Вибір автоматики для відкатних воріт

Вибір автоматики для відкатних воріт - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Придбання автоматики для воріт — це необхідність для щоденного комфорту. Автоматичні в’їзні ворота відкатного типу наділені розширеним функціоналом, адже привід керується на відстані за допомогою пульта. Тільки уявіть, як це вручну кожен раз відкривати і закривати відкатні ворота. Хочемо представити для ознайомлення електроприводи для автоматизації воріт. Протягом 14 компанія поставляє продукцію визнаних лідерів Європи та СНД.

Приводи автоматичного управління різняться і за технічними характеристиками, і за ціною, і за зовнішнім виглядом. Автоматика для відкатних воріт — це те, на чому не можна економити. “Скупий платить двічі” — не забувайте це прислів’я, коли прийде час зробити покупку. Радимо відкинути сумніви в тому, що “тільки дороге — краще”, “що це розкіш” і т.д. Ні, автоматика вже давно  щоденна рутина. В першу чергу, це — комфорт і практичність. Тільки уявіть, як це круто, сидячи в машині, відкривати ворота одним натисканням на пульт! І вуаля! Відкатні ворота вже відкриті. Цінність автоматики пізнається в негоду: злива, снігопад або сильний мороз.

Потужність приводу

Зовнішність оманлива — ніколи не обирайте привід за зовнішніми характеристиками. Потім буде сумно на душі, коли “красивий” привід навіть не проживе свій експлуатаційний термін. Тому вибираючи, звертайте увагу на головний параметр — потужність приводу. Як з’ясувати яка потужність краща? Вам потрібно визначити вагу воріт і приблизну частоту відкриття-закриття. Амплітуда рухів воріт повинна бути стабільною. Не забувайте, що всередині є двигун. І він має властивість нагріватися. Склавши цей пазл воєдино, Ви отримаєте чарівну формулу параметрів потрібної автоматики. Звіряйте дані про допустиму вагу конструкції з підрахунками маси своїх воріт. Важлива ще й стійкість корпусу до погодних умов: дощ, сніг, спека, пил. Радимо завжди брати з запасом – краще “пере-“, ніж “недо-“.

Інтенсивність експлуатації

Немає необхідності переживати про частоту відкриттів, якщо Ви берете ворота для домашнього користування. Інша справа — “проїжджий” сектор: парковки, офісні будівлі, підприємства. Від постійної експлуатації привід може втомлюватися. І йому буде потрібна хвилинка відпочинку. Полегшити йому роботу можна додатковими “плюшками”: енергоживлення 24/7, контроль перешкод на ходовому шляху, налагоджена автономна робота в разі перебоїв з електромережею. І обов’язково сервісне обслуговування для підтримки гарного самопочуття. Якщо Ви вважаєте, що обслуговування потрібно виключно при поломці — це помилка. Навпаки піклуючись про привід, Ви уникнете його можливі поломки і продовжите йому експлуатаційний період.

Конструкція

Технічна сторона процесу роботи не така складна, як може здаватися на перший погляд. Кожен привід має мотор і шестерні, які запускають весь процес. Отже, який електропривод вважається якісним по технаповненню? Той, у якого шестерні виготовлені з полімеру або латуні. Так, вони теж можуть ламатися, але термін їх служби понад 10 років. Отже, з “начинкою” розібралися. Тепер пройдемося по зовнішнім даним. Зовнішня шестерня, як правильно, повинна бути сталевою. Деякі виробники використовують силумін — сплав алюмінію і кремнію. У силуміну переважно 90% алюмінію, інші 10% становить кремній. Але цей сплав не призначений для клімату України. Силумінові шестерні підходять для “сухого” клімату без снігопадів, заморозків і рясних опадів.

Трансформатор електроприводу. Якість напруги — це важливий елемент роботи двигуна. Коли привід не витримує стрибків напруги, в майбутньому можуть бути проблеми. Низька напруга виводить з ладу трансформатор, а висока – ще і плату. Перевіряйте, де розташований трансформатор: правильно — на рамі приводу, неправильно — на платі. Якщо Ви не впевнені в стабільності електромережі — придбайте стабілізатор.

Кінцеві вимикачі. Ці механізми замикають і розмикають робочий ланцюг. Існує 2 види: магнітні і механічні. Останній крик моди автоматики — це магнітні концевики. В процесі роботи контакти змінюють положення, перебуваючи на відстані від магніту. За допомогою герконів відбувається зупинка воріт при досягненні крайнього положення. Механічні вимикачі складаються з двох мікровимикачів, між якими розташована пружина. Сталева «лапка» натискає на пружину в положенні «відкрито» і «закрито », а пружина — замикає або розмикає реле мікроперекмикачів.

Вибір виробника

Ось ми і підійшли до важливого питання — якого виробника вибрати? Ми допоможемо Вам ознайомитися з характеристиками електроприводів від брендів, які на слуху: Alutech, Comunello і AN-Motors.

Порада. Обираючи автоматику для воріт, уважно дивіться на бренд. Купуйте виключно у офіційних представників у країні. Наявність сервісного обслуговування — це гарантія на майбутнє. Адже при поломці Ви зможете звернутися до продавця за технічною підтримкою і ремонтом.

Першим ми розглянемо електроприводи Roteo ТМ Алютех. Лінійка автоматики для воріт ALUTECH — це синтез функціональних рішень для надійного і комфортного управління воротами. Всі види приводів прості і зручні в експлуатації завдяки ряду продуманих рішень.

Вибір автоматики для відкатних воріт - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

У приводах ROTEO ALUTECH використовуються вузли та комплектуючі, перевірені 7-річним досвідом успішної експлуатації. Автоматика ALUTECH розроблена з урахуванням основних особливостей всіх кліматичних зон країн СНД.

Серія Roteo має 3 види приводів для різної вагової категорії воріт:

 1. Привід ALUTECH RTO-500 / RTO500M серії Roteo призначений для автоматизації воріт вагою до 500 кг.
 2. Привід ALUTECH RTO-1000 / RTO1000M серії Roteo призначений для автоматизації воріт вагою до 1000 кг.
 3. Привід ALUTECH RTO-2000 / RTO2000M серії Roteo призначений для автоматизації воріт вагою до 2000 кг.

Технічні характеристики

 • споживча потужність: 1000 Вт;
 • діапазон робочих температур: -30ºС … + 65ºС;
 • захист від стрибків напруги 160-270 В
 • ступінь захисту IP44;
 • гарантійний термін 36 міс;
 • швидкість відкриття воріт 0,2 м / с;
 • максимальна інтенсивність використання 25%;
 • ресурс не менше 100 000 циклів / ресурс.

Італійський привід для відкатних воріт Fort Comunello

Стильна італійська автоматика для воріт підійде до будь-якого архітектурного вирішення. Автоматика для відкатних воріт Fort — це комфорт і безпека. Fort має італійську електроніку, яка встановлюється в корпус з ударостійкого пластику, що гарантує надійну ізоляцію від зовнішніх впливів. А лита алюмінієва основа приводу для воріт Fort забезпечує захист від можливої ​​деформації.

Вибір автоматики для відкатних воріт - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Усередині механіка доповнюється багатофункціональним блоком управління, який спрощує використання і експлуатацію автоматики для воріт Fort. Блок управління має функцію стандартного налаштування приводу всього натисканням 1 кнопки.

Особливості автоматики для воріт Fort

Моделі приводів з цієї серії розроблені для експлуатації воріт, вагою від 400 до 1500 кг. Вага самої автоматичної конструкції, в залежності від моделі, може бути від 9 до 13 кг, максимальна швидкість — від 0,12 до 0,17 м / с. До установки приводу потрібно звернути увагу, що робоча температура для цих моделей становить від -20 ˚ С до + 50˚С. Потужність приводу — від 70 до 460 В. Моделі серії відповідають I або II другого класу ізоляції. Ступінь захисту – IP 44.

Серія FORT надає електромеханічний привід, який можна встановити на підприємствах або в приватних будинках. Вбудованим блоком управління можна управляти дистанційно – за допомогою пульта або кнопки, і вручну, використовуючи ключ.

Автоматика ASL AN-MOTORS

Автоматика для відкатних воріт ASL ​​— оптимальний варіант автоматизації воріт високою і середнього ступеня тяжкості. ASL показує відмінні результати роботи в самих жорстких умовах і відповідає всім заявленим технічним характеристикам протягом усього терміну експлуатації.

Вибір автоматики для відкатних воріт - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Відкатна автоматика ASL має низку відмінних рис, які роблять експлуатацію воріт легкою і зручною. Оптимальна комплектація – разом з приводом поставляються всі необхідні для монтажу і налаштування монтажні матеріали і комплектуючі.

 • корпус з ударостійкого пластику і високоміцного алюмінію – захист від несприятливих зовнішніх впливів;
 • механічні компоненти — більший термін і підвищений рівень експлуатації автоматики для воріт;
 • зручне налаштування, контроль і програмування роботи автоматики для воріт забезпечуються наявністю цифрового дисплея на вбудованому блоці управління;
 • стабільність роботи — захист двигуна від перегріву за рахунок термозапобіжника;
 • самоблокований редуктор — захист від несанкціонованого відкриття воріт і проникнення на територію.

3 види електроприводу для відкатних воріт ASL:

 1. AN-Motors ASL500 призначений для автоматизації воріт вагою до 500 кг.
 2. AN-Motors ASL1000 призначений для автоматизації воріт вагою до 1000 кг.
 3. AN-Motors ASL 2000 призначений для автоматизації воріт вагою до 2000 кг.

Особливості приводу AN-Motors ASL

 • споживана потужність 1000 Вт;
 • діапазон робочих температур -20ºС … + 65ºС;
 • швидкість відкриття воріт 0,2 м / с;
 • максимальна інтенсивність використання 25%;
 • ресурс не менше 50 000 циклів;
 • максимальна вага воріт 2000 кг;
 • захист від стрибків напруги 200-250 В;
 • ступінь захисту IP44;
 • гарантійний термін 24 міс.

Кожен з цих електроприводів для відкатних воріт має свої переваги. Щоб зробити правильний вибір звертайтеся за консультацією до наших менеджерів! У ВСВ-Груп є широкий асортимент автоматики брендів Alutech, Comunello і AN-Motors. Ми допоможемо Вам визначити який вид автоматики потрібен для Ваших воріт. І обов’язково допоможемо Вам встановити їх і налаштувати.


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?