе, ресторани та інші громадські заклади потребують захисту і вдень, і вночі. Щоб не дати зловмисникам проникнути в приміщення та захистити вікна та вітрини від пошкоджень, пропонується кілька варіантів захисних конструкцій. Які віддати перевагу?

1. Металеві грати.

Переважно вони виготовляються із металевого профілю шляхом високотемпературного зварювання. Робота не трудомістка, монтаж готових конструкцій також не забирає багато часу, тому загальна вартість такого захисту є найбільш прийнятною.

Мінусів у металевих ґрат набагато більше, ніж плюсів. Так, прибрати ґрати вдень не вдасться, тому вони погано підходять для вітрин. Через трудомісткий процес відкривання металеві решітки роблять вікна практично непридатними для евакуації у разі пожежі. Нарешті, грати залишають багато лазівок для злодіїв: лозини можна перекусити, замки — зламати, причому без особливого шуму

Три способи захистити вікна і вітрини магазину: вибираємо кращий - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

2. Рольставні.

Ролетні віконниці є полотном із заповнених піною або екструдованих профілів, яке рухається по напрямних і «ховається» в коробі. У таких конструкцій немає слабких місць: вони відмінно протистоять статичним та ударним навантаженням. Без спеціального обладнання, що виробляє багато шуму, зламати їх просто неможливо. Додаткові плюси – хороша тепло-і звукоізоляція.

Рольставні легко оснастити автоматикою, яка зробить їх використання ще комфортнішим. Достатньо натиснути одну кнопку — і ролети на всіх вікнах у магазині чи ресторані піднімуться.

Три способи захистити вікна і вітрини магазину: вибираємо кращий - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

3. Ролетні грати.

Вони мають таку ж конструкцію, як рольставні, та виготовляються з екструдованих профілів. Можливе збільшення міцності конструкції за рахунок використання профілів, що підсилюють. За надійністю ролетні грати лише трохи поступаються рольставням, а значить, вітрини, віконні або дверні отвори будуть надійно захищені.

Три способи захистити вікна і вітрини магазину: вибираємо кращий - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Головна відмінність ролетних ґрат від традиційних ролет — можливість цілодобової демонстрації вітрин чи торгового залу. У торгових центрах ґратами зазвичай закривають дверні прорізи, у розташованих на перших поверхах будівель магазинах та ресторанах – вітрини. Навіть у неробочий годинник перехожі зможуть розглянути товар чи затишну залу закладу. З правильним підсвічуванням багато речей вдасться уявити навіть більш виграшно, ніж удень. У результаті магазин «працюватиме» на залучення клієнтів цілодобово, що обов’язково обернеться збільшенням прибутку.

Ґрати виглядають сучасно і елегантно і доступні в десятках відтінків, за рахунок чого підібрати відповідний варіант вдасться під будь-який фірмовий стиль або екстер’єр. Підняти і опустити ролетні грати не складе труднощів навіть вручну, але за рахунок автоматики вони стають подвійно зручними у використанні.

Три способи захистити вікна і вітрини магазину: вибираємо кращий - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Підіб’ємо підсумки нашого огляду в таблиці:

Металеві грати Рольставні Ролетні грати
Надійний захист від злому + +
Можливість переглядати приміщення з вулиці + +
Естетичність + +
Легкість керування + +
Можливість швидкої евакуації під час пожежі + +


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів