Як працюють відкатні ворота? Поради покупцям

Як працюють відкатні ворота? Поради покупцям - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Серед моделей воріт, які встановлюються на в’їзді на територію приватних будинків, складів, виробничих підприємств, найбільшою популярністю користуються відкатні ворота. Завдяки особливостям конструкції вони відрізняються надійністю і зручністю, підходять для використання в інтенсивному режимі і дозволяють заощадити місце перед воротами. Однак потрібно зазначити, що відкатні конструкції можна використовувати для гаражів.

Так само, як відкатні ворота, вони бувають наступних видів:

 • Відкатні ворота з штампованої металевої фільонки.
 • Відкатні ворота з сендвіч-панелі.
 • Відкатні ворота з профнастилу.
 • Відкатні ворота з сендвіч-панелей від Алютех (Alutech) ADS400.

Як працюють відкатні ворота

Принцип роботи подібних моделей – зрушення полотна в сторону по горизонтальних напрямних. Існує два типи воріт:

 1. Підвісні розсувні ворота. Направляюча балка, по якій рухається полотно, монтується зверху рами. Установка таких моделей вимагає мінімальних витрат часу, оскільки можна просто замінити існуючі ворота новими на старому в’їзді.
 2. Консольні розсувні ворота. Направляюча балка монтується знизу, а полотно рухається по жорстким опорним роликам.

Конструктивні особливості воріт

Покупцям, які замислюються про покупку воріт, фахівці радять уважно вивчити комплект поставки. Справа в тому, що конструктивно моделі можуть значно відрізнятися один від одного. Залежно від того, які цілі ви ставите, які вимоги висуваєте до виробів і якими фінансовими можливостями в своєму розпорядженні, потрібно буде підібрати і комплектуючі.

1. Рама. Це каркас, на якому тримаються ворота. Проводиться рама з профільованих труб великого діаметру. Що стосується розмірів, то каркас повинен бути в 1,3-1,5 рази ширше, ніж в’їзний отвір.

2. Полотно. Найчастіше воно виготовляється з наступних матеріалів:

 • Профлист. Найдешевший і надійний матеріал для полотна. Ворота з профлиста вдасться вдало вписати в екстер’єр завдяки можливості забарвлення в будь-який колір по каталогу RAL. Важливою перевагою таких моделей є надійність і повна ізольованість території.
 • Художня ковка. Такі конструкції воліють власники приватних будинків. До їх достоїнств потрібно віднести стильний зовнішній вигляд і можливість створення єдиного архітектурного ансамблю з будівлею. Недолік – висока ціна.

3. Хвіртка. Якщо через в’їзд на територію часто повинні проходити пішоходи, варто задуматися про хвіртці: інакше їм доведеться кожного разу відкривати ворота, що не піде на користь конструкції і буде незручно.

4. Спрямовуюча балка. Вона може бути встановлена над прорізом або в нижній частині рами. Саме на неї монтуються роликові опори, за допомогою яких полотно воріт приводиться в рух. Якщо вибираєте консольні ворота, зверніть увагу на якість направляючої балки: саме вона буде приймати на себе вагу полотна, тому повинна бути максимально міцною і довговічною.

5. Роликові опори. Завдяки ним полотно рухається по направляючої балки. Існує кілька типорозмірів роликів:

 • еко – підходять для стулок довжиною не більше 5 м;
 • євро – 7 м;
 • макс – 9 м.

6. Підставки під ролики. Вони потрібні, щоб стабілізувати становище полотна, запобігти пошкодженням в разі зміщення фундаменту, поглинати вібрації.

7. Фіксатори полотна. Потрібні, щоб забезпечити правильне положення воріт в закритому положенні і не дати полотну мимовільно відкритися.

8. Автоматика. Щоб користуватися відкатними воротами було зручніше, вони оснащуються автоматичними системами управління. Електропривод може управлятися за допомогою пульта дистанційного керування, фотоелементів або інших пристроїв. Автоматика не тільки спрощує управління воротами, але і робить їх більш безпечними.

Контакти ви знайдете на цій сторінці, так само Ви можете замовити виклик замірника в свеоем місті і зворотний дзвінок!


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?