Як працює автоматика для воріт: на прикладі італійського бренду Comunello

Як працює автоматика для воріт: на прикладі італійського бренду Comunello - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Нині на ринку України велика кількість автоматизованих систем для воріт. Людині, яка не спеціалізується на автоматиці, важко виділити самостійно одну модель, яка підійде для її гаражних воріт або в’їзних воріт (відкатних, розстібних).

Раніше, у статті Коли якість вища за ціну: вибираємо автоматику для воріт, ми описували переваги моделей економ серії, а також говорили про різні типи автоматичних систем. Сьогодні ж проллємо світло на методи та способи автоматизації, функціональність та корисні технічні властивості на прикладі італійського бренду Comunello, який уже влітку можна буде купити у Києві та інших регіонах України.

Виробники намагаються всіляко здивувати клієнта, розробляючи дедалі більше інноваційних елементів та функцій. Comunello вже з першого погляду дивує своїм мінімалістичним дизайном та витонченими лініями. Автоматика для воріт, ціна яких коливається від 3500 тис. грн відрізняється за технічними характеристиками, що не маловажно у виборі .

  • Для гаражних отворів важливо враховувати вагу воріт, площу та висоту.
  • Откатні ворота автоматизуються з урахуванням ваги стулки та ширини отвору.
  • В розпашній серії вимоги ті самі, що й у відкатній, але кожна стулка вважається окремо.

Автоматичні гаражні ворота

Автоматика дозволяє скоротити час на ручне відкривання, а також буде корисною в погану погоду або зимовий час.

Перевагою моделей Comunello для гаражних прорізів є світлодіодне підсвічування, яке спрацьовує при відкриванні/зачиненні воріт протягом 30 секунд.

Приклад комплексної автоматизації гаражних отворів – привід встановлюється на стелі у закінчення конструкції. Для дистанційного керування відкриттям/закриттям воріт є двоканальний пульт. Фотоелементи, розміщені на бічних панелях, доповнять комплект та гарантуватимуть безпечний в’їзд та розпізнавання перешкод. Додаткові пристрої керування та контролю доступу встановлюються всередині або зовні об’єкта.

Автоматичні відкатні ворота

Автоматизовані відкатні ворота – комфортний спосіб для в’їзду. Немає необхідності докладати зусиль та відтягувати вручну важкі ворота, вагою від 400 кг: автоматика зробить все за вас. Багатофункціональність приводів дозволяє налаштовувати режим хвіртки, фото-тест, швидкість руху та багато іншого.

автоматика для откатных ворот фото

На наведеній вище картинці можна побачити, як розміщувати всі необхідні елементи для повної автоматизації. Привід встановлюється збоку біля висувної стулки. Дистанційне керування супроводжується пультом. Встановлені на стійках фотоелементи синхронізуються із приводом та відповідають за безпеку в’їзду. Сигнальна лампа встановлюється на верху стійки – вона сповіщає про відкриття та закриття воріт, а також якщо виникли неполадки в системі.

Автоматичні розпашні ворота

Популярність в’їзних двостулкових воріт, а також автоматики для ворітних воріт допомогла додати виробникам незамінні функції та для цієї серії. Відкриття однієї стулки для проїзду на велосипеді або проходу пішоходів, плавне і тихе відкривання, налаштування швидкості стулки – це лише деякі режими для налаштування. Підсвічування кожної функції в блоці управління сповіщає власника про той чи інший включений елемент.

автоматика для распашных ворот фото

Традиційна розстановка автоматики для воріт дозволить оптимізувати місце і максимально задовольнити побажання кожної людини. Приводи кріпляться до стійки огорожі і до самої стулки, забезпечуючи рівномірний розподіл ваги. Автоматично відчиняти ворота до 100 м на відстані дозволить пульт. Фотоелементи у стандартній позиції монтуються на стовпи, а на верху – сигнальна лампа. Додаткові елементи виробник рекомендує встановлювати на бетонну стійку або стовп біля воріт, але можна використовувати і колони для аксесуарів, якими можна доповнити комплект.

Також популярним методом автоматизації та охорони території є шлагбаум. Він чудово підходить для великих територій або в’їзду з високою інтенсивністю відкриттів.

Стандартне розташування шлагбауму – між стійками або в отворі. Для доступу використовуються: пульт керування або додатковий пристрій контролю доступу. Також у сам шлагбаум найчастіше вбудована сигнальна лампа.

При виборі автоматики враховуйте особливості свого отвору. Якщо ви не впевнені, сумніваєтеся або у вас виникли питання, ми з радістю відповімо на них онлайн або телефоном.

 


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів