Види гаражних воріт

Види гаражних воріт - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Будь-який власник або постійний користувач гаража рано чи пізно стикається з необхідністю вибору гаражних воріт. Установка гаражних воріт відрізняється за типом обраного полотна, але в будь-якому випадку цей процес вимагає залучення фахівців. Від якості монтажу конструкції буде залежати зручність використання будиночка для автомобіля і ваш персональних комфорт.

Ворота для гаража бувають декількох типів:

  • розпашні гаражні ворота;
  • секційні гаражні ворота;
  • рулонні ворота;
  • складається ворота та ін.

Найпопулярнішими є перші два типи. На них і сконцентруємося.

Розпашні гаражні ворота

Вони являють собою дві звичайні стулки, що відкриваються назовні. Такий варіант, мабуть, самий бюджетний на ринку. На цьому переваги орних воріт закінчуються. Для успішної експлуатації вам знадобиться досить багато місця зовні гаража. Весь їх вага припадає на петлі, що негативно позначається на терміні служби і безпеки.

Секційні гаражні ворота

Набагато зручніше гаражні секційні ворота. Їх конструкція складається з з’єднаних ламелей, які рухаються по напрямних і йдуть під стелю. За бажанням замовника в полотно воріт можна врізати віконце для забезпечення доступу денного світла.

Крім того, такий варіант і один з найбезпечніших. Навіть в разі виходу з ладу при вільному падінні ворота зупиняться за 300 мм до підлоги. А якщо дверцята тримається на торсіонних пружинах, то вільне падіння полотна і зовсім виключено.

Автоматичні гаражні ворота

Підключивши до стулок електропривод, отримаємо автоматичні гаражні ворота. Зручність подібного варіанту незаперечно: вам не потрібно буде виходити з машини, щоб відкрити гараж – ворота будуть самі відкриватися після натискання спеціальної кнопки на брелоку.

Слід також розуміти, що автоматика для гаражних воріт не блокує мануальное управління. У разі перебоїв з харчуванням ваш автомобіль не залишиться ночувати під відкритим небом – стулки можна буде відкрити вручну.

Виробники

Компанія «ВСВ-Групп» займається монтажем гаражних воріт провідних європейських виробників. У нашому каталозі представлені такі бренди, як «Алютех», Hormann, Krispol.

Гаражні ворота «Алютех» виготовляються в Білорусі і відмінно зарекомендували себе в українських умовах експлуатації. На сьогоднішній день це єдині ворота на ринку, товщина полотна яких досягає рекордних 45 мм.

Хорошою альтернативою можуть стати гаражні ворота Hormann. Вироблені в Німеччині, вони є прекрасним зразком істинно німецької якості та надійності. Відмінною особливістю даного бренду є їх автоматика, розроблена спеціально під конкретну продукцію.

Гаражні ворота – вартість і розміри

У нас ви можете замовити гаражні ворота за індивідуальними мірками. Також, якщо це дозволяє обраний тип вироби, допустимо виготовити ворота нетипових форм: аркові, напівкруглі, зі скошеними сторонами. Широкий асортимент варіантів забарвлень дозволить підібрати колір, що підходить до оформлення всієї ділянки.

На вартість гаражних воріт впливає безліч факторів: їх тип, матеріал виконання, автоматика, оформлення та інше. Щоб розрахувати ціну, найкраще звернутися до наших менеджерів. У будь-якому випадку незалежно від ваших фінансових можливостей ми підберемо вам відповідний варіант.

Ми пропонуємо гаражні ворота в містах Донецьк, Луганськ, Одеса, Київ та ін.

Розрахувати стоітмость гаражних воріт!


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?