Встановлення секційних воріт: покрокова інструкція

Про воротні системи
Встановлення секційних воріт: покрокова інструкція - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Секційні ворота мають компактну, просту та надійну конструкцію. Це є великою перевагою не тільки під час їх експлуатації, а й монтажу. Щоб зрозуміти, як встановити секційні ворота, достатньо прочитати нескладну інструкцію. У цій статті ми висвітлимо ключові моменти, на які варто звернути увагу при самостійному монтажі конструкції.

Установка_воріт

1.Готуємо дверний отвір.

  • Підлога повинна бути рівною. Максимальні відхилення – 5 мм, які вдасться компенсувати завдяки гумовому ущільнювачу.
  • Заплічники (відстань збоку від дверного отвору) повинні знаходитися в одній площині з притолокою. Відхилення від вертикалі допускається не більше 10 мм на 1 м, інакше є ризик, що полотно скочуватиметься вниз:

Установка_ворот_2

  • Розмір притолоки повинен становити 150-160 мм для воріт із системою пружин розтягування, 250-300 мм для торсіонних пружин. Якщо притолока невелика, її довжина збільшується завдяки дерев’яному брусу або профільній трубі.
  • Якщо стіни виготовлені з пустотілої цегли, пластику, сендвіч-панелей, пінобетону з низькою щільністю, то для встановлення секційних воріт їх необхідно зміцнити. Найчастіше отвір окантовують металевими куточками 75*75.

2.Збираємо та закріплюємо вертикальні напрямні в отворі. У розділі інструкції, де вказано, як встановити секційні ворота, ви знайдете креслення, які допоможуть впоратися із завданням. Олівцем відзначаємо місця отворів для кріпильних елементів у стінах та робимо дірки. Не слід відразу фіксувати рамкову конструкцію — тоді ми матимемо можливість відрегулювати її щодо отвору.

3.Збираємо та закріплюємо горизонтальні напрямні. Обов’язково перевіряємо діагоналі: припустимі відхилення не повинні перевищувати 5 мм. Для підвищення жорсткості напрямних використовується S-профіль.

Установка_ворот_3

4.Збираємо та встановлюємо торсіонний вал. Необхідно буде, за допомогою рівня, переконатися, що його встановлено паралельно підлозі. Накручується кількість оборотів пружини, зазначена в інструкції.

5.Встановлюємо нижню секцію сендвіч-панелей. Зверніть увагу, що її краї повинні заходити за проріз на рівні відстані з обох боків. На спеціальному кріпленні нижньої секції фіксуємо трос за допомогою шайби та шплінту. Далі робимо регулювання натягу троса. Він має бути натягнутий без провисання.

6.Збираємо полотно. Друга, третя та наступні сендвіч-панелі кріпляться один до одного за допомогою шурупів. Встановлюються роликоутримувачі з роликами.

7.Встановлюємо фурнітуру для воріт: ручка, засувка, замок врізаються в полотно.

Установка_ворот_48. Регулюємо натяг пружини. Насамперед надійно закріплюємо нижні кронштейни на стіні: їм доведеться витримати досить велику вагу. Потім встановлюємо шпонку секції воріт. Затягуємо гвинт, щоб зафіксувати барабан. Нарешті, повільно провертаємо вал до зникнення провисання та фіксуємо пружини, затягуючи наконечники болтів. Якщо вал розрізний, то при регулюванні важливо стежити, щоб друга половина була у нерухомому стані.

Біля воріт з розрізним валом регулювання пружини проводиться інакше: достатньо відвернути гвинт, який фіксує трос у барабані, і натягнути трос, позбавляючись провисання.

Установка_ворот_59. Встановлюємо фіксатор полотна. Він монтується на горизонтальних напрямних з обох боків.

10. Перевіряємо монтаж. Потрібно переконатися, що полотно збалансоване, не падає і не піднімається спонтанно.

Як бачите, якщо розібратися в інструкції, встановити секційні гаражні ворота самостійно не складе труднощів. А ось монтаж автоматики – завдання складніше. Саме тому оптимальним вибором все ж таки буде звернутися до фахівців, які візьмуть на себе всі роботи від і до, починаючи від підготовки отвору і закінчуючи установкою автоматичної системи управління гаражними воротами.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів