В’їзні ворота Київ

В’їзні ворота Київ - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

В’їзна брама – це справжній форпост вашого будинку. Вони захищають ділянку від несанкціонованого проникнення, забезпечують комфортний доступ на територію господарів та їхніх друзів, а також виконують естетичну функцію. Ворота в’їзні діляться на два типи: розстібні та відкатні. Обидва типи відрізняються лише способом відкривання.

Розпашні в’їзні ворота

Так, розпашні в’їзні ворота є традиційною конструкцією, що кріпиться на петлі. Сучасні петлі збираються на основі підшипників, що сприяє більш м’якому ходу стулок та відсутності скрипів у процесі експлуатації. За бажанням замовника можна вибрати, в який бік відчинятимуться ворота: всередину або назовні.

Відкатні в’їзні ворота

Відкатні в’їзні ворота були розроблені дещо пізніше, проте завдяки очевидним перевагам вони користуються незмінною популярністю. Стулки цих воріт при відкритті від’їжджають ліворуч або праворуч – на вибір. Таким чином, економиться місце, необхідне для функціонування стулок.

Автоматичні в’їзні ворота

Ворота в’їзні особливо зручні, коли вони працюють у автоматичному режимі. Для цього стулки оснащуються електроприводом, який може запускатися декількома способами: від пульта-брелока, спеціальною кнопкою або за допомогою датчика тиску. Який би варіант управління ви не віддали перевагу, це позбавить вас необхідності двічі виходити з автомобіля, щоб заїхати на ділянку.

Також ви можете вибрати різні варіанти оформлення воріт. У сталевий каркас, що використовується за умовчанням, вставляється зовсім різне полотно, від якого залежатиме зовнішній вигляд воріт. Як матеріал доступна сталь, дерево, пластик, кування.

В’їзні ворота — бренди та виробники

Компанія “ВСВ-Груп” має честь представляти торгову марку Alutech на вітчизняному ринку. Понад 120 стандартних варіантів формують справді величезний асортимент в’їзної брами, фото яких представлені в каталозі. Але якщо ви не знайшли відповідного рішення серед безлічі типових, можна виготовити конструкцію за індивідуальним проектом. Гарантія 1-2 роки свідчить про впевненість виробника як свою продукцію, а ретельно підібрані матеріали та технології.

Зверніться до нашого менеджера або замовте безкоштовний дзвінок і ми Вам передзвонимо, щоб переглянути фото в’їзних воріт і переконатися в надійності та естетичних властивостях наших товарів.

Також ви можете замовити замірника прямо зараз!


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів