Варіанти оформлення полотна для в’їзних автоматичних воріт серії ADS400

Варіанти оформлення полотна для в’їзних автоматичних воріт серії ADS400 - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Серія в’їзних воріт ADS400 відмінно підійде для будь-якого архітектурного ансамблю, незалежно від того, чи віддає перевагу власнику будинку сучасний стиль або класичний варіант дизайну екстер’єру. Виробник пропонує велику кількість варіантів малюнків (горизонтальний гофр, фільонка, мікрохвиля) і забарвлень, за рахунок чого ворота будуть добре виглядати з будь-якими будівельними та оздоблювальними матеріалами.

Клієнти компанії ВСВ-Груп мають можливість обрати один із трьох видів заповнення воріт – сендвіч-панелі, профілі роликової прокатки та екструдовані (посилені) профілі. Кожен має свої переваги.

В’їзні ворота з сендвіч-панелями

Основними особливостями сендвіч-панелей від компанії «Алютех» є стійкість до вітрових та механічних навантажень та міцність. Вони мають дуже велику товщину – 45 мм, що визначає надійність воріт. Наповнювачем для сендвіч-панелей є пінополіуретан, щільність його становить 46-47 кг/м³. За рахунок цього полотно дуже тверде. Щоб деформувати його, доведеться докласти чимало зусиль.

Кожна сендвіч-панель має полімерний ущільнювач EPDM, завдяки якому виключається ймовірність появи зазорів. Синтетичний каучук, що застосовується при виготовленні воріт, характеризується високою механічною міцністю і здатністю зберігати еластичність навіть при мінусових температурах. Між рейкою та сендвіч-панеллю виробник використовує гумовий ущільнювач FRK12.

Особливою популярністю користуються сендвіч-панелі Alutech, які точно імітують текстуру цінних порід деревини. Покупцям доступні кольори золотий та темний дуб та вишня. Стулки будуть виглядати, ніби виконані з натурального дерева, і при цьому відрізнятимуться зносостійкістю, надійністю, стійкістю до вандалів сталевих воріт.

Ворота з профілями роликової прокатки

Другим варіантом є заповнення стулок із профілів роликової прокатки AG/77 та AG/77H. При їх виробництві товщина алюмінієвої стрічки суворо контролюється, тому вдається досягти недосяжних для конкурентів характеристик міцності і високої зносостійкості полотна воріт. Завдяки рівномірному заповненню піною профілі стійкі до механічних та вітрових навантажень. Покупці можуть не переживати і про зовнішній вигляд в’їзної брами: покриття ПУР-ПА вбереже від подряпин, стирання, вигоряння, розтріскування та відшаровування фарби. Жодного додаткового догляду за полотном не потрібно. Підтвердженням найвищої якості полімерного покриття профілів “Алютех” є протоколи, видані за результатами випробувань німецькою фірмою BASF Coating та шведською AkzoNobel.

Ворота з екструдованими профілями

Компания Alutech предлагает три вида экструдированных профилей – шириной 37, 82 или 87 мм. Покупатели могут комбинировать планки различного цвета и размера, чередовать их шаг, создавая очень оригинальные решения. Например, интересно смотрится вариант заполнения полотна алюминиевым профилем шириной 87 мм разной высоты или разряженное заполнение планками в 37/82 мм.

Чому варто придбати ворота Alutech:

Використання під час виробництва основних елементів конструкції якісних матеріалів. Первинні алюмінієві сплави, з яких виготовляються вироби, не схильні до корозії і відрізняються хорошими експлуатаційними характеристиками. Їхню якість визнали й експерти «Інституту порошкової металургії», які проводили експертизу сплавів для виробництва посилених екструдованих профілів та видали виробнику відповідний сертифікат.
Надійне лакофарбове покриття. Порошкове фарбування Alutech забезпечує профілям стійкість до механічних впливів, розтріскування та відшаровування. Замовивши в’їзна брама даної серії, ви можете не сумніватися, що вони будуть мати привабливий вигляд протягом багатьох років. Підтвердженням є сертифікат Qualicoat (Швейцарія).
Захист від корозії. Важливий фактор, який робить ворота від «Алютех» одними з найкращих на ринку, є можливість тривалої експлуатації навіть в умовах постійного агресивного впливу навколишнього середовища. Наприклад, вони стануть оптимальним вибором для мешканців приморських регіонів, у повітрі яких підвищений вміст солей. Підтвердженням того, що екструдовані профілі не схильні до корозії, є сертифікат Seaside (Швейцарія).
Широка кольорова гама. Алюмінієві профілі можуть бути пофарбовані в різні відтінки, починаючи від класичних (білий, чорний, коричневий) та закінчуючи дуже оригінальними (шоколадний, сріблястий металік, зелений, пурпурно-червоний).
Можливість економічних варіантів заповнення в’їзних воріт. Завдяки універсальності конструкції полотно може бути виконане з будь-яких матеріалів за бажанням замовника. Зокрема, виробник пропонує варіанти із заповненням дошками, профнастилом або іншим листовим матеріалом.
Якщо ви вирішили замовити ворота, звертайтесь до нас за наступними контактами:

м. Київ,
бул. В. Гавела, 4,
офіс 525 (п’ятий поверх)

(044) 351-11-49 Тел./Факс
(044) 334-42-77 Тел.
(050) 149-49-29 МТС
(067) 698-98-94 Київстар

vorota@vsv-group.com.ua

Або викличте замірника прямо на нашому сайті.

Або замовте безкоштовний дзвінок.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів