Види і призначення паркувальних бар’єрів

Інше
Види і призначення паркувальних бар’єрів - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Паркувальний бар’єр представляє з себе обмежувач, вмонтований в асфальт. Виготовляється з міцних сталевих труб з потовщеними стінками. Вони міцні і надійні, не піддаються корозії і витримують як морозну погоду до -60⁰С, так і екстремально жарку до +45⁰С. Бар’єр фарбують в яскраві кольори: помаранчевий або червоний, щоб привернути увагу пішоходів і транспорту і уникнути зіткнення з конструкцією. Таке забарвлення також добре помітне в туманну або дощову погоду та з далекої відстані.

Для чого потрібні паркувальні блокатори

Паркувальні бар’єри встановлюються у дворах багатоповерхових будинків на прибудинковій території, біля будівель офісів і магазинів, супермаркетів і державних установ. Основне їх призначення ― забронювати місце під автомобіль і уникнути його заняття іншим авто за відсутності власника паркомісця.

Давайте розглянемо, в яких випадках установка блокіратора буде виправдана і принесе користь:

  1. Конструкція допоможе захистити місце під індивідуальну парковку біля офісу або у дворі будинку. Бар’єр легко відмикається за допомогою замка і складається, якщо власник здійснює парковку автомобіля. У складеному вигляді блокіратор володіє невеликою висотою і абсолютно не перешкоджає руху пішоходів або прибиральної техніки. Об бар’єр також неможливо пошкодити колесо або нижню частину кузова, якщо він знаходиться в зібраному стані.
  2. За допомогою блокуючої конструкції можна перекрити в’їзд на весь двір і розблокувати його при необхідності. В ОСББ або на загальних зборах мешканців багатоквартирного будинку може бути встановлений певний порядок. Так, наприклад, прибудинкова територія може бути заблокована для в’їзду автотранспорту в період проведення святкувань. вихідних днів або масових гулянь. В’їзд, прилеглий до офісних будівель, також може бути заблокований в нічний час або у вихідні дні.
  3. Бронювання місць біля під’їздів будинків для служб екстреної допомоги. У таких випадках резервується місце на постійній основі і вводиться заборона для всіх мешканців або працівників для паркування особистого автомобіля. Ключі від блокіратора зберігаються у консьєржа або охоронці для швидкого реагування.

Види паркувальних бар’єрів

Механічні бар’єри для відкривання і закривання вимагають участі людини і мають наступні характеристики:

  • мають різну конструкцію і форму: стовпчик, краб, дугоподібну або трикутну, з опуклими поручнями (часто називають паркувальником з вухами);
  • замикаються на навісний або вбудований замок;
  • мають обмеження по висоті в активному і зібраному вигляді;
  • фарбуються в червоні кольори, додатково оснащуються світловідбивними елементами;
  • прості в монтажі та обслуговуванні.

Автоматичні і напівавтоматичні блокатори не вимагають прикладання фізичної сили людини і управляються за допомогою радіобрелка або дистанційного пульта. Вони повторюють різноманітність форм і конструкцій, характерних для механічних бар’єрів. Слід враховувати, що для установки таких моделей потрібне підключення електрики. Параметри і спосіб монтажу встановлюються заводом-виробником. 

Звичайно ж, автоматичний паркувальний бар’єр набагато зручніше і комфортніше в застосуванні, але стабільність його роботи в зимовий період буде ускладнено. Його не рекомендують встановлювати в регіонах, де переважають снігопади і низькі температури від -12⁰С ― бар’єр просто примерзає до землі і активувати його  неможливо.  

В якості обмеження в’їзду на територію також можуть бути використані ланцюгові паркувальні системи. Вони являють собою два стовпчики, встановленими на необхідному для комфортного в’їзду відстані один навпроти одного. Ланцюг натягується між стовпчиками в разі заборони в’їзду. При відкритті доступу на територію, ланцюг опускається в спеціальну жолобную конструкцію. Управляється дистанційно.

Установка паркувального бар’єру

Установка механічного паркувального блокіратора не вимагає спеціальних навичок і може бути проведена самостійно. Час установки займає від 30 хвилин до 1 години. Кріпити металеву конструкцію слід на якісне міцне покриття: асфальт, тротуарна плитка, бетонна поверхня. Для кріплення використовуються анкерні або дюбельні кріплення, які, як правило, йдуть в комплекті з блокіратором. 

Установка конструкції на м’яку грунт (щебінь, земля, відсів) вимагає проведення зварювальних робіт і фіксації основних елементів до якорів в землі. Така установка вимагає більше часу, знань і наявності точки доступу до електрики для підключення зварювального апарату та іншого електроінструменту.

Для установки автоматичних паркувальників краще залучити професійні організації. Конструкція вимагає не тільки більш якісного монтажу в порівнянні з механічною моделлю, але і налаштування пультів дистанційного керування.

Вартість паркувального блокіратора

На ринку України представлені антипаркувальні бар’єри різних форм і видів, механічних або керованих віддалено від вітчизняних і зарубіжних виробників. Ціни на блокіратори примітивної конструкції досить демократичні ― від 300 грн, проте такі конструкції часто не виконують покладену на них роль. Слід пам’ятати, що якісний блокіратор виконується з суцільнолитої сталі, має хороший навісний або вбудований замок. На сайті компанії ВСВ-груп Ви можете знайти різноманітні варіанти від китайських до європейських моделей за досить доступними цінами. 

Ціна на автоматичні моделі на порядок вище, ніж на механічні зразки і багато в чому залежить від типу блокіратора і країни виробника. Радіобрелки і пульти віддаленого доступу, що входять в комплектність, також можуть здешевлювати або збільшувати остаточну вартість.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів