Вибираємо ворота: порівняльна таблиця переваг та недоліків

Вибираємо ворота: порівняльна таблиця переваг та недоліків - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Безпека прибудинкової території безпосередньо залежить від того, які ворота вибрати і встановити. Серед усього асортименту моделей, необхідно підібрати надійні, красиві, оптимально відповідного дизайну й ціною ворота. Важливо врахувати і їх практичність, адже ворота встановлюються на багато років. Давайте розглянемо, які варіанти сьогодні представлені на ринку і якими плюсами і мінусами вони володіють.

Який тип воріт краще?

Найбільш популярні варіанти – орні і розсувні моделі. Набагато рідше встановлюються складаються.

Тип воріт Опис Переваги Недоліки
Розпашні Лише кілька десятиліть тому розсувні ворота були однозначним лідером на ринку, однак сьогодні поступово поступаються позиції більш практичним відкатним. Вони являють собою одну або дві стулки, які на петлях кріпляться до несучих опор. 1. Проста конструкція. Часто такі ворота виготовляють навіть самостійно.

2. Доступна ціна. Саме відкатні моделі можна порекомендувати тим, хто має в своєму розпорядженні обмеженим бюджетом.

1. Більше простору. Доведеться виділити досить великий майданчик перед воротами для відкриття стулок, яку доведеться очищати від снігу, листя, сміття.

2. Обмежений огляд. Через стулок буде погано видно територію за воротами.

3. Велика вага стулок. Щоб їх відкрити, доведеться докласти багато зусиль або встановити потужну автоматику.

Зсувні або відкатні У відкатних воріт полотно рухається по напрямних на роликах. Виділяють кілька різновидів: які ворота вибрати, потрібно вирішувати, виходячи з особливостей проїзду. Так, підвісні моделі хороші тим, що не вимагають вирівнювання фундаменту. Рейкові ворота підходять для дуже широких прорізів: полотно тримається на встановлених знизу роликах, тому може мати велику вагу. 1. Компактність. Саме зсувні ворота краще вибрати, якщо відстань від в’їзду на ділянку до гаража невелике і встановити розсувні ворота не вийде.

2. Можливість установки на широкі прорізи. Відкатні ворота – єдине рішення, якщо ширина отвору складає більше 5 м. Орні моделі підходять навіть для отворів шириною більше 16 м – в цьому випадку встановлюються дві стулки.

3. Високий ступінь захисту. Приховані кріплення, засуви з внутрішньої сторони, автоматика забезпечать ділянці надійний захист від проникнення.

 

1. Необхідність розчищення ділянки збоку від проїзду. Саме туди буде зрушуватися стулка, і її руху нічого не повинно заважати.

2. Висока вартість. Мало того, що самі зсувні ворота будуть коштувати дорожче орних – потрібно передбачити додаткові витрати на монтаж конструкцій, тому що встановити їх без допомоги професіоналів буде практично неможливо.

Що складаються Їх особливістю є телескопічна стулка: вона складається з декількох деталей, які відкриваються і закриваються послідовно. 1. Компактність. Їх можна встановити навіть на ділянці з обмеженою площею.

2. Невелика вага. Такі ворота легко відкривати і закривати вручну.

1. Низька взломостойкость. Ворота, що складаються – найбільш ненадійні.

2. Висока вартість. Через те, що подібні моделі мало затребувані, їх виготовлення обійдеться досить дорого.

Як правильно вибрати матеріал воріт: плюси і мінуси популярних рішень

  1. Дерев’яні. Такі ворота вважаються найбільш естетичними і ідеально вписуються в екстер’єр більшості будинків і ділянок. Вони досить міцні і надійні, так що за безпеку ділянки і термін служби можна не переживати. Мінуси дерев’яних воріт – висока вартість і необхідність періодичного догляду.

Вибираємо ворота: порівняльна таблиця переваг та недоліків - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

  1. З сендвіч-панелей. Цей варіант набирає все більшої популярності за цілою низкою причин. По-перше, в’їзні ворота з сендвіч-панелей надійні і довговічні: завдяки спеціальній обробці, вони не схильні до впливу вологи, стійкі до механічних пошкоджень і витримують великі вітрові навантаження. По-друге, вони представлені в широкому асортименті кольорів, в тому числі і під дерево. Нарешті, полотно легше, тому навантаження на фурнітуру і автоматику менше.

Вибираємо ворота: порівняльна таблиця переваг та недоліків - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

  1. Профнастил. Самий бюджетний варіант. Листи мають високу міцність і прості в монтажі. Серед мінусів – схильність до корозії при пошкодженні захисного покриття на поверхні листів. Крім того, ворота з профнастилу можуть видатись дещо простими по дизайну в порівнянні з іншими варіантами.

Вибираємо ворота: порівняльна таблиця переваг та недоліків - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів