Як не помилитися при виборі та покупці маркізи

Як не помилитися при виборі та покупці маркізи - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Маркізи мають широку сферу застосування: з їх допомогою влаштовують криті літні майданчики, організують навіси над вхідними та віконними групами, використовують замість жалюзі на вікнах, захищають зимові сади та теплиці. Пропонують встановлення конструкцій десятки компаній, і вибрати, якій з них можна довіряти, дуже складно. Орієнтуватися виключно на ціну виробів неможливо: адже зазвичай чим нижча вартість, тим гірша якість. Не спрощують вибір і самі компанії, які навперебій пишуть про численні переваги встановлюваних ними систем, доводячи, що саме вони найбільш довговічні і практичні.

Насправді, на жаль, нерідко виявляється, що “най-най” маркізи ламаються вже через місяць-другий і покупець змушений витрачати гроші на їх ремонт, оскільки фірма не надає гарантію або дає її на сміховинний термін. Щоб уберегтися від неприємностей, потрібно робити вибір, аналізуючи якість пропонованих маркіз, і сервіс, що надається компанією-установником.

На які аспекти слід звернути увагу насамперед?

Визначаємо якість маркіз

1. Тканина, з якої виготовлено полотно. Вона повинна бути брудо- та вологовідштовхувальною, ефективно відображати ультрафіолетові промені, але при цьому пропускати повітря. Дуже добре зарекомендували себе тканини Para та Sattler.

2. Конструктивні особливості ліктьової маркізи:

  • Вузол з’єднання ліктів. Важливо, щоб елементи були прикріплені один до одного ланцюговим з’єднанням, оскільки шнур може підвести.
  • Спосіб прикріплення ліктя до магістрального профілю. Найнадійніше буде металевий стрижень, а ось пластиковий має викликати побоювання.
  • Кількість ліктів. Воно має бути достатньо для вибраних параметрів виробу. Наприклад, якщо ширина полотна більше 5,5 м, потрібно три лікті: тоді полотно буде надійно закріплене і добре розтягнеться.
  • Встановлення підтримки валу та ковзання для полотна. Це дозволить продовжити термін експлуатації системи, оскільки тканина не протиратиметься.
  • Додаткові кронштейни. Вони знадобляться, якщо ширина полотна становитиме понад 5 метрів.

3. Конструктивні особливості терасової маркізи:

  • Матеріал виготовлення. Щоб маркіза прослужила не один рік, конструктивні елементи мають бути виготовлені з алюмінію.
  • Якість підшипників. Зручною в експлуатації та надійною буде лише маркіза, у якої бігунки магістрального профілю показують мінімальне тертя навіть за незначного ковзання.
  • Якість несучих профілів. Зсередини вони повинні мати бездоганну поверхню. Особливо це важливо для систем з ручним управлінням: завдяки гарній якості комплектуючих вдасться виготовити терасну систему великої площі, яка збиратиметься всього за три-чотири рухи.
  • Опорні стійки. Якщо хочете надійну терасну систему, що затіняє, вибирайте опорні стійки з алюмінію.

Якій компанії варто довіряти?

1. Здійснює якісну установку маркіз.

Навіть найнадійніша конструкція швидко вийде з ладу, якщо її монтажем займаються дилетанти. Приділити увагу монтажу особливо важливо, що від нього залежить не тільки довговічність маркізи, але й безпека оточуючих.

Очевидно, вартість монтажу не повинна бути дуже низькою. Ціна 50-100 грн має особливо насторожити, якщо йдеться про роботи на складних об’єктах — у будинках, зроблених із пінобетону, цегли, з тепло- або гідроізоляцією. Щоб гарантувати надійність кріплення на таких стінах, недостатньо просто дюбелів – доведеться використовувати хімічні анкери та інші сучасні засоби кріплення.

2. Що забезпечує тривалу гарантію.

Компанія може як завгодно довго на словах доводити, що пропоновані їй маркізні системи найкращі, проте якщо вона не готова надати гарантію або дає її лише на місяць чи два, довіряти запевненням не варто. Зверніть увагу, що зобов’язання мають поширюватися не тільки на маркізи, але й на монтажні роботи.

3. Що надає сервісне та післягарантійне обслуговування.

Чим ширший спектр послуг компанії, тим зручніше з нею працювати і тим більший досвід є у майстрів. Хороші компанії займаються не лише продажем та встановленням маркізів, але й діагностикою, профілактикою, ремонтом маркіз. Дуже корисною виявиться послуга заміни тканини.

Замовте безкоштовний дзвінок, і ми проконсультуємо Вас за телефоном.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів