Варіанти керування ролетами, як вибрати?

Варіанти керування ролетами, як вибрати? - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Зростаюча популярність захисних ролет пояснює підвищений інтерес покупців до різновидів конструкцій. Постараємося відповісти на питання, які типи управління ролетами бувають і як правильно опускати і піднімати полотно.

1. Ролети з пружинно-інерційним механізмом.

Принцип роботи таких моделей такий: полотно рухається напрямними шинами за рахунок інерційної пружини. Необхідно взятися за ручки, розміщені на кінцевому профілі, і поступово, без ривків піднімати полотно доти, доки воно не досягне верхнього положення. Щоб не пошкодити рольставні, важливо переконатися, що замки розблоковані.

Щоб опустити ролету, потрібно потягнути за ручки вниз. Після того, як полотно досягло нижньої точки, його фіксують за допомогою замка або бічних засувок. Зазвичай такі моделі ролет поставляються з ригельним замком, врізаним в кінцевий профіль. Обов’язково утримуйте полотно за ручку, коли відкриваєте або закриваєте замок, інакше можливе різке піднесення.

2. Ролети зі стрічковим (шнуровим) механізмом.

Управління ролетами здійснюється за допомогою шнура або стрічки, один кінець якої закріплений на шківі валу, інший – на стрічкоукладачі всередині приміщення. Для того щоб відкрити полотно, достатньо взяти стрічку або шнур біля стрічкового укладача і плавно потягнути на себе. На кінцевий профіль таких моделей ролет також можливе встановлення засувок з боків або замку ригельного типу. Якщо вони входять у комплектацію, не забувайте відкривати їх перед тим, як піднімати полотно.

3. Ролети з карданом.

Дані моделі рухаються за рахунок редуктора. Вороток з’єднується з ним за допомогою кардана, звідси і назва. Підняття та опускання рольставен відбувається за рахунок обертання коміра: рух вгору зупиняється, коли стопори короба стосуються ролети, вниз – коли ламелі щільно замикаються. Якщо продовжувати обертати ручку, то велика можливість пошкодити конструкцію. При бажанні такі моделі можуть комплектуватися бічними засувками і замком для надійної фіксації в нижньому положенні.

4. Ролети з електроприводом

Такі рольставні наводяться в рух завдяки електроприводу. Керувати ним можна за допомогою замкового, клавішного або пульта дистанційного керування. Таким чином, щоб підняти або опустити ролету, потрібно буде затиснути кнопку або вимикач, утримуючи його, доки полотно не зупиниться. Припинити рух можна у верхньому чи нижньому, а й у проміжному положенні. Щоб відкрити або закрити ролету із замковим типом керування, потрібно вставити ключ та повернути його у замку. Якщо модель рольставни забезпечена фіксацією, то постійно утримувати кнопку або ключ не потрібно: полотно саме зупиниться, коли досягне крайнього верхнього або нижнього положення. Однак коли це станеться, необхідно буде повернути ключ до нейтрального положення.

Не варто турбуватися про те, що при відключенні електрики відкрити рольставні буде неможливо. У комплекті з електроприводом зазвичай постачається механізм ручного підйому, тому ви в будь-якому випадку зможете підняти або опустити полотно.

Рольставні з яким типом приводу найкраще вибрати? З точки зору безпеки кращими виявляться моделі з ручним керуванням. Справа в тому, що якщо регулярно відкривати та закривати ролети, то автоматика може дати збій, а її ремонт потребуватиме тимчасових та матеріальних витрат. Ручне керування надійніше, але за зручністю експлуатації не зрівняється з електронним. Але з погляду зручності – на порядок виграють рольставні, на яких встановлена ​​автоматика для ролет, на яких можна навіть запрограмувати час відкриття та закриття ролети.

Допомогти зробити вибір допоможуть наші кваліфіковані фахівці, запросити зворотний дзвінок можна за посиланням, а також можете відразу викликати замірника, якщо вибір вже зроблено.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів