Як вибрати ролети: 10 рекомендацій покупцю

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Як вибрати ролети: 10 рекомендацій покупцю - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Раніше питання, як вибрати ролети, хвилювало переважно власників магазинів, салонів, офісів та інших комерційних приміщень. Однак сьогодні захисні ролокасети все частіше встановлюють у будинках і квартирах. Їх переваги очевидні: вони більш естетичні, ніж сталеві грати, ролети краще захищають від злому, а крім того, забезпечують тепло- та шумоізоляцію, захищають від несприятливих погодних впливів та сонця. Як вибрати ролети, щоб вони прослужили довгі роки та справлялися зі своїми функціями, ми розповімо нижче.

  1. Матеріал. Найнадійнішими є сталеві та алюмінієві ролети. Дерев’яні та пластикові виконують лише декоративну функцію та захищають від сонця, та й зламати їх для фахівця буде хвилинною справою.
  2. Товщина стрічки. Відповідаючи на питання, як вибрати ролети, фахівці завжди звертають увагу на товщину алюмінієвої або сталевої стрічки, з якої виготовлені профілі. Чим вона товстіша, тим жорсткішим і стійкішим до навантажень буде полотно. Бажано, щоб цей показник був більшим за 0,28 мм.
  3. Наповнювач. Жорсткі профілі без наповнювача, посилені додатковими ребрами жорсткості, є гарним варіантом для захисту від пограбувань. Але якщо ви вибираєте ролети для дому, зверніть увагу на моделі з пінним наповнювачем з пінним наповнювачем. /a>: вони не надто поступатимуться посиленим за протизломними характеристиками, зате забезпечать кращу тепло- та шумоізоляцію.
  4. Якість лакофарбового покриття. Важливо, щоб воно було стійким до стирання, подряпин, ультрафіолетового випромінювання та корозії. Бажано нанесення декількох шарів лакофарбового покриття, а також ґрунтового та конверсійного покриттів.
  5. Тип управління. Вибираючи ролети для вікон, розглядайте варіанти, як з ручним, так і автоматичним приводом: підняти невелике за площею полотно вручну не складе труднощів. А ось ролети, встановлені у дверях або вітринах, для безпечного та зручного використання доведеться оснастити автоматикою.
  6. Спосіб монтажу. Якщо ви встановлюєте ролети на етапі будівництва або реконструкції будівлі, виберіть вбудований спосіб монтажу. В цьому випадку захисний короб буде поміщений у нішу у стіні. Це забезпечить йому найкращий захист, а крім того, ролети будуть виглядати естетичніше. Зате при зовнішньому монтажі не доведеться руйнувати стіну та псувати обробку, а встановлення захисних конструкцій обійдеться дешевше.
  7. Протизламні властивості. Щоб визначити, настільки добре рольставні захищають від злому, використовується індекс – від P2 до P5. Наприклад, клас P3 товщина шин становить 2,2 мм, а P5 — 5 мм. Зламати протизламні ролети швидко та безшумно неможливо.
  8. Вітрозахист. Чим ширший отвір, на який встановлюються ролети, тим важливіше підібрати надійні конструкції, здатні протистояти вітровому тиску. На території нашої країни швидкість вітру може сягати 25-26 м/с, що відповідає 4-5 класу вітрового опору за міжнародною класифікацією EN 13659.
  9. Грати або вікади? Рольставні повністю закривають отвір, перешкоджаючи проникненню світла та сторонніх поглядів. Ґрати – найбільш естетичний варіант, який підійде для магазинів, підземних паркінгів, автосалонів, що дозволяють потенційним покупцям мати можливість розглянути приміщення. Зверніть увагу, що грати все ж таки поступаються за протизламними характеристиками рольставнями.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів