Як виглядає сміттєвий контейнер майбутнього?

Інше
Як виглядає сміттєвий контейнер майбутнього? - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Поки що в нашій країні більшість суперечок ведеться у площині: «Який бак для сміття краще купити – пластиковий чи металевий?», а Міністр закордонних справ, у 21 столітті, робить facebook-публікацію про те, що у відомстві з’явилася «приємна інновація» у вигляді трьох ємностей для роздільного збору відходів, зобов’язаних своєю появою, мабуть, законом України «Про відходи», який з 1 січня 2018 р. нарешті передбачає сортування ТПВ – сучасний світ пішов далеко вперед.

Негативні наслідки забруднення планети дуже ускладнюють життя людства. Проблему слід вирішувати негайно! Екологи вказують на те, що кожному з нас потрібно бути відповідальним не лише за утилізацію як таку, а й за сортування органічних залишків, скла, пластику та металу. Тому наукова спільнота не перестає генерувати нові ідеї для оптимізації процесу.

Пропонуємо разом, подивитися, куди зробив крок технічний прогрес у цьому питанні.

“Розумний” помічник E-bin

Ще недавно було складно уявити, що до такого об’єкта можна застосувати характеристики сенсорний або електронний. Але це не збентежило новаторів із Великобританії. Вони вже випустили в масове виробництво аналог відомих нам стандартних моделей, який працює від сонячних батарей та оснащений комунікатором.

Комплекс впроваджених технологій дозволяє вести 3-х сторонній зв’язок між власником, “думаючими” контейнерами та підприємством, що відповідає за їх функціонування. При повному заповненні тари на робочому столі з’являється відповідне повідомлення. Компанія, що переробляє ТПВ, отримує повідомлення про те, що інтерактивну систему час спустошити.

Його можна встановити на вулиці та в приміщенні. Він вміщує навіть великогабаритну побутову техніку – мікрохвильові печі, телевізори, ноутбуки, йогурниці… Для його підзарядки – необхідна тільки сонячна енергія.

Ovetto – мобільна установка для квартири чи офісу

Розроблена італійським інженером та дизайнером Д. Солді. Зміною. Схожа на різнокольорове яйце. Має три блоки, кожен із яких приймає «свою» категорію. Секції пофарбовані в блакитний, салатовий та жовтий колір. Усі відділення автономні.

Вони щільно засуваються, щоб відштовхуючі аромати не потрапляли назовні. Цікаво, що новинка зроблена з вторинної сировини (містить 42-75% переробленого поліетилену). Цей факт наочно показує всі можливості вторинної переробки.

Mini-станції для компосту

Зовсім нескладно зібрати перегній у місті. Хоча ця технологія в міському середовищі раніше використовувалася дуже рідко. Сьогодні планують ініціювати збір первинного матеріалу під час проведення заходів та івентів за участю великої кількості відвідувачів. На постійній основі вони «пропишуться» у скверах, бульварах, паркових зонах та інших місцях громадського відвідування.

У конструкцію поміщені спеціальні біохімічні сполуки, які перетворюють органіку на відмінне добриво. Установка герметично закривається, щоб неприємний запах не поширювався.

Як виглядає сміттєвий контейнер майбутнього? - фото 1 | Компанія ВСВ-Груп

“Всеїдний поглинач” – Ecomod Портативний подрібнювач «Mode All-in-One» «Розумний» помічник E-bin Дитячий навчальний гаджет I [do] recycle

Портативний подрібнювач «Mode All-in-One»

Інноваційна технологія нагадує дизайнерський бокс, виконаний у стилі hi-tech. Усередині вона акумулює не старі, забуті речі, а сміття. Агрегат здатний переробити пляшки із пластику, знищити картон, а також розділити склотару та бляшанки.

Крім того, модуль “все-в-одному” можна запрограмувати на певний часовий проміжок і він встигне виконати свою роботу в призначений термін.

“Всеїдний поглинач” – Ecomod

Хоча її тонкий корпус може ввести в оману – це ціла міні-фабрика. Маленький і потужний “комбайн” може “переварити” практично все. А якщо не впорається – збереже до подальшої утилізації. Встановлювати його можна в будинках і на госпдворі.

Дитячий навчальний гаджет I [do] recycle

Людей до екологічної культури ефективніше привчати … з дитинства. З цією метою виробники іграшок розробили веселі ящики для сміття. Їх можна використовувати, щоб показати малюкам, усю важливість та необхідність цього процесу. Іграшкові кошики випускаються у різноманітному оформленні – будь-яка дитина може обрати на свій смак.

Підсумовуючи, слід зазначити, що турботу про довкілля кожен може проявити по-своєму. Але мінімум того, що можна зробити – це утилізувати все окремо. Не викидати в один оцинкований бак, розташований під будинком, весь накопичений мотлох, чекаючи, що хтось інший вирішить за нас цю проблему, а брати відповідальність на себе.

Спробуймо разом?


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів