Як утеплити гаражні ворота

Як утеплити гаражні ворота - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Нерідко, ще на стадії будівництва, власники машин не думають про те, яку роль грає утеплення гаража. І з часом вони з подивом помічають, що на кузові їхнього автомобіля утворюється корозія, головною причиною якої є підвищений рівень вологості. Вирішення цієї проблеми скоротить втрати тепла та створить сприятливі умови знаходження в гаражі не лише у теплу пору року. Для цього необхідно утеплити гаражні ворота. У цій ситуації можливі два варіанти: установка спеціальних ущільнювачів або трудомісткий – монтаж теплоізоляційних матеріалів. Саме про другий варіант, ми розповімо в рамках цієї статті.

Типові помилки під час утеплення

 • Нерідко для захисту гаражного отвору, власники машин встановлюють комірні конструкції цілісного типу, не забезпечуючи можливості додаткового входу. Це не дуже практично, тому що за наявності окремої або вбудованої у ворітне полотно хвіртки можна уникнути тепловтрат.
 • За відсутності надійної вентиляційної системи зростає ризик підвищення рівня вогкості.
 • Бажаючи заощадити, часто застосовуються недорогі альтернативні матеріали для утеплення, наприклад, такі як мінеральна вата. Ми не рекомендуємо використовувати саме її, оскільки пористі за структурою утеплювачі досить добре вбирають вологу, від чого втрачають свої основні якості.

Які ворота можна утеплювати

Сьогодні на ринку України представлені різноманітні типи комірних систем, що відрізняються за принципом дії. Найпопулярнішими вважаються:

 • Розпашні

Найпоширеніший вид, що складається з двох стулок полотна, що відкриваються всередину або назовні. Утеплення конструкції складається з кількох етапів, які ми опишемо трохи нижче.

 • Відкатні

Процес теплоізоляції цього має свої особливості. По суті процедура схожа на попередню, але як обшивка застосовується металопрофіль.

 • Секційні

Готова конструкція, що складається з металевого каркасу, зашитого сендвіч-панелями, які всередині заповнені пінополіуретаном. Матеріали У процесі теплоізоляції гаражних воріт використовують різні будматеріали. Основним критеріям під час виборів є лише коефіцієнт теплопровідності. Найчастіше для цих цілей застосовуються:

 1. Мінеральна вата.
 2. Пінополістирол екструдований.
 3. Пінополіуретан.

Для кожного з 3-х видів характерні свої переваги та недоліки. Щодо мінеральної вати, ми раніше згадували, що вона не дуже ефективна для утеплення саме гаражних воріт. Пінопласт же має перевагу завдяки малій вазі та високим показникам теплоізоляції. Недоліком є ​​порівняно низька пожежна безпека та деякі складнощі із укладанням у раму воріт між металевими несучими частинами рами. Піна поліуретанова зарекомендувала себе як матеріал, який забезпечує якісну тепло- та шумоізоляцію. З її допомогою технологія утеплення проводиться максимально просто та якісно. Не потребує застосування додаткових кріплень.

Етапи утеплення

 • Підготовляємо поверхню комірного полотна. Для цього необхідно провести зачистку від бруду попереднього покриття, при необхідності усуваючи зазори за допомогою герметика.
 • Зробіть дерев’яні обрешітки, на яких закріплюватиметься утеплювач. Відстань між брусками розраховується з урахуванням ширини площі, що ізолюється. Кріпиться до профільної труби або кутника.
 • В отворах між брусками готового каркаса розмістіть пластини утеплювального матеріалу, закріплюючи за допомогою спеціального монтажного клею або рідких цвяхів.
 • Наклеюючи шар утеплювача, необхідно проконтролювати відсутність зазорів і повітря між двома матеріалами.
 • Встановіть оздоблювальні елементи (вагонка, профнастил, дсп та ін.).

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів