Вибір захисних ролет: все, що потрібно знати про рольставні покупцям

Вибір захисних ролет: все, що потрібно знати про рольставні покупцям - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Зовнішність сучасного міста неможливо уявити без захисних ролет. Вони знаходять місце у торгових центрах та магазинах, приватних будинках та ресторанах. Популярність подібних систем легко пояснити: прості в монтажі та доступні за вартістю, вони беруть на себе виконання цілого ряду функцій, у тому числі:

 1. Захищають від зловмисників. Якісні рольставні вбережуть віконні та дверні отвори та вітрини від спроб проникнення та злому.
 2. Огороджують будинок чи офіс від сторонніх поглядів. Можливість усамітнитися, не побоюючись, що цікаві перехожі заглядатимуть у вікна, дуже важлива для мешканців перших поверхів.
 3. Захищають від несприятливих атмосферних явищ. Дощ, сніг, град, сильний вітер не зашкодять вікнам.
 4. Перешкоджають проникненню у приміщення сонячних променів. Рольставні можна використовувати як жалюзі, забезпечуючи збереження комфортної температури в спекотні літні дні та захищаючи меблі та шпалери від вигоряння.
 5. Знижують рівень шуму. Якщо будинок або офіс розташовані поряд з дорогою або в місці з високою прохідністю, ви оціните шумоізоляцію, яку забезпечують захисні ролети.
 6. Допомагають заощаджувати електроенергію. Сучасні ролети відрізняються хорошими теплоізоляційними властивостями, тому сприяють зниженню витрат на опалення в холодні місяці та кондиціювання приміщень – у літні.
 7. Стають окрасою фасаду будівлі. За рахунок різноманітності колірних рішень та форм покупці можуть підібрати захисні ролети, що чудово доповнюють екстер’єр будинку.

Хотілося б особливо звернути увагу на економію енергії, яку вдається досягти завдяки використанню систем. Пропоновані компанією «ВСВ-Груп» ролети «Алютех» зменшують теплопередачу вікна на 40-50% (з урахуванням кліматичних умов України). Загальна тепловтрата будинку знижується на 4-6%. Таким чином, вдається заощадити до 30 кВт/год теплової енергії за кожний м² вікна.

Основні конструктивні елементи рольставни

Заздалегідь вивчивши особливості конструкції ролет, ви зможете скласти загальне уявлення про найбільш підходящі моделі і продумати питання, які варто поставити перед тим, як оформити виклик замірника. Розглянемо основні елементи з прикладу рольставен компанії «Алютех».

1.Захистні короби.

Найпоширеніший варіант – зовнішні конструкції, дизайн яких підбирається залежно від архітектури будівлі. Виробник пропонує моделі 20- і 45-градусні, оптимально доповнюють екстер’єр будинки зі строгою геометрією, а також круглі і напівкруглі короби. Останні дуже гармонійно вписуються в дизайн будівель, архітектурні рішення яких мають на увазі акцент на плавних лініях – наприклад, дерев’яних будівель із круглого бруса.

У каталозі «Алютех» також представлені вбудовані короби. У цьому випадку на етапі будівництва або масштабної реконструкції над дверима або вікном готується отвір, куди і згодом монтується конструкція. Установка вбудованого короба набагато трудомісткіша, ніж зовнішнього, тому виклик замірника потрібно зробити ще на етапі розробки проекту.

2. Ролетні профілі.

Полотно рольставни може бути виготовлено зі стандартних пінозаповнених або екструдованих профілів. Перші виконуються з високоякісного алюмінію та рівномірно заповнюються м’яким або твердим пінним наповнювачем. Зверху профілі покривають двома шарами лакофарбового покриття. Асортимент містить 7 типорозмірів – від 36 до 77 мм. Покупці мають можливість вибору серед 20 кольорів. Цікавим рішенням стануть перфоровані профілі: завдяки невеликим отворам, розташованим у верхній замковій частині, вони частково пропускатимуть світло, за рахунок чого в приміщенні буде напівтемрява.

Екструдовані профілі ще називають посиленими: вони відрізняються більшою, ніж у звичайних, товщиною стінок та поперечним ребром жорсткості. Випускаються у трьох типорозмірах – 42, 44 та 55 мм. З покриттям крокрень доступні 5 кольорів, з глянцевим – 19.

3.Напрямні шини.

Саме по них рухається полотно при його намотуванні в коробку. Рольставні «Алютех» поставляються з шинами із зафіксованими ПВХ-вставками, які забезпечують додатковий захист віконних та дверних прорізів від пилу та бруду та підвищену звуко- та теплоізоляцію. Покупцям доступні шини:

 • стандартні (йдуть у комплекті зі стандартними профілями роликової прокатки);
 • посилені (мають велику товщину стінок і призначені для об’єктів, яким потрібний підвищений захист);
 • здвоєні (призначені для поєднання двох або більше рольставни);
 • кутові (ідеально підходять для будівель, стіни яких мають теплоізоляційний шар);
 • дистанційні (використовуються з метою дистанціювання захисних ролет від прорізів, що сприяє додаткової шумо- та теплоізоляції).

4.Варіанти замикання.

На зломостійкість рольставен впливає тип обраного кінцевого профілю. Стандартна комплектація включає автозамок, який слугує для надійної фіксації полотна в нижньому положенні. Можна також замовити кінцевий профіль з замком ригеля, причому замкова свердловина може бути розташована як всередині, так і зовні приміщення. Блокуючий ригель поставляється разом із захисними ролетами з електродвигуном.

5. Системи управління.

Від того, яку систему управління рольставнями ви оберете, безпосередньо залежатиме зручність їх експлуатації. Покупці мають можливість вибрати бюджетний варіант – ручний привід, або віддати перевагу функціональній сучасній автоматиці.

Ручні приводи будуть гарним рішенням для будівель з невеликими віконними та дверними отворами або приміщень, в яких передбачено одне або кілька вікон, зокрема для будинку чи офісу. Залежно від ваги конструкції пропонуються такі моделі приводів:

 • шнуровий інерційний (до 12 кг);
 • стрічковий інерційний (до 15 кг);
 • шнуровий редукторний (до 18 кг);
 • воротковий (до 35 кг);
 • кордовий (до 80 кг);
 • пружинно-інерційний механізм (від 6 до 80 кг).

Автоматичні системи управління захисними ролетами – зручніше рішення. Віддавши перевагу даному варіанту, ви отримаєте можливість дистанційно керувати віконницями на одному або кількох вікнах. Це особливо зручно, якщо в приміщенні багато отворів і піднімати та опускати ролети на кожному окремо буде трудомістким завданням.

Варто відзначити і функціональність сучасних автоматичних систем. Так, зробити управління рольставнями ще більш комфортним допоможуть різні датчики та таймери, які дозволять:

 • регулювати положення віконниць, створюючи комфортну атмосферу в приміщенні;
 • програмувати час відкриття/закриття ролет терміном аж до місяця;
 • керувати системою залежно від погодних умов на вулиці, температури у приміщенні та інших факторів;
 • імітувати присутність власників, випадковим чином відкриваючи або закриваючи рольставні.

Компанія “ВСВ-Груп” реалізує широкий перелік систем автоматики від відомих виробників: брендів Somfy, Nice, AnMotors. Вся продукція має сертифікати якості та відмінно підходить для експлуатації у наших кліматичних умовах.

Вибір моделі рольставен

Зовнішній вигляд віконних та дверних отворів – важливий фактор, особливо для «публічних» приміщень, таких як офіси, ресторани, торгові центри. Компанія «ВСВ-Груп» пропонує широкий спектр колірних рішень захисних ролетів. Більше 25 відтінків дозволять гармонійно вписати систему в екстер’єр будівлі – або підібравши забарвлення в тон оздоблення, або зробивши вікна та двері яскравим акцентом. Можна також придбати полотно та обрамляючі конструкції різних відтінків.

Найважливіший фактор, що впливає на довговічність захисних ролет, – якість лакофарбового покриття. Компанія «Алютех» використовує склади, що гарантують:

 • стійкість до появи тріщин та розшарування;
 • стійкість до подряпин та стирання;
 • захист від ультрафіолетового випромінювання;
 • стійкість до корозії навіть у несприятливих прибережних регіонах та мегаполісах.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів