Як встановити рольставні і ролети: вибрати оптимальний варіант установки

Як встановити рольставні і ролети: вибрати оптимальний варіант установки - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Захисні ролети або рольставні за короткий час завоювали велику популярність в нашій країні: їх використовують як захисні конструкцій в приватних будинках, громадських закладах, на промислових об’єктах. Вони являють собою полотно, яке виготовляється з ламелей, яке рухається по напрямних і намотується на вал. Основне призначення рольставен – захист приміщень від несанкціонованого доступу і атмосферних впливів.

Залежно від місця установки виділяють три види ролет:

  • віконні ролети;
  • гаражні ролети;
  • промислові.

Монтаж віконних рольставен можливий зовні віконного отвору, всередині нього або з боку приміщення.

Варіанти встановлення рольставнів

1. Накладний. Рольставні закріплюються на фасаді будівлі. Цей спосіб – найбільш поширений завдяки легкості монтажу і можливості здійснити його практично в будь-яких умовах. Серед мінусів – недостатньо високий ступінь захисту від проникнень. Зловмисники можуть завести лом під напрямні і зірвати полотно з віконного отвору. Вибравши даний спосіб установки, врахуйте також, що на горизонтальній поверхні короба може накопичуватися вода, яка потім буде потрапляти під ролету. Догляд за такою захисною системою здійснюється зовні.

2. У віконному отворі: зовнішній. Самі рольставні встановлюються дуже близько до віконної рами, але короб виступає за межі отвору. Таким чином вдається досягти хорошого звуко- і теплоізоляції та захисту від злому.

3. У віконному отворі: внутрішній. Вся конструкція, включаючи короб, знаходиться усередині віконного отвору. Це найнадійніший серед зовнішніх варіантів монтажу, однак у нього є два недоліки: по-перше, доглядати за подібними конструкціями буде дуже складно. По-друге, через ролет в приміщення потраплятиме менше світла

4. З прихованим коробом. Рольставні встановлюються в отвір, при цьому розміщуються в виконаному з пінопласту коробі, розташованому над вікном. Такі конструкції виглядають дуже естетично, оскільки короб, покритий штукатуркою і пофарбований в один колір з фасадом будівлі, практично не помітний. Є можливість «втопити» напрямні в виїмки у віконному отворі, тоді ролети зовсім будуть псувати зовнішній вигляд будівлі. Обслуговуються ролети зсередини приміщення. Єдиний мінус такого варіанту монтажу – необхідність заздалегідь продумувати розташування ролет, бажано ще на етапі складання проекту будівлі. Виїмки для захисних конструкцій робляться при зведенні стін.

5. Декоративний, з прихованим теплим коробом. Рольставні комплектуються коробом з пінопласту, який встановлюють в декоративні навісні фасади (виготовлені з кераміки, алюмінію, скла, сайдингу). В основному цей спосіб монтажу використовується, коли потрібно забезпечити захист приміщень в громадських або промислових будівлях. Найсучасніший з представлених на українському ринку.

6. Декоративний, з холодним коробом. Цей спосіб оптимально підходить для нашого клімату з заморозками взимку, оскільки дозволяє зробити ролети непомітними, при цьому не порушуючи герметичність віконного отвору. На звичайний короб прикріплюється куточок-поріжок з алюмінію, а потім його зовнішню сторону обробляють «під штукатурку». Такий спосіб монтажу складний і вимагає узгодження з архітектором.

Нещодавно на українському ринку з’явилися нові моделі ролет – з овальної коробкою. Завдяки такій формі вода і сніг не скупчуються на поверхні, відповідно, і не затікають під полотно. Товщина стінок у таких моделей візуально більше, тому здається, що рольставні дуже надійні і міцні.

Ще однією новинкою стали захисні ролети для мансард. Вони здатні працювати при нахилі від 5 до 90 градусів. Завдяки особливій конструкції вода практично не проникає через полотно, при цьому його вдається скласти навіть при попаданні снігу, листя або іншого сміття. Чи не буде проблемою і обмерзання ролет. Подібні системи поставляються тільки з електроприводом, що забезпечує віддалене управління захисною конструкцією.


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?