Як вибрати гаражні ворота: порівняння по п’яти головним критеріям

Як вибрати гаражні ворота: порівняння по п’яти головним критеріям - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Як вибрати гаражні ворота

  1. Перевірити ворота на надійність та міцність.
  2. Чи є антикорозійний захист покриття.
  3. Які протизламні характеристики.
  4. Тепло- та звукоізоляція.
  5. Прийнятна ціна (дивитися опис нижче).

Сьогодні асортимент гаражних воріт як ніколи широкий, тому є можливість обладнати приміщення, в якому буде комфортно і автомобілю, і водієві. Головне — правильно оцінити переваги та недоліки конструкцій різних виробників. Найпопулярнішими брендами на нашому ринку є білоруський Alutech, російський Doorhan, литовський Ryterna та німецький Hormann. Допомогти розібратися в тому, яка брама буде оптимальним вибором, ми попросили співробітників компанії «ВСВ-Груп». Отже, короткий лікнеп про основні критерії, які мають вплинути на ваш вибір.

Пункт перший: міцність

Надійність та міцність гаражних воріт в першу чергу визначаються такими характеристиками, як товщина сендвіч-панелі, щільність утеплювача, товщина сталевих листів. Якщо зібрати ці дані таблицю, отримаємо наступну картину:

Doorhan (Дорхан) Ryterna (Ритерна) Hormann (Херман) Alutech (Алютех)
Товщина панелі 40 мм 40 мм 20 мм или 40 мм 45 мм
Товщина сталевої стрічки 0,4 мм 0,4 мм 0,55 мм 0,4-0,5 мм
Наповнювач Вспененный пенополиуретан, плотность производитель не уточняет. Спінений поліуретан із щільністю 47 кг/м³. Жорсткий пінополіуретан із щільністю 43,5 кг/м³. Спінений пінополіуретан із щільністю 46-47 кг/м³.

 

Значення має конструкція сендвіч-панелей. У всіх брендів, крім Doorhan, вони мають суцільний контур: лицьовий та внутрішній листи скріплюються зверху та знизу панелі. Російська компанія використовує іншу технологію: між листами сталі знаходиться прокладка з енергофлексу. Завдяки такому рішенню ворота виграють по теплоізоляції, але стають більш сприйнятливими до механічних навантажень.

Як вибрати гаражні ворота: порівняння по п’яти головним критеріям - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Жорсткість секційних воріт є особливо важливою для регіонів, де періодично буває ураганний вітер. Справа в тому, що сильні пориви можуть серйозно деформувати полотно. Щоб бути впевненим у надійності воріт, потрібно звернути увагу на стійкість вітру. Найкраще цей показник у Alutech — компанії вдалося досягти відповідності найвищому класу. А от Doorhan жителям регіонів, що належать до 3-4 вітрового регіону (переважно прибережні території), краще не вибирати.

Пункт другий: антикорозійний захист

Купуючи гаражні ворота, покупці розраховують, що вони збережуть привабливий вигляд протягом багатьох років і не вимагатимуть регулярного догляду. Щоб сподівання виправдалися, доведеться розібратися в тому, як ворота захищені від негативних впливів довкілля.
Doorhan використовує для всіх металевих елементів, включаючи петлі, пружини та саме полотно, цинкове покриття товщиною 18 мкм.

Hormann має можливість замовити ворота з петлями та роликами з нержавіючої сталі – це серії, розраховані на складні умови експлуатації. Полотно обов’язково обробляється цинком і ґрунтується, а потім фарбується.

Ryterna використовує тільки ґрунт завтовшки 7 мкм і фарбу – не менше 25 мкм.

А ось у Alutech захисне покриття можна вважати зразковим: сталеві листи покриті шаром цинку з обох боків, поверхня панелей обов’язково ґрунтується і лише потім наноситься поліуретанове покриття завтовшки 20-25 мкм. Верхній лакофарбовий шар модифікований частинками поліаміду, за рахунок чого має підвищену стійкість до ударів, подряпин, хімічних впливів. Роликові кронштейни виготовляються з нержавіючої сталі, так що поява корозії виключена.

Як вибрати гаражні ворота: порівняння по п’яти головним критеріям - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Пункт третій: протизламні характеристики

Секційні ворота забезпечують практично бездоганний захист від злому: тихо та швидко розкрити гараж не вдасться. Секції прилягають одна до одної впритул, підчепити полотно знизу також не вийде. Деякі виробники – наприклад, Doorhan та Ryterna, навіть ригельний замок вважають додатковою опцією. Однак якщо ваш гараж прибудований до будинку або варто віддалено, краще подбати про надійніший захист, ніж пропонує російський та литовський бренди.

Як вибрати гаражні ворота: порівняння по п’яти головним критеріям - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Еталонними протизламними характеристиками відрізняються ворота Hormann. Німецька компанія використовує запатентований запобіжний пристрій, що перешкоджає підвішування, а також надійні замки. Дещо поступаються ворота Alutech – у них є ригельний замок, а завдяки великій товщині панелей та їх міцному зчепленню один з одним пошкодити полотно – завдання практично непосильне.

Пункт четвертий: тепло- та звукоізоляція

        Щоб у гаражі була комфортна температура і для автомобіля, і для водія, ворота мають бути «теплими». По теплоізоляції відмінно себе виявляють ворота Doorhan і Alutech – перші завдяки несплошному контуру та відсутності «містка холоду», другі – за рахунок великої товщини панелей та щільності ущільнювача. Саме продукцію цих брендів можна порекомендувати мешканцям холодних регіонів. Якщо звернутися до цифр, то такі показники:

  • Hormann — 0,5-0,7 м²*С/Вт;
  • Doorhan — 1,1 м²*С/Вт;
  • Alutech — 1 м²*С/Вт;
  • Ryterna — 0,9 м²*С/Вт.

Як вибрати гаражні ворота: порівняння по п’яти головним критеріям - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

А ось по звукоізоляції характеристики у всіх брендів приблизно однакові — 21-24 Дб.

Пункт п’ятий: ціна

Традиційно вважається, що ворота Hormann відносяться до преміального сегменту, Alutech та Ryterna – до середнього, а Doorhan – до бюджетного. Проте кордони сьогодні є досить розмиті. Так, якщо порівнювати вартість воріт із торсійними пружинами 3500*2400 мм, то комплект Doorhan обійдеться 669 євро, Alutech Classic – 770 євро, Ryterna – 785 євро, Hormann – 1405 євро. При цьому Alutech має ще й серію Trend — це бюджетні ворота з відмінними характеристиками. Їхня вартість складе 658 євро, тобто. навіть дешевше, ніж у Doorhan. Зазначимо, що в ціну стандартного комплекту Trend включені пружини, що забезпечують щонайменше 25 тисяч циклів підйому та опускання – характеристики на рівні преміальних брендів.

Як вибрати гаражні ворота: порівняння по п’яти головним критеріям - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Коментарі експертів

За співвідношенням характеристик, вартості та якості є однозначний лідер – це компанія Alutech. Цьому виробнику вдалося обійти конкурентів і за міцністю, і теплоізоляцією, і довговічністю. Прості в монтажі та облуджуванні, гаражні ворота Alutech виграють навіть за ціною. Слід зазначити, що і автоматика до них обійдеться набагато дешевше, ніж для воріт Hormann — найближчого конкурента за характеристиками.

Розрахувати, скільки коштуватимуть гаражні ворота Alutech, ви можете просто зараз, скориставшись калькулятором на нашому сайті!


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів