Вибір автоматики для відкатних воріт

Вибір автоматики для відкатних воріт - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Придбання автоматики для воріт — це необхідність для щоденного комфорту. Автоматичні в’їзні ворота відкатного типу наділені розширеним функціоналом, адже привід керується на відстані за допомогою пульта. Тільки уявіть, як це вручну кожен раз відкривати і закривати відкатні ворота. Хочемо представити для ознайомлення електроприводи для автоматизації воріт. Протягом 14 компанія поставляє продукцію визнаних лідерів Європи та СНД.

Приводи автоматичного управління різняться і за технічними характеристиками, і за ціною, і за зовнішнім виглядом. Автоматика для відкатних воріт — це те, на чому не можна економити. “Скупий платить двічі” — не забувайте це прислів’я, коли прийде час зробити покупку. Радимо відкинути сумніви в тому, що “тільки дороге — краще”, “що це розкіш” і т.д. Ні, автоматика вже давно  щоденна рутина. В першу чергу, це — комфорт і практичність. Тільки уявіть, як це круто, сидячи в машині, відкривати ворота одним натисканням на пульт! І вуаля! Відкатні ворота вже відкриті. Цінність автоматики пізнається в негоду: злива, снігопад або сильний мороз.

Потужність приводу

Зовнішність оманлива — ніколи не обирайте привід за зовнішніми характеристиками. Потім буде сумно на душі, коли “красивий” привід навіть не проживе свій експлуатаційний термін. Тому вибираючи, звертайте увагу на головний параметр — потужність приводу. Як з’ясувати яка потужність краща? Вам потрібно визначити вагу воріт і приблизну частоту відкриття-закриття. Амплітуда рухів воріт повинна бути стабільною. Не забувайте, що всередині є двигун. І він має властивість нагріватися. Склавши цей пазл воєдино, Ви отримаєте чарівну формулу параметрів потрібної автоматики. Звіряйте дані про допустиму вагу конструкції з підрахунками маси своїх воріт. Важлива ще й стійкість корпусу до погодних умов: дощ, сніг, спека, пил. Радимо завжди брати з запасом – краще “пере-“, ніж “недо-“.

Інтенсивність експлуатації

Немає необхідності переживати про частоту відкриттів, якщо Ви берете ворота для домашнього користування. Інша справа — “проїжджий” сектор: парковки, офісні будівлі, підприємства. Від постійної експлуатації привід може втомлюватися. І йому буде потрібна хвилинка відпочинку. Полегшити йому роботу можна додатковими “плюшками”: енергоживлення 24/7, контроль перешкод на ходовому шляху, налагоджена автономна робота в разі перебоїв з електромережею. І обов’язково сервісне обслуговування для підтримки гарного самопочуття. Якщо Ви вважаєте, що обслуговування потрібно виключно при поломці — це помилка. Навпаки піклуючись про привід, Ви уникнете його можливі поломки і продовжите йому експлуатаційний період.

Конструкція

Технічна сторона процесу роботи не така складна, як може здаватися на перший погляд. Кожен привід має мотор і шестерні, які запускають весь процес. Отже, який електропривод вважається якісним по технаповненню? Той, у якого шестерні виготовлені з полімеру або латуні. Так, вони теж можуть ламатися, але термін їх служби понад 10 років. Отже, з “начинкою” розібралися. Тепер пройдемося по зовнішнім даним. Зовнішня шестерня, як правильно, повинна бути сталевою. Деякі виробники використовують силумін — сплав алюмінію і кремнію. У силуміну переважно 90% алюмінію, інші 10% становить кремній. Але цей сплав не призначений для клімату України. Силумінові шестерні підходять для “сухого” клімату без снігопадів, заморозків і рясних опадів.

Трансформатор електроприводу.

Якість напруги — це важливий елемент роботи двигуна. Коли привід не витримує стрибків напруги, в майбутньому можуть бути проблеми. Низька напруга виводить з ладу трансформатор, а висока – ще і плату. Перевіряйте, де розташований трансформатор: правильно — на рамі приводу, неправильно — на платі. Якщо Ви не впевнені в стабільності електромережі — придбайте стабілізатор.

Кінцеві вимикачі

Ці механізми замикають і розмикають робочий ланцюг. Існує 2 види: магнітні і механічні. Останній крик моди автоматики — це магнітні концевики. В процесі роботи контакти змінюють положення, перебуваючи на відстані від магніту. За допомогою герконів відбувається зупинка воріт при досягненні крайнього положення. Механічні вимикачі складаються з двох мікровимикачів, між якими розташована пружина. Сталева «лапка» натискає на пружину в положенні «відкрито» і «закрито », а пружина — замикає або розмикає реле мікроперекмикачів.

Вибір виробника

Ось ми і підійшли до важливого питання — якого виробника вибрати? Ми допоможемо Вам ознайомитися з характеристиками електроприводів від брендів, які на слуху: Alutech, Comunello і AN-Motors.

Порада: Обираючи автоматику для воріт, уважно дивіться на бренд. Купуйте виключно у офіційних представників у країні. Наявність сервісного обслуговування — це гарантія на майбутнє. Адже при поломці Ви зможете звернутися до продавця за технічною підтримкою і ремонтом.

Першим ми розглянемо електроприводи Roteo ТМ Алютех.

Лінійка автоматики для воріт ALUTECH — це синтез функціональних рішень для надійного і комфортного управління воротами. Всі види приводів прості і зручні в експлуатації завдяки ряду продуманих рішень.

ворота, відкатні, автоматика для відкатних воріт

У приводах ROTEO ALUTECH використовуються вузли та комплектуючі, перевірені 7-річним досвідом успішної експлуатації. Автоматика ALUTECH розроблена з урахуванням основних особливостей всіх кліматичних зон країн СНД.

Серія Roteo має 3 види приводів для різної вагової категорії воріт:

 1. Привід ALUTECH RTO-500 / RTO500M серії Roteo призначений для автоматизації воріт вагою до 500 кг.
 2. Привід ALUTECH RTO-1000 / RTO1000M серії Roteo призначений для автоматизації воріт вагою до 1000 кг.
 3. Привід ALUTECH RTO-2000 / RTO2000M серії Roteo призначений для автоматизації воріт вагою до 2000 кг.

Технічні характеристики:

 • споживча потужність: 1000 Вт;
 • діапазон робочих температур: -30ºС … + 65ºС;
 • захист від стрибків напруги 160-270 В
 • ступінь захисту IP44;
 • гарантійний термін 36 міс;
 • швидкість відкриття воріт 0,2 м / с;
 • максимальна інтенсивність використання 25%;
 • ресурс не менше 100 000 циклів / ресурс.

Італійський привід для відкатних воріт Fort Comunello

Стильна італійська автоматика для воріт підійде до будь-якого архітектурного вирішення. Автоматика для відкатних воріт Fort — це комфорт і безпека. Fort має італійську електроніку, яка встановлюється в корпус з ударостійкого пластику, що гарантує надійну ізоляцію від зовнішніх впливів. А лита алюмінієва основа приводу для воріт Fort забезпечує захист від можливої ​​деформації.

відкатні ворота, автоматика, привід для відкатних

Усередині механіка доповнюється багатофункціональним блоком управління, який спрощує використання і експлуатацію автоматики для воріт Fort. Блок управління має функцію стандартного налаштування приводу всього натисканням 1 кнопки.

Особливості автоматики для воріт Fort

Моделі приводів з цієї серії розроблені для експлуатації воріт, вагою від 400 до 1500 кг. Вага самої автоматичної конструкції, в залежності від моделі, може бути від 9 до 13 кг, максимальна швидкість — від 0,12 до 0,17 м / с. До установки приводу потрібно звернути увагу, що робоча температура для цих моделей становить від -20 ˚ С до + 50˚С. Потужність приводу — від 70 до 460 В. Моделі серії відповідають I або II другого класу ізоляції. Ступінь захисту – IP 44.

Серія FORT надає електромеханічний привід, який можна встановити на підприємствах або в приватних будинках. Вбудованим блоком управління можна управляти дистанційно – за допомогою пульта або кнопки, і вручну, використовуючи ключ.

Автоматика ASL AN-MOTORS

Автоматика для відкатних воріт ASL ​​— оптимальний варіант автоматизації воріт високою і середнього ступеня тяжкості. ASL показує відмінні результати роботи в самих жорстких умовах і відповідає всім заявленим технічним характеристикам протягом усього терміну експлуатації.

привід для воріт, відкатні, автоматика

Відкатна автоматика ASL має низку відмінних рис, які роблять експлуатацію воріт легкою і зручною. Оптимальна комплектація – разом з приводом поставляються всі необхідні для монтажу і налаштування монтажні матеріали і комплектуючі.

 • корпус з ударостійкого пластику і високоміцного алюмінію – захист від несприятливих зовнішніх впливів;
 • механічні компоненти — більший термін і підвищений рівень експлуатації автоматики для воріт;
 • зручне налаштування, контроль і програмування роботи автоматики для воріт забезпечуються наявністю цифрового дисплея на вбудованому блоці управління;
 • стабільність роботи — захист двигуна від перегріву за рахунок термозапобіжника;
 • самоблокований редуктор — захист від несанкціонованого відкриття воріт і проникнення на територію.

3 види електроприводу для відкатних воріт ASL:

 1. AN-Motors ASL500 призначений для автоматизації воріт вагою до 500 кг.
 2. AN-Motors ASL1000 призначений для автоматизації воріт вагою до 1000 кг.
 3. AN-Motors ASL 2000 призначений для автоматизації воріт вагою до 2000 кг.

Особливості приводу AN-Motors ASL

 • споживана потужність 1000 Вт;
 • діапазон робочих температур -20ºС … + 65ºС;
 • швидкість відкриття воріт 0,2 м / с;
 • максимальна інтенсивність використання 25%;
 • ресурс не менше 50 000 циклів;
 • максимальна вага воріт 2000 кг;
 • захист від стрибків напруги 200-250 В;
 • ступінь захисту IP44;
 • гарантійний термін 24 міс.

Кожен з цих електроприводів для відкатних воріт має свої переваги. Щоб зробити правильний вибір звертайтеся за консультацією до наших менеджерів! У ВСВ-Груп є широкий асортимент автоматики брендів Alutech, Comunello і AN-Motors. Ми допоможемо Вам визначити який вид автоматики потрібен для Ваших воріт. І обов’язково допоможемо Вам встановити їх і налаштувати.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів