Як підібрати гаражні ворота

Як підібрати гаражні ворота - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Сьогодні на ринку України представлено безліч різновидів гаражних воріт. Вони відрізняються не лише за принципом експлуатації, але й різноманітними варіантами декоративного оформлення. Як серед всього різноманіття вибрати комірну конструкцію, яка буде відповідати критеріям надійності, зручності та компактності? Відповідь це питання у статті.

Який тип вибрати?

Ворота для гаража можуть бути кількох видів: відкатні, розстібні, ролетні, секційні. Перші два варіанти підходять для приміщень, де немає обмежень у використанні простору. Для максимальної компактності рекомендуємо віддати перевагу конструкції секційного типу. Вона є полотном із з’єднаних петлями секцій. При підйомі такої ворота, ролики рухаються напрямними, переміщуючи її під стелю. Що стосується рулонного типу, вони також не займають багато місця, адже принцип роботи полягає у скручуванні на вал. Але купувати їх рекомендується для внутрішнього використання, щоб уникнути ситуацій деформації та примерзання взимку.

Питання, які варто поставити перед покупкою

Коли купуємо товар, то насамперед очікуємо, що він відповідатиме найвищим показникам якості. Щоб очікування та реальність співпали, радимо звертати увагу не лише на декор воріт, а й на технічні характеристики. Для цього важливо уточнити кілька важливих моментів у технічного спеціаліста компанії, в якій ви збираєтеся купувати:

Яка щільність наповнювача та товщина сталі

Пінополіуретанове заповнення відповідає за теплоізоляцію та впливає на вітростійкість.

Ворота «Алютех» Classic мають товщину сендвіч-панелі 45 мм, що можна порівняти з цегляною стіною 60 сантиметрів.

Важливі характеристики товщини металу та системи з’єднання листів, які відповідальні за жорсткість та міцність. У виробника Alutech цей показник коливається в діапазоні 0.8-1.2 мм для побутової серії та 2 мм – промислової. Важливо, щоб він був не менше ніж 0,7 мм. 2.

Як забезпечується герметизація

У надійній конструкції внизу та з боків обов’язково присутні еластичні EDPM ущільнювачі, які створюють повітряну камеру – щільне прилягання та відповідно захист від протягів, попадання пилу та опадів.

Стійкість до корозії

Цей критерії має особливе значення, оскільки корозія псує зовнішній вигляд і впливає на працездатність. Перед покупкою необхідно уточнити з яких матеріалів виконана фурнітура, який тип зовнішнього покриття, чи можливо додатково придбати пакет з антикорозійної обробки.

Гарантії безпечного використання

Переконайтеся, що ворота відповідають стандартам безпеки EN 12604: захист від обриву пружин, затискання пальців.

Вибір за призначенням

У компанії VSV-Group можна придбати ворота двох видів: побутові та промислові. Зовні вони схожі, але сам конструктив має відмінності, завдяки яким вони використовуються в тих чи інших сферах. Вже за назвою стає зрозуміло, що побутові встановлюють переважно у приватних гаражах, а промислова серія — на об’єктах з високою інтенсивністю використання: автостоянки, паркінги, сто, автомийки, транспортно-логістичні центри, ангари, склади.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів