Відкатні ворота: опис та особливості конструкцій

Відкатні ворота: опис та особливості конструкцій - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Кожна приватна ділянка потребує надійної огорожі, яка захищає територію двору від сторонніх поглядів, проникнень та в’їздів сторонніх людей. Якнайкраще з цими завданнями справляються відкатні ворота.

Опис відкатних воріт та їх конструкція  

Під відкатними воротами розуміють конструкцію огорожі території, що відкривається не всередину/назовні двору, а вбік (вздовж огорожі). Можливо це завдяки встановленим роликам. Такий спосіб відкриття став головною причиною високої популярності виробів. Вони влаштовані досить просто і складаються з:

 • Ходових та напрямних комплектуючих;
 • Рами виробу в фундаменті;
 • Зашивки.

 

 

Ворота з автоматичним способом відкриття відрізняються наявністю електроприводу та механізмом безпосереднього керування. Незважаючи на свою масивність (велику вагу) відчинити огорожу зможе навіть тендітна дівчина.

 

Основні види конструкцій

З погляду управління вони бувають:

 • Механічними. Відкривати та закривати такі необхідно вручну. Жодних особливих зусиль цей процес не вимагає.
 • Автоматичними. Завдяки встановленому електроприводу контролювати положення огорожі можна, не виходячи з дому/автомобіля. Для цього використовується пульт дистанційного керування.

Вибирати механізм використання слід за особистими уподобаннями. А ось варіант руху полотна підбирається з урахуванням особливостей рельєфу двору та інших територіальних особливостей. Вони поділяються на:

 • Роликові. Найпростіший тип. Вони не потребують великої кількості простору та зручні в експлуатації. Використовуються переважно у Європі. На вітчизняному ринку лише починають набувати популярності.
 • Консольні. Найбільш затребуваний як на світовому, так і на вітчизняному ринку різновид. Відрізняється мінімальним шумом, простою установкою. Особливою перевагою вважається відсутність необхідності у готовому отворі. Нестача таких елементів одна – велика кількість деталей.
 • Підвісні. Безпечні моделі, що відзначаються великими габаритами. Зламати їх практично неможливо. Тому вони активно використовуються на дільницях промислових підприємств.

Для встановлення на приватній території житлового типу вибирати варто консольні різновиди. Вони стійко витримують будь-які зовнішні дії та прості в управлінні.

На вигляд огородження, що відкочуються, схожі між собою. Головною відмінністю є колірне забарвлення, а також тип зашивки. Вибирати дизайн конструкції слід з урахуванням загальної тематики дворової ділянки та особистих уподобань.

 

Основні переваги воріт та їх недоліки

Незалежно від зовнішніх факторів впливу, відкатний механізм не втрачає свого вигляду протягом усього терміну експлуатації. Така стійкість можлива завдяки навантаженню на фундамент, що рівномірно розподіляється. Вона і забезпечує довговічне використання огорож – найважливіша перевага воріт. Крім цього, до їх переваг належать:

 • Зручне управління (відкриття механічних огорож не вимагає серйозних зусиль, а встановлена ​​автоматика дозволяє зовсім не виходити з машини);
 • Розміри (роликові та консольні конструкції не обладнані обмежувачами, тому у двір може в’їхати авто будь-якої висоти);
 • Компактність (відкриття вздовж паркану звільняє місце);
 • Міцність (сучасні відкатні ворота стійкі до будь-яких кліматичних змін);
 • Стиль (конструкції даного типу виглядають набагато ефектніше, ніж класичні огородження, що відчиняються).

За такої значної кількості переваг недоліків у елементів лише кілька. Основною негативною характеристикою є складне встановлення. Будь-який неточний розрахунок може призвести до того, що конструкція просто провалиться або нахилитися убік. Крім цього, на відстані 5-8 метрів уздовж паркану не можна висаджувати будь-які рослини. І ще один важливий факт – прибирання. Роликовий пристрій вимагає постійного очищення від опалого листя, снігу, сміття.

Вартість відкатних установок є досить високою. Однак, при правильно проведеній установці вона незабаром виправдає себе.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів