Як обрати сейф у квартиру?

Інше
Як обрати сейф у квартиру? - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Чи відчуваєте недостатній рівень захищеності цінних документів, грошей і прикрас будинку? Установка сейфа в квартирі — оптимальний варіант для додаткового захисту від крадіжки. Він виготовляється зі стійких металів, які не займаються і його важко зламати. Сейф — це важливий атрибут в будь-якому будинку, квартирі або офісі. У ньому можна зберігати будь-які цінні для Вас речі. Щоб вибрати правильний вид сейфа, визначте свої потреби, які він повинен покрити. Купити сейф металевий необхідно всім, кому є що заховати. Який сейф купити в квартиру залежить від того, що Ви там збираєтеся тримати в цілості.

Типи сейфів для квартири по розміщенню

Перш ніж зробити покупку, ознайомтеся з видами сейфів представлених на ринку. Габарити сейфа повинні відповідати тому, де розташувати сейф в квартирі:

  1. Настінний сейф. Такий тип сейфів підходить для маленьких квартир з компактною плануванням. Його можна заховати в стіні, під картиною або в ніші. Вам не потрібно шукати додатковий простір, де розташувати сейф. Тип настінного сейфа — це кращий сейф для квартири, завдяки своїй малогабаритності і прихованості. Вбудований сейф в квартирі буде важко знайти.
  2. Біометричний сейф. Біометричний сейф оснащений сканером відбитка пальця. Якщо кодові сейфи можна зламати за допомогою підбору комбінації, то відбиток — це більш надійний спосіб верифікації. Відкриття сейфа зі сканером відбувається набагато швидше. Також немає необхідності переживати, що ви втратите ключі або забудете код. Ціна такого сейфа на порядок вище звичайних, але рівень надійності кращий.
  3. Підлоговий сейф.  Підлоговий сейф — це класичний варіант установки і використання системи зберігання. В основному, підлогові сейфи використовують в сховищах підприємств, де є відведений під нього простір. За рахунок кріплень, сейф встановлюється надійно і його складно відірвати від підлоги. Для цього знадобиться час і зусилля, якого у злодіїв не вистачить до приїзду охоронної служби.
  4. Прихований сейф. Як вам ідея сейфа у вигляді книги? Її можна реалізувати за допомогою прихованого сейфа. Хочете щось надійно заховати? Краще зробити це на виду. У них зручно сховати документи, коштовні прикраси і інші дрібні коштовності.

Типи конструкції сейфа

Механізми сейфа залежать від того, яка у нього конструкція і матеріали. Вибрати сейф в квартиру можна спираючись на головні чинники і особливості:

       1. Вогнестійкий сейф

Пожежа вашим паперам та цінностям не страшна. Сейфи поділяються по стійкості до різних температурних режимів від 70 до 170 градусів тепла. У Вас завжди буде фора для порятунку сейфа з пожежі, без пошкоджень вмісту.

       2. Зломостійкий сейф

Взломостойкі сейфи забезпечують надійне зберігання завдяки підвищеному рівню безпеки. Захист вмісту від крадіжки гарантований на 99,9%. Якщо Ви живете на нижніх поверхах, і боїтеся, що в квартиру хтось може проникнути — Вам точно необхідно купити сейф. Клас взломостойкості сейфа варіюється від 0 до 7. Якщо Ви вирішуєте який сейф вибрати для квартири, то безумовно робіть вибір на користь підвищеної гарантії захисту. Міцність сейфа залежить від товщини металевих стінок, справності замку і свердловини, а також рівня стійкості до пристроїв злому. Злодіям буде складніше підібрати ключ, якщо у сейфа надійний замок.

       3. Пожежо-взломостійкий сейф

Універсальна система конструкції вогнезломостійкого сейфа дозволяє мати посилений захист при виникненні пожежі, і при спробі здійснити взлом. Цей вид сейфів має дворівневий ступінь захисту — між металевих стінок залитий пласт вогнестійкого бетону. За рахунок ущільнення матеріалами, вага сейфу перевищує норму і його не так легко винести з приміщення. Щоб здійснити крадіжку злочинцям потрібно застосувати багато фізичних зусиль. Важкий сейф складно швидко винести з квартири. Ви можете бути впевнені, що цінні речі залишаться під захистом.

Яке призначення сейфа будинку?

Купівля сейфа дає Вам додаткову гарантію на збереження цінностей в цілісності. Гроші, документи, прикраси або інші дорогі Вам речі будуть захищені надійною металоконструкцією. Визначте призначення сейфа перш, ніж вибрати сейф для квартири — що Ви хочете там зберігати? Відштовхуючись від габаритів збереженого, буде легше визначити розмір і розташування сейфа, його тип і клас. Найчастіше в домашніх умовах сейфи встановлюють в меблі. Таким чином він не займає додаткове місце в квартирі і буде захований від чужих очей. Розміри меблевих металоконструкцій набагато менше звичайних. Вони також мають ряд переваг серед інших видів:

  • можна виготовити сейф на замовлення під будь-який інтер’єр так, щоб він був непомітний;
  • їх складно виявити.

Варто придивитися до цього варіанту, якщо Ви хочете вибрати сейф для квартири невеликих розмірів. Великі підлогові варіанти можна встановлювати, якщо у Вас є вільний додатковий простір.

Типи замків — який краще?

Як обрати сейф у квартиру? - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Промислові металеві меблі, в тому числі і сейфи, обладнуються різними класифікаціями замків. Щоб вибрати, який з них підходить Вам найбільше, давайте розглянемо основні типи та модифікації:

  • кодовий замок

Цей вид замку працює без підживлення електроенергії. Варто просто повернути кілька разів ручку і набрати потрібний код — сейф відкриється. Але також є і маленький недолік — можливість заїдання механізму. Щоб він працював справно періодично його треба чистити і змащувати.

  • електронний замок

Такий замок працює на основі PIN-коду. Рівень безпеки такого сейфа вище, а рівень верифікації надійніше.

  • біометричний замок

Відкриває сейф за допомогою сканера відбитка пальця. Якщо сейфом користується кілька людей, то в пам’ять системи сейфа можна внести ще один додатковий відбиток. Біометричний замок забезпечує швидку і просту експлуатацію.

  • замок із резервним ключем

Будь-який тип сейфа незалежно від виду замку можна відкрити резервним ключем. Ним можна відкрити будь-яку систему блокування, навіть коли батарея сейфа розряджена або знеструмлена.

Якому виробнику надати перевагу?

Цінність будь-якого сейфа залежить від його вмісту і матеріалу конструкції. Кожен виробник пропонує особливий ряд переваг на ринку. Вартість хорошого сейфа з високим рівнем захисту буде вище звичайного. Але економити на безпеці не варто. Надійні сейфи можна придбати як від вітчизняного, так і імпортного виробника. Менеджери ВСВ-Груп можуть допомогти і проконсультувати який сейф вибрати для квартири.

На що звернути увагу при покупці?

Проявіть максимум уваги до всіх деталей при покупці металевого сейфа для квартири. Який тип сейфа вибрати залежить від того, що Ви плануєте в ньому зберігати. Якщо це гроші і документи, вибирайте вогнезломостійкий сейф. Під час пожежі все залишиться в цілості, якщо в дозволений час винести сейф назовні. Наступний етап відбору — це ступінь захисту. Подбайте про те, щоб після покупки у Вас був документ, який підтверджує і клас захисту, і стійкість до вогню. Для зберігання особливо цінних речей потрібно вибирати найвищий клас. Розумно купувати сейф на 10-15% дорожче вартості вмісту всередині. Також важливо підібрати тип замка, який буде оберігати все, що заховано всередині. Якщо Ви віддаєте перевагу інноваційним та сучасним методам — вибирайте електронний або біометричний замок. У разі, якщо Ви віддаєте перевагу класиці — вибирайте механічний замок. Зверніть увагу на увагу, якщо Ваш сейф вагою менше 1 тонни, то радимо надійно прикріплювати його до підлоги, стіни або іншої поверхні, на якій його можна добре зафіксувати.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів