Встановлюємо ПВХ завісу: коротка інструкція по монтажу

Інше
Встановлюємо ПВХ завісу: коротка інструкція по монтажу - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Однією з переваг ПВХ завіс є простота монтажу. Впоратися з установкою стрічки за кілька годин зможе навіть непрофесіонал. Для цього знадобляться наступні інструменти — перфоратор, рівень, куточок, молоток, болгарка, ніж, шуруповерт, біта РН-2 для самореза 6 * 80 і свердло довжиною 100 мм і діаметром 10 мм для бетону. Крім того, потрібно буде підготувати драбину, подовжувач (якщо в безпосередній близькості від дверного отвору немає розеток) і маркер.

Залежно від матеріалу, з якого виготовлений дверний отвір, підбираються елементи кріплення. Для дерева та металопластикового профілю потрібно взяти відповідні саморізи, для цегли або бетону — дюбель-шуруп 6 * 80, для швелера — саморіз по металу 5,5 * 32, для сендвіч-панелей — заклепки.

Тепер приступаємо безпосередньо до монтажу ПВХ завіси.

Крок перший. Закріплення карниза

Для прикладу розглянемо найскладніший варіант, коли стрічку потрібно встановити в дверному отворі в бетонній стіні.

  1. Розкладаємо карниз під дверним прорізом і визначаємо, які зробити напуски на краю. Вони обов’язково повинні бути однаковими. Робимо відповідні мітки маркером на карнизі.
  2. Відступаємо від краю верхнього одвірка 70 мм і робимо пробний отвір. Зверніть увагу, що в нижній частині бетонного перекриття зазвичай знаходиться арматура. Якщо вперлися в неї, доведеться повісити карниз трохи вище.
  3. Докладаємо карниз до дверного отвору, підвішуємо на нього одну стрічку і перевіряємо, чи достатньою вона довжини. Зазвичай виробники випускають ПВХ стрічки з запасом 10 см по довжині.
  4. Робимо кілька позначок на місцях кріплення карниза і перевіряємо їх за рівнем.
  5. Свердлимо перфоратором отвори завглибшки 10 см і забиваємо молотком дюбеля. На кожні 125 см карниза повинно припадати не менше трьох саморізів.
  6. Прикріплюємо карниз саморізами до отвору. Починаємо з центрального отвору. Після закінчення перевіряємо карниз рівнем.

Якщо потрібно закріпити карниз на сендвіч-панелях, використовуються заклепки. Справа в тому, що товщина облицювальних панелей складає всього лише 0,5 мм, тому саморізи не підійдуть. Встановлювати заклепки доведеться частіше – по одній на кожні 20 см.

У випадку зі швелером відразу фіксуємо карниз саморізами по металу. Якщо шукаєте, як встановити ПВХ завісу на дерев’яну або гіпсокартонну основу, то слід використовувати чорний саморіз з великої різьбленням.

Крок другий. Навішування стрічок

Стрічки розташовуються внахлест. Починаємо з парних стрічок — у них капелюшки заклепок на планці, яка закріплена зверху, дивляться на вас. На планці шириною 300 мм отворів 12, 200 мм — 8. Потрібно відступити певну кількість зубів на карнизі від краю: для планки шириною 200 мм з напуском 25% – 7, 50% – 6, 75% – 5. Якщо використовуєте стрічки шириною 300 мм, то відступаєте 10 зубів при перехльостами 30%, 9 зубів при перехльостами 50%, 8 зубів при нахльостуванні 66%.

Наступні стрічки вішаються на карниз наступним чином: для планки 200 мм – 6 зубів для 25% -ного перехлеста, 4 зубці для 50% -ного перехлеста, 2 зубці для 75% -ного перехлеста. Для планки 300 мм – 8 зубів при перехльостами 30%, 6 зубів для 50%, 4 зубці – для 66%. В результаті у вас повинен вийти так званий «ефект замку».

Крок третій. Підрізання стрічок

Для того щоб рівно підрізати ПВХ стрічки, беремо рівну широку підставку, куточок і ніж. Ні в якому разі не можна, щоб стрічка лежала на підлозі. Бажано, щоб відстань від кінця стрічок до статі становило 5-10 мм. Не бійтеся відрізати занадто багато: під своєю вагою стрічки «відвисає» і трохи подовжуються.

Крок четвертий. Перевірка

Головне, що потрібно перевірити, – як накладаються один на одного стрічки внизу. Потрібно, щоб стрічка рівномірно перекривала обидві сусідні. Якщо з одного боку вона закриває більше, а з іншого – менше, потрібно потягнути стрічку в «збиткову» сторону. Смуги добре тягнуться на заклепках, тому вдасться просто їх вирівняти.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів