Як вибрати шлагбаум: вчимося на чужих помилках

Про воротні системи
Як вибрати шлагбаум: вчимося на чужих помилках - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Шлагбауми — оптимальний варіант для обмеження доступу на закриті об’єкти із високим трафіком. Легко уявити, які пробки утворювались у супермаркетів, складів, котеджних селищ, якби там були встановлені автоматичні ворота. Зважте на поради про те, як правильно вибрати шлагбаум, — і ваша територія буде захищена від сторонніх, а водії — задоволені простотою та високою швидкістю доступу. Ми опишемо чотири основні помилки, які покупці роблять при виборі шлагбаумів.

Неправильний розрахунок довжини стріли

Більшість виробників пропонують шлагбауми, розраховані на ширину проїзду до 14 м, проте потрібно мати на увазі, що довга стріла буде незручною у використанні. По-перше, знадобиться опора, щоб підтримувати шлагбаум у горизонтальному положенні. По-друге, при шквальному вітрі зростає ризик пошкодження стріли. Нарешті, швидкість підйому буде досить низькою, тому не рекомендується вибирати шлагбаум з довгою стрілою для об’єктів з інтенсивним рухом.

Вихід — встановлення двох шлагбаумів. Вони можуть відкриватися синхронно або мати автономні блоки управління (наприклад, кожен шлагбаум перегороджуватиме свою смугу руху). І не забудьте про пішоходів. Щоб вони могли безперешкодно проходити на територію, що охороняється, шлагбаум потрібно замовляти на 1-1,5 м коротше, ніж ширина проїзду.

 

Неправильний розрахунок ресурсу

Навіть якщо ви маєте обмежений бюджет, то в жодному разі не заощаджуйте на такому параметрі, як інтенсивність роботи, — це може призвести до виходу з ладу приводу. У паспорті це значення вказується у відсотках. Наприклад, 50% означатимуть, що після циклу відкривання-закривання в 12 секунд шлагбаум повинен перебувати у спокої не менше 12 секунд. Фахівці рекомендують завжди закладати «запас» при виборі шлагбауму: тоді при збільшенні кількості машин у мешканців будинку або клієнтів супермаркету обладнання не доведеться замінювати.

 

Покупка шлагбауму з гідравлічним приводом для регіону з холодними зимами

Шлагбаум з гідравлічним приводом – це особливий тип шлагбауму, що функціонує за допомогою гідроприводу та пружини, що балансує. Такий тип механізму передбачає активнішу роботу, часте відкриття/закриття. Але є один нюанс. Справа в тому, що при негативних температурах масло, що забезпечує роботу гідроприводу, замерзає і шлагбаум перестає працювати. Вирішенням цієї проблеми є заливка особливої ​​низькотемпературної гідравлічної рідини. Перед тим як вибрати шлагбаум, обов’язково ознайомтеся, які граничні температури він витримує: якщо виробник не розраховував на холодний клімат або заощадив на виробництві приводу, то обладнання може не витримати наших зим.

Економія на системі керування

Можна виділити два принципово відмінні види систем управління – автономні та мережеві. Перші мають зчитувач, який спрацьовує від магнітної карти, ключа, сигналу брелока або наводяться в дію натисканням кнопки. А ось мережеві системи управління мають набагато ширші можливості. Вони дозволяють створювати та редагувати списки користувачів карт, зберігати дані про автомобілі, що в’їхали на територію, встановлювати тимчасові обмеження. Є системи, забезпечені відеоверифікацією, які відкривають в’їзд машинам із введеними до бази номерами.

Якщо ви вивчаєте, як правильно вибрати шлагбаум, то радимо одразу подбати про зручність водіїв та охорони. Так, мережева система краще підійде для закритого об’єкта, де потрібно суворо контролювати транспортні засоби, які мають доступ на територію. Для платних автостоянок варто одразу передбачити системи зчитування часу та оплати за проїзд: оцініть економію зарплати штатному співробітнику, який приймає платежі, і ви зрозумієте, наскільки вигідніше одразу встановити на шлагбаум сучасну автоматику.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів