Як встановити ролетні ворота?

Як встановити ролетні ворота? - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Вирішили купити ролетні ворота? Чудово, адже ми знаємо все про них і допоможемо зробити правильний вибір. І головне — розповімо як їх встановити власноруч, якщо Ви не хочете замовляти послугу монтажу. Встановити ролетні ворота під силу кожному, навіть тим, хто ніколи не збирав стіл з Ikea. Свою популярність серед покупців ролетні ворота заслужили функціональністю і сучасним дизайном: простим і непомітним. Їх можна встановити там, де є обмежений простір і немає можливості задіяти додаткові метри.

“Краса в простоті” — це точно про ролетні системи. Їх можна встановити як в гаражі, так і в торговій точці або на підприємстві. Сфера застосування настільки широка, що ми іноді самі дивуємося яким функціоналом володіють ролети. Для швидкого і легкого управління ролетні ворота теж можна автоматизувати. У ВСВ-Груп представлені різні серії ролетних воріт і також у нас можна вибрати супер зручний пульт до них.

Коли ролетні ворота — це необхідність?

 1. Якщо є необхідність негайно перекрити в’їзд в гараж або увійти в приміщення.
 2. Якщо Вам не підходить жоден вид секційних гаражних або в’їзних воріт: розмір отвору настільки нестандартний, що ніякий інший вид воріт не підходить.

Розбір конструкції ролетних воріт: як вони влаштовані зсередини?

Чим же відрізняються ролетні ворота від секційних або в’їзних систем? Процес виготовлення полягає в обробці металевих пластин або ламелей. Між собою ламелі з’єднуються шарнірами — так в результаті виходять готові ролетні ворота з щільного полотна. Принцип роботи воріт: при закритті полотно розмірено згортається в короб; при відкритті плавно розгортається і щільно прилягає до отвору.

Комплектація ролетних воріт по дефолту складається з таких елементів:

 • захисного короба;
 • напрямних роликів;
 • полотна з ламелей;
 • вала;
 • бокового замку;
 • напрямних шин;
 • бічних кришок.

Отже, беремо інструмент в руки і починаємо монтаж?

Чекліст: підготовка до установки

Перш ніж монтувати направляючі воріт, перевірте полотно на цілісність і відповідність розмірам прорізу. Подбайте, щоб стіни були без тріщин або дірок. Якщо такі є — ретельно зашпаклюйте кожен сантиметр. Всі місця кріплення перевірте рівнем. Усуньте всі дроти в місці установки ролетного короба. Дотримуйтесь цих рекомендацій і установка напрямних буде якісною і легкою.

Визначте тип установки. Простіше підібрати вид монтажу виходячи з геометричних параметрів отвору. Їх існує 3 види:

 1. Підстельовий монтаж. Під час роботи вал монтується в самому верху — під стелею отвору. Цей тип монтажу актуальний, якщо висота отвору велика.
 2. Накладний зовнішній монтаж. Найпростіший і найпоширеніший метод. З боків отвору кріпляться напрямні, а вал — зверху. Якщо у Вас вже встановлені рольставні, то такий вид монтажу буде найбільш підходящим, за рахунок заощадження естетичної єдності дизайну.
 3. Вбудований монтаж передбачає наявність ніші для короба. При будівництві будинку, потрібно відразу подбати про цей нюанс. Інакше доведеться ретельно попрацювати, щоб вибити нішу в готовому будинку.

Етапи монтажу: експрес-вивчення інструкції

Ось він відповідальний момент розпакування всіх складових. Етап підготовки успішно завершено і тепер можна сміливо починати установку.

 1. Приміряйте кріплення до проєму і зробіть необхідні отвори для коректного монтажу.
 2. Зробіть також отвори для кріплень короба зверху.
 3. Зберіть каркас і вставте в бічні виїмки кріплення напрямних;
 4. Вставте ригелі і закріпіть їх в отворах.
 5. Як слід зафіксуйте полотно зверху і знизу.
 6. Перовірьте всі технічні нюанси. Якщо все ОК — підключайте електроенергію.
 7. Зафіксуйте короб і закупорьте отвори заглушками.

7 покрокових етапів для успішної установки допоможуть зробити все якісно і швидко. Розглянемо детально установку короба і напрямних. Виходячи з досвіду, ми підрахували, що 75% клієнтів мають труднощі саме з монтажем короба і напрямних.

Монтуємо короб і напрямні

Алгоритм дій зрозумілий і простий. Для початку ще раз перевірте місце, куди будете кріпити короб. Щоб правильно розрахувати місце для кріплення — зробіть позначки для отворів. Зніміть заздалегідь передню кришку короба для зручного монтажу. Просвердліть відмічені дірочки і можете кріпити короб. Якщо Ви додатково хочете встановити автоматику на ворота, то просверліть також отвори для кріплень приводу і проводки.

Полотно: як правильно його підвісити?

Найвідповідальніший момент — це підвішування полотна. Акуратно вставте його в напрямні так, щоб не пошкодити профіль і краї ламелей. Внизу полотно вклинюється на підтримуючі гачки. Прикріпіть тягові пружини по краях полотна. Зі зворотного боку воріт прикріпіть ці ж пружини до валу.

Проводимо електрику для приводу

Після успішного монтажу короба і полотна, можна сміливо робити проводку для електроприводу. Дистанційне управління воротами — це комфорт в повсякденному побуті. Своїм клієнтам ми радимо встановлювати автоматику, щоб процес експлуатації забирав мінімум фізичних зусиль. У блока приводу є спеціальні отвори для кріплення. Далі потрібно налаштувати програму і можна підключати пульт до блоку. Щоб переконатися, що Ви все правильно встановили та налаштували — запустіть ворота в роботу. Якщо ворота відкриваються і закриваються плавно і тихо — все установлено правильно. А якщо їхній хід нерівний і хиткий, значить десь є некоректно встановлені деталі. Краще один раз все якісно перевірити, ніж зламати ворота при першій же експлуатації. В кінці Вас чекає кращий спосіб антистресу — це зняття захисної плівки з воріт. І протріть поверхню воріт м’якою тканиною від пилу. Вітаємо, монтаж завершено!

Один в полі воїн

Отже, з радістю повідомляємо, що тепер Ви майстер на всі руки! Справитися з таким завданням здається непосильною працею, але насправді все просто і легко. Не потрібно ставитися до цього як до випробування. Уявіть, що потрібно зібрати конструктор і тоді процес піде швидше і веселіше — наш маленький лайфхак від ВСВ-Груп. Якщо виникають складнощі під час монтажу, Ви завжди можете звернутися до нас за кваліфікованою допомогою.


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?